Ibrahim saraçoğlu -kolay hamile kalma kürü

Arkadaslar 3 kez tup bebek denedik olmadi......esim azosperm oldugu icin tup bebekten baska şansımız yok maalesef. .......saracoglunu bugun aradım detaylı bilgi istedi hersey yolunda sadece yumurta sayisi ve kalitesi az dedim...sebepsiz infertilite dedi ve 3 asamali kur onerdi toplam 765 tl.........daha yeni tup icin 10 bin tl odedik....arastirmadan kullanmak istemiyorum. ......tup yapipta bu kurleri kullanip yumurta kalitesi yada sayısı artan varmı? lutfen yardimci olun arkadaşlar lutfennnnn

Ben kullandim, 1,5 sene önce bir hayli para ödedim ama olumlu bir sonuç alamadım. Tabi sizi yaniltmak istemem, belki bende işe yaramamış olabilir. Rabbim inşallah isteyen herkesi evlat sahibi yapar.

Ben kullandim, 1,5 sene önce bir hayli para ödedim ama olumlu bir sonuç alamadım. Tabi sizi yaniltmak istemem, belki bende işe yaramamış olabilir. Rabbim inşallah isteyen herkesi evlat sahibi yapar.

ben 1.aşamadan sonra hamile kaldım kimyasal gebelik aslında.. ben hocamızın kürünü uygulayın derim..sitede bi çok arkadaş sabırla kullanıyor..ve gerçekten tahlil sonuçlarınıza göre veriyor kürleri. önemli olan hocamızı doğru bilgilendirmeniz eksiksiz anlatmanız..iinşallah hayırlı güzel olumlu sonuıçlar alırsınız..

Arkadaşlar ben 7-8 senedir çocuk için uğraşıyorum. En başından 1 hafta önce yaptırdığım teste kadar sonuçlar mükemmel. 2 kez tüp denendi. 5. gün embriyosu ve kaliteliydi..

ANCAK ne yaparsam yapayım. OL-MU-YOR. Çevre , aile baskısı yaşanılan sıkıntılar, her ay adet olunca hissedilen kalp ağrısı bunlardan hiç bahsetmiyorum bile. Kabullendim ben bu durumla yaşamayı, dua ediyorum Allah'tan güç ve sabır diliyorum.

Bir yandan da inancımı kaybetmeden denemeye devam ediyorum.

Mart ayında İbrahim Saraçoğlunun sitesinden Kolay Hamile Kalma Kürü aldım. Bu kürde 2 farklı bitki var. Her bitkiden önce soğan kürü yapıp hiç ara vermeden bitkiye geçiyorsunuz.

Fakat bu da işe yaramadı. Geçen ibrahim beyi yine aradım. Bana başka bir kür daha verdi. Bu arada artık ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılmayan şey yok gibi maşallah.

Bir yandan bilmediğim ot çöp ne bulduysam içmeye devam ediyorum , bir yandan da olacağı varsa olur boşver diyorum ama boşveremiyorum işte.

Sonuç olarak yeni kürlere başlamam lazım ama o soğan küründen bıktım nefret ettim, hazırlaması ayrı dert içmesi ayrı dert. Heleki çalışan kadınlar için.

Sorum şu SARACOGLUNUN WEB SİTESİNDEN BU TARZ KÜR ALIP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN VAR MI ? Yoksa ben yine akınıtya kürek mi çekiyorum.

Benim eltimin çok büyük bir kisti vardı Bostancıda çok ünlü bir doktora gidiyordu son gitiiğinde 1,5 ay sonrasına gün verdi ameliyat için. Araştırdık ve soğan kürünü gördük hemen başladı. Ameliyattan bir gün önce tahliller ve kontrol için doktor çağırdı ama kistten eser yoktu. Doktor o kadar bozuldu ki anlatamam ona söylemedik tabi bu durumu.

Aradan gecen 3 yil
toplam 4 tup bebek denemesi
3.de olusan gebelik ama sadece 3 gun suren mutluluK. Kimyasal gebelikmis adi cunku.
ve bugun 4. kez izdirap dolu tup bebek seruvenimden 1 kez daha negatif aldim.
aglamicam dedim ama yine bagira bagira agladim.
evladini dogurup cope atanlari dusunup agladim.
7-8 tane dogurup sokaklarda dilendirenleri dusunup agladim.
hamile kalip keyfi icin aldiranlari dusunup agladim.
Hala da agliyorum.
neden demiyorum artik , kabullendim.
sadece umutlanip yikilmak cok koyuyor insana..

