Ibrahim saraçoğlu -kolay hamile kalma kürü

Ben soğan kürünü 2 ay denedim sonuç alamadım.size belki yardımcı olur.3 tüp brbek 1 tuttu 4 ayda kabettim.kan pıhtılaşmasınsonucu diğerleri negatif.araştırın ben bu ay 2 kutu aldım.pembe rengli pre-seed jel.uzun uzadıya yazmayım.bunu deneyin arkadaşlar ben prof da sordum kullan kesinlikle 1 yıldır iyi sonıçlsr alınıyor.denemekte fayda var dedi.çok özelliği vsr jelin.araştırın bir umut olur inşallah
Bu jel hakkinda daha fazla bilginiz varmi aceba kullanmayi dusundum yazinizi okuyunca

Benim belirli bir sorunum yoktu zira esiminde yok mail atmistim saracogluna bu kurun bircok seye faydasi oldugunu soylediler o sekilde basladim.kuru satin aldigimda yaninda kullanim asamalari yazan bit kagit veriyorlar.kafamiza gore yapmiyoruz siralamayi.arada hormon tahlileri yaptiriyorum.o sekilde.istedigini sorabilirsin merak ettigin

Merhaba

Ben bu ay doktora gideceğim. Benimde sanırım geçen sene mayıs hazirandan beri olmuyor.
Benim tüpüm tıkalı diye int bulduğum saraçoğlu' nun videosu vardı. Ona göre uyguluyorum ben. Video da soran kişiye tüp için;
15 gün soğan sonra brokoli en az 1 ay sonra en az 1 ay testeredişli aslanpençesi çayı öneriyor.
Bende aslında şuanda bunu yapmaya çalışıyorum.
Sende de acaba tüp tıkanıklığı var mı diye merka ettim.
Ben aradım saraçoğlunu bana bu kürü önerdiler sorunuma karşılık.

Geçen sene kontrol amaçlı birkaç tetkikimde değerlerim fsh, amh, e2 çok parlak değildi.
Seninde acaba bu değerlerinde sorun mu var acaba?
Müşteri hizmetlerine değerlerimi söyledim yine aynı kürü söylediler.

Kullanan kişi olarak sende faydasının olduğunu düşündüğün nokatlar oldu mu acaba?
Mesela hormonal durum,
Varsa tüp tıkanıklığı,
Yumurta kalitesi,
Adet miktarı gibi,
Adet sancısı varsa azalma vs gibi
Yada adet gecikmesi yaptı mı bu kürler?

Mesela benim adetimde çok az oluyor. Hekime sordum sorun yok diyor ama kimle konuşsam kendimle aynı yaş civarında benimki az oluyor onların yanında. Acaba seninde bunun gibi bir problemin var mıydı? Faydası oldu mu?

Çok sordum. Ama Sana zahmet olmazsa eğer bana da bu konulardaki tecrübeni paylaşabilirsen çok sevinirim.

Çok teşekkürler

İnş tez zamanda hayırlısı ile sağlıkla bebeğin olur inş. Rabbim aratmasın çok zor bir durum şu yaşadığım.

Merhaba

Ben bu ay doktora gideceğim. Benimde sanırım geçen sene mayıs hazirandan beri olmuyor.
Benim tüpüm tıkalı diye int bulduğum saraçoğlu' nun videosu vardı. Ona göre uyguluyorum ben. Video da soran kişiye tüp için;
15 gün soğan sonra brokoli en az 1 ay sonra en az 1 ay testeredişli aslanpençesi çayı öneriyor.
Bende aslında şuanda bunu yapmaya çalışıyorum.
Sende de acaba tüp tıkanıklığı var mı diye merka ettim.
Ben aradım saraçoğlunu bana bu kürü önerdiler sorunuma karşılık.

Geçen sene kontrol amaçlı birkaç tetkikimde değerlerim fsh, amh, e2 çok parlak değildi.
Seninde acaba bu değerlerinde sorun mu var acaba?
Müşteri hizmetlerine değerlerimi söyledim yine aynı kürü söylediler.

