Saç Rengi ve Saç Boyama Artego saç boyası

auroras

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
696
14
saçımı boyattığım yerde bu boyayı kullanıyorlar, ben de bir kk.ne danışayım dedim.. aranızda kullanan var mı nasıl bilirsiniz bu boyayı : )

Hiç duymadım canım.
Boya nasıl peki? kalıcımı?
Rengi tam veriyormu?

rengi tam veriyor ama sanırım kalıcı değil.. amonyak oranı düşük çünkü..
bende iki yıkamada renk aktı..

artego güzel bi boyaymış bugün kuaförün dediğine göre...
benim oryal kalitesiz olduğu için tutmuyormuş boya...
offf:KK43:

ARTEGO BOYA ÖZELLİKLERİ• Düşük amonyak oranı • Cilde uyumlu PH • Yansımalı renk geçiş sistemi • Balmumu içeriği • B1ve B2 vitamin desteği • Kolay sürüm için özel içerik • En düşük koku oranı • En fazla renk seçeneği 113 renk…
• AB ülkeleri sağlık bakanlıklarınca boya üreticilerinden amonyak oranları ile ilgili yeni çalışmalar istenmiş ve oranların düşürülmesi kararlaştırılmıştır. ARTEGO bu yeni nesil ya da yeni formül boyaların öncüsüdür. İçeriğindeki amonyak seviyesi 0.04 ile 0.09 yani binde 4 ile binde 9 arasında değişmektedir..(...)Ayrıca cilde uyumlu PH seviyesi ve balmumu içeriği saç yüzeyinde bakım sağlayarak daha yumuşak geçişler görmemizi sağlar. Yüksek amonyağın sac derisinde yarattığı olumsuzluklar, aşırı kuruma, rahatsız edici koku, sac yüzeyinde yaptığı tahribatlar artık herkesçe bilinir olmuş ve buna alternatifler aranmaya başlanmıştır… Egebella kuaför ürünleri ve kozmetik şirketi olarak 18 yıllık tecrübemizle Türk kuaför sektörü ve tüketicisinin ihtiyaçlarına en doğru ve başarılı şekilde hizmet vermek gayretindeyiz...

(nisanlife adresinden alıntıdır)

Son düzenleme:
renk kataloğunu buldum internetten..(egebella sitesinden alıntıdır)

Eklentiler

• $pg_0003.jpg
    $pg_0003.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 3.749
  • $pg_0011.jpg
    $pg_0011.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 12.694
  • $pg_0012.jpg
    $pg_0012.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 5.943
  • $pg_0013.jpg
    $pg_0013.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 5.904
  • $pg_0014.png
    $pg_0014.png
    229,3 KB · Görüntüleme: 4.708
Artego ile saçlarımı yeni boyadık kuaförde. İnanılmaz memnun kaldım. Saçlarım hiç yıpranmadı. Kokusu iyi, çok doğal ve parlak duruyor. Amonyak oranı düşük olduğu için bunu tercih ettim. Çok memnun kaldım.

X