Bir de etrafimda duydugum hamilelik haberleri. benim hic tadamayacagimi bildigim o muhtesem duygu , icinde bir canli tasimanin evlat sahibi olmanin buyusu.

Bunu yasayamadan olup gidicem belki Allah bana hic nasip etmicek.

Bu da benim kaderim sanirim.. cok caresizim cokk..

Aradan gecen 3 yil
toplam 4 tup bebek denemesi
3.de olusan gebelik ama sadece 3 gun suren mutluluK. Kimyasal gebelikmis adi cunku.
ve bugun 4. kez izdirap dolu tup bebek seruvenimden 1 kez daha negatif aldim.
aglamicam dedim ama yine bagira bagira agladim.
evladini dogurup cope atanlari dusunup agladim.
7-8 tane dogurup sokaklarda dilendirenleri dusunup agladim.
hamile kalip keyfi icin aldiranlari dusunup agladim.
Hala da agliyorum.
neden demiyorum artik , kabullendim.
sadece umutlanip yikilmak cok koyuyor insana..

Bir de etrafimda duydugum hamilelik haberleri. benim hic tadamayacagimi bildigim o muhtesem duygu , icinde bir canli tasimanin evlat sahibi olmanin buyusu.

Bunu yasayamadan olup gidicem belki Allah bana hic nasip etmicek.

Bu da benim kaderim sanirim.. cok caresizim cokk..
Okadar kötü oldum ki okurken... Ne denir bilemiyorum söylenecek söz bırakmamışsın Rabbim sabrını versin inşallah... Ve emin ol bu günler geçecek sen de inşaallah bu imtihandan başarıyla çıkacaksın....

Merhaba kizlar. Ben bu foruma yeni katikdim. Ben de 3 yildir evkiyim ama Rabbim beni de bu imtahanla deniyor. kizlar Ibrahim Saracogluyu arayip bizzat kendisiyle gorusen var mi?

Uzun zaman olmus yazilarinizi okudum uzuldum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin.. bende sogan kurune baslayacagim kendinizi kotu hissetmeyin benim kuzenim senelerce ugrasti hic bir skintilari olmadifi halde tup bebek denemeleri hep bos sonuclar bozulan psikolojiler 20 yasinda basladi suan 35 yasinda gecen sene ocak ayinda hastalandi agir bir grip oldu doktora gittigimiz de tahliller vs vs doktor geldi ve hamilesiniz dedi biz aglamaya.basladik senelerce ugrasti evlat hasreti cekti ve artik tedaviyi birakdi evini bile satti tedavi icin dusunun ustune doktor istemiyosaniz aldirin dedi kuzenim direk manyakmisin sen doktor ben ne kadar ugrastim bir evladm olsun diye rabbim dogru zamani biliyor yuzumuzu guldurur insallah morelinizi bozmayin lutfen...

ben 3 ay önce aldım durumunu anlatırsan telefonda sana saat bildiriyorlar o saatte arıyosun görüştürüyorlar hocayla . çok ilgili ve sıcak konuşuyor hoca aynı tv de konuştugu gibi.. kürler 214 tl ye aldım 2 adet teneke kutu içinde geldi çaylar birde 2 sayfaya yapılması gerekenleri yazmışlar kürleri sırasıyla
ben kürlere devam etmekten vazgeçtim.yaşım 35 oldu ve zaman kaybetmek istemiyorum .
Eger tüp bebek yaptırmak için yaşın geçiyorsa ,eşinde razıysa ve maddiyat olarakta zor olmayacaksa boşuna bu kürlere para harcama derim . ben şimdiye kadar 1000 tl yi geçtim galiba artık almıcam bitkileri
Merhaba ben de hocayla gorusmek usterim aça her aradigimda asistanıar ben yardimci olayim diyor. Kafamda soracagim p kadar sorular var ki. İnanin her gun netten arastirmaktsn bu forumdaki yaziıari dikkatle okumaktan kafam sisecek gibi oldu.

Kızlar, başka bir topikte soğan kürümü bitirdiğimi ve incir kürüne başlayacağımı söylemiştim. Bende de eşimde de bir problem yok aslında fakat sebebi bilinmeyen oluyor işte bu durumda. Eşler için de sorun olsun olmasın, spermleri daha da hızlandırmak-güçlendirmek adına keçiboynuzu kürünü tavsiye ediyor İbrahim SARAÇOĞLU. Bu yüzden eşim de keçiboynuzu kürüne başlayacak. Şimdi her ikisinin de tarifini yazacağım. Sizler de deneyebilirsiniz, umarım bu kürlerle işimiz kolaylaşır.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
--> SOĞAN KÜRÜ

İlk başlangıç zamanınız adet bitiminden en erken 7 gün sonra, ya da tam tarihinizi biliyorsanız adet gününüze 15 gün kala.

1,5 su bardağı kaynamış suya kabuğu soyulmuş orta boy kuru soğanı dörde böl, at. 5 dk. ağzı kapalı olarak kaynat. Ilıyınca iç (Sakın soğutma iyice). Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez iç. Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz. İkinci Kür İçin; İlk adeti olduktan sonra ikinci adete 10 gün kala tekrar aynı kürü 10 gün uygula. (Ben ikincisini 7 gün biliyordum o kadar uyguladım o yüzden, ama siz 10 gün yapın kızlar).

--> İNCİR KÜRÜ

1 lt. kaynamış suya 15-16 kuru incir koy, 20 dk. ağzı kapalı olarak kaynat. Ilıdıktan sonra süz. 2 veya 3 e bölerek öğünlerden 10-15 dk. önce aç karnına iç. 25 gün uygula + 7 gün ara ver + Tekrar 25 gün uygula. Toplam 50 günlük kür. NOT: İncirleri bir kez kopararak suya at. Eğer incirin dışı beyaz pudralı ise önce yıka, sonra suya at.

--> KEÇİBOYNUZU KÜRÜ

Yarım litre kaynamış suya 6-7 adet adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak at. 3 dk. ağzı kapalı olarak hafif ateşte kaynat. 20 dk. dinlendir. Dinlenme süresi sonunda keçiboynuzu parçalarını çıkar. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken iç. Bu uygulamaya 1 hafta boyunca hergün devam et. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken 1 su bardağı su iç. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygula.

Biz yarın başlayacağız bakalım hayırlısıyla. İnşallah güzel sonuçlara ulaşırız hepimiz...

DİPNOT: Soğan ve incir kürü aynı anda uygulanmaz. İlk adım soğan kürü (2 kür), soğan küründen sonra incir kürü. İncir kürüne başlangıç için şart olan herhangi bir zaman-adet dilimi yok. Ben soğanı bitireli birkaç gün oldu. Yarın incire başlıyorum. Bu paylaştığım bilgileri araştırıp buraya aktardım arkadaşlar. İbrahim SARAÇOĞLU'nun resmi sitesindeki sıkça sorulan soruların hepsini tek tek okudum. Kür başlangıç zamanlarını da o cevaplardan edindim. Tariflerini de yine aynı siteden kür tariflerinden aldım. Güvenebilirsiniz ya da güvenmezseniz de 33 sayfalık sıkça sorulan soruları ve KÜRÜ cevaplarını okuyup aynı sonuçlara ulaşabilirsiniz
[/QUOTE]
Arkadaşım merhaba şu an durumunu merak ettim ben de bu kürlere başlamayı düşünüyorum

merhaba

yine ben , 5. tup bebek denememde bitti, 2 gun once negatifi gordum yine. Bu kez memorial sisli ye gitmistim.
sonuc aynı , cunku aynı seyleri yapıp gerizekalı gibi farklı sonuc almayı umid ediyoruz.
ne yapsam olmuyor, tam vazgeciyorum birsey cıkıyor umutlanıyorum.

neden tutunmaz bu embriyo , ne var benim icimde zehir mi var ? Bir Allah kulu da bunu da arastırmayacak mı ?

kendiliginden olan adeti gecikip test yapıp guzel sonuclar alanlara okadar imreniyorum ki ? ben 2 ameliyat 5 tup denemesi , sayısız acı , umut, bekleyis ve sonunda gozyası..

sunun dermanını bulsam da hepinize haykırsam keske .. ALLAH BUYUK elbet bizi de guldurecek bir gun.

"Butunduamvesenam, post: 259
ben amerikada yasiyorum. burda sebepsiz hamile kalamayan pek cok kadin hayit suyu ve arisutu+polen tozu karisimiyla en gec 5 ayda hamile kalmislar. hatta 2 aydir bende kullaniyorum. bazi farkliliklari hemen hissetmeye basladim. mesela kanamami artirdi ve rengini duzeltti. ayni genc kizligimdaki gibi kanamam var masallah. arkasindanda hamilelik gelir insallah diye umutlaniyorum. birde bol bol yasin okumak lazimmis. ayrica 41 gun meryem sureside okuyorum ben. kadere gelince bence bizler elimizden geleni vazgecmeden yapmali gerisini Allaha birakmaliyiz. vazgecmek demek umudu kesmek demek ve biliyorsun umudu kesmek cok gunah. vazgecmeyelim ugrasalim olmazsada napalim Mevla gorelim neyler neylerse guzel eyler demekten baska caremiz yok.

r: 394038"]ben amerikada yasiyorum. burda sebepsiz hamile kalamayan pek cok kadin hayit suyu ve arisutu+polen tozu karisimiyla en gec 5 ayda hamile kalmislar. hatta 2 aydir bende kullaniyorum. bazi farkliliklari hemen hissetmeye basladim. mesela kanamami artirdi ve rengini duzeltti. ayni genc kizligimdaki gibi kanamam var masallah. arkasindanda hamilelik gelir insallah diye umutlaniyorum. birde bol bol yasin okumak lazimmis. ayrica 41 gun meryem sureside okuyorum ben. kadere gelince bence bizler elimizden geleni vazgecmeden yapmali gerisini Allaha birakmaliyiz. vazgecmek demek umudu kesmek demek ve biliyorsun umudu kesmek cok gunah. vazgecmeyelim ugrasalim olmazsada napalim Mevla gorelim neyler neylerse guzel eyler demekten baska caremiz yok.[/QUOTE]
Cokuzun zaman gecmis ama belki gorursunuz hayıt ve aridutu kuru nasıl yapiliyor

merhaba

yine ben , 5. tup bebek denememde bitti, 2 gun once negatifi gordum yine. Bu kez memorial sisli ye gitmistim.
sonuc aynı , cunku aynı seyleri yapıp gerizekalı gibi farklı sonuc almayı umid ediyoruz.

neden tutunmaz bu embriyo , ne var benim icimde zehir mi var ? Bir Allah kulu da bunu da arastırmayacak mı ?

kendiliginden olan adeti gecikip test yapıp guzel sonuclar alanlara okadar imreniyorum ki ? ben 2 ameliyat 5 tup denemesi , sayısız acı , umut, bekleyis ve sonunda gozyası..

sunun dermanını bulsam da hepinize haykırsam keske .. ALLAH BUYUK elbet bizi de guldurecek bir gun.
seni kadar iyi anlıyorum ki

merhaba

seni okadar iyi anlıyorum ki
8 denemem oldu 3 kez transfer yapıldı
hepsi negatif sağlıklı embriyolarla bile sonuç alamadım hiçbirşey fayda etmiyor
ne yapsam boş herşeye inancımı yitirdim gözlerim her an dolu
he seferinde bir sorun yok fsh yüksek yumurta az döllenme olmadı endometirum ince embriyo tutunamadı
ben de aynı düşündüm damarlarımda kan yerine zehir mi akıyor
rabbim beni sevmiyor
herkesin kolaylıkla elde ettiği birşey için tüm gelirimi harcadım maaşımı olduğu gibi tüp bebek merkezlerine yatırdım
yok yok yok
şartların hepsi normal olduğunda bile olmadı
perişan haldeyim ayakta durmaya hayata tutunmaya çalışıyorum

seni kadar iyi anlıyorum ki
senin yaşadıklarına göre ben daha yolun başındayım demek ki ...gerçekten çok üzüldüm hikayene dilerim umutsuzluğun bir gün mucizeye dönüşür hiç beklemediğin bir anda kendiliğinden hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın...1 aşılama ve 1 tüp bebek denemem oldu fulya'da ota jinemed hastanesinde 2 embriyo transfer edilmişti ama olmadı... ilk gunler allahım affetsin çok isyan ettim geceleri aglayarak bagirarak uyandim ama zamanla kabullendim. olursa bir hayır olmazsa bin hayır aramak gerek rabbim"ol"demeden olmuyor işte her ne kadar özel hastanelere gitsek kucak dolusu paralar döksekte nafile zamanı var herşeyin demek ki

aynı dertten o kadar çok kişi varmışki bende 4 tüp bebek denedim 3 aşılama ameliyat herşey boş yaşım 35 4 ay sonra 36 olucam artık umutlarım iyice azaldı ümdimi kesmiyorum ama direncim mücadelem azalıyor hepsi negatif olunca bende dilek hanımı aradım 4 aşamada kür uygulayacağını söyledi ilk ay sadece 525 tl tutuyor 4 ay boyunca 3 bin olur diye düşündüm benimde sorunum yumurta sayım az ve kalitesi düşük ben en son bahçeci kliniğinde yaptırdım bana yumrta donasyonu önerdi döllenmdei çünkü embriyo oluşamadı neler yaptınız ben gibi olupta sonuç alan varmı bu kürlerden

Bende bu hamile kalma kolaylastirici kurun 2.asamasindayim suan.bu kur toplam 3asamali.birinci asama tamamen hormonlara yonelik sogan aslanpencesi sogan civanpercemi ve brokoliyle sonlaniyor.ikinci asama yine ve yine sogan bogurtlen sogan sariballibaba diyee devam ediyor.sahsen ben henuz gebe kalamasamda bunlarin cok faydasi oldugunu hissediyorum herseyin kullanim zamani adetlerinize endeksli sanirim cnku adet bitiminden 2 gun sonra basliyorsunuz ve arada takviye gidalar var.inaniyorum.olmasa bile bunlar sonucunda sagligima kavusacagimi dusunuyorum.Allah in nimetleri asla bosa degildir.eger amac olmasaydi hayatta 21 gun brokoliyi icemezdim sanirim nitekim sogan suyuda ole.herseye bir vesile herseye bir sebep vardir.belki sifasiyla baska hastaliklarin onune gececek bilemeyiz.

Saraçoğluna nasıl ulaşıyorsunuz?
Ben bir türlü iletişim numarasını bulamadım.

Bende bu hamile kalma kolaylastirici kurun 2.asamasindayim suan.bu kur toplam 3asamali.birinci asama tamamen hormonlara yonelik sogan aslanpencesi sogan civanpercemi ve brokoliyle sonlaniyor.ikinci asama yine ve yine sogan bogurtlen sogan sariballibaba diyee devam ediyor.sahsen ben henuz gebe kalamasamda bunlarin cok faydasi oldugunu hissediyorum herseyin kullanim zamani adetlerinize endeksli sanirim cnku adet bitiminden 2 gun sonra basliyorsunuz ve arada takviye gidalar var.inaniyorum.olmasa bile bunlar sonucunda sagligima kavusacagimi dusunuyorum.Allah in nimetleri asla bosa degildir.eger amac olmasaydi hayatta 21 gun brokoliyi icemezdim sanirim nitekim sogan suyuda ole.herseye bir vesile herseye bir sebep vardir.belki sifasiyla baska hastaliklarin onune gececek bilemeyiz.
Merhaba

Bende bu kürleri almayı düşünüyorum. Benimle tecrübelerini paylaşabilir misin?

Bende soğan içtim, şimdi brokoli kürü uyguluyorum.
15 gün soğan içtim
21 gün brokoli yapıcam.
Saraçoğlu tv de bir bayana böyle önermiş sonrasında aslanpençesi için demiş.

Merhaba

15 gün soğan içtim
21 gün brokoli yapıcam.
Ben soğan kürünü 2 ay denedim sonuç alamadım.size belki yardımcı olur.3 tüp brbek 1 tuttu 4 ayda kabettim.kan pıhtılaşmasınsonucu diğerleri negatif.araştırın ben bu ay 2 kutu aldım.pembe rengli pre-seed jel.uzun uzadıya yazmayım.bunu deneyin arkadaşlar ben prof da sordum kullan kesinlikle 1 yıldır iyi sonıçlsr alınıyor.denemekte fayda var dedi.çok özelliği vsr jelin.araştırın bir umut olur inşallah

Merhaba

15 gün soğan içtim
21 gün brokoli yapıcam.
Benim belirli bir sorunum yoktu zira esiminde yok mail atmistim saracogluna bu kurun bircok seye faydasi oldugunu soylediler o sekilde basladim.kuru satin aldigimda yaninda kullanim asamalari yazan bit kagit veriyorlar.kafamiza gore yapmiyoruz siralamayi.arada hormon tahlileri yaptiriyorum.o sekilde.istedigini sorabilirsin merak ettigin

X