Kullanan kişi olarak sende faydasının olduğunu düşündüğün nokatlar oldu mu acaba?
Mesela hormonal durum,
Varsa tüp tıkanıklığı,
Yumurta kalitesi,
Adet miktarı gibi,
Adet sancısı varsa azalma vs gibi
Yada adet gecikmesi yaptı mı bu kürler?

Mesela benim adetimde çok az oluyor. Hekime sordum sorun yok diyor ama kimle konuşsam kendimle aynı yaş civarında benimki az oluyor onların yanında. Acaba seninde bunun gibi bir problemin var mıydı? Faydası oldu mu?

Çok sordum. Ama Sana zahmet olmazsa eğer bana da bu konulardaki tecrübeni paylaşabilirsen çok sevinirim.

Çok teşekkürler

İnş tez zamanda hayırlısı ile sağlıkla bebeğin olur inş. Rabbim aratmasın çok zor bir durum şu yaşadığım.
Estagfirullah tabiki elimden geldigince yardimci olurum oncelikle Allah butun isteyenlere nasip insaallah birbirimize ettigimiz dualar daha makbuldur diye dusunuyorum.kullanim asamalarim sogan aslan sogan civanp brokoli seklindeydi ilk asamasi kurun.ikinci kurde sogan bogurtlen sogan sariballibabadayim suan.uzun bir surec.zaten kutu bitene kadar kullandigimiz icin caylar 15 gunluk yada bir aylik suruyor.fakat faydalarini cok gordum.17 senedir acillere dusuren regl sancilarimdan eser kalmadi.bir agri kesici dahi icmeden olur oldum hormonlarim gayet normal dengelendi eski sonuclarima gore sukur adetlerim sekmez.asilama denedim 1 sefer malesef olumsuz.6 yillik evliyim 5 yildir hasretteyim.adetlerini kesinlikle duzene sokacaktir cunku kan sulandirici ozelligi var caylarin.ayrica bu pekte normal bir durum degil neden ole soylediler aceba?tuplerimde supheli olmakla birlikte tikaniklik yok dedi doktorlar bende ustune durmadim acikcasi pek doktorlara guvenme taraftari degilim.cunku bana bir teshis konulamamis durumda.kendim arayip bulmaya calisiyorum sonra dedimki kendime sifayi Allahin verdiginden aramali.degisiklik bu sekilde kendi sagligim icin iyi oldu bunlar.kadinlar icin mucize bitkiler zaten ne zarari olabilirki ama tabiki istegimiz hayirli evlatlar.onada vesile olur insallah.

Bu jel hakkinda daha fazla bilginiz varmi aceba kullanmayi dusundum yazinizi okuyunca
Bu jel rahim içinde spermi öldüren asiti dengeliyor.asitten koruyor ph aysrlıyor diyebilirim.sperimin daha hızlı ulaşmasını sağlıyor.antioksidan koruyucu özelliği var.hiçbir ysn etkisi yok.kayganlaştırıcı jel kıvamında.ovalasyon döneminde kullsnılıyor.onu iyi bilmen şart.yumurta çstladığı dönemde kullsnılmalı.yumurta rezervi düşük olanşarda çok etkili ve güçlendirdiği söyleniyor.zaten prof hocama sordum kullan dene dedi.faydası olabilir dedi.sanki transfersen sonra ph sıvım çoksa rahimde sperimi ölsğrğyor.bu jel onuniui dengeleyip.sperimin yumurtsya daha hızlı ulaşmasımo sağlıyor.ben aldım 2 3 ay denicem.139 tl.sakın eczane dışında alma.pembe kutu olacak.

Başka firmalarında var ama bu ilaç daha etkili diyebilirim.epey araştırma sonucunda keşfettim.inşallah regl oldum.hemen deneyeveğim.ilişkiden önce 25 dk önce kullanılıyor 3 gr kullanılıyor.14 gr var tamamında.dene bence

Stres yok kafa rahat.hiçbitşey düşünme kafadan sil.ben umut ettim.hiçbir sorınım yok.ama şu ph sperimi öldğrğyor düşğncem oluştu.bu jen dengeliyor.ve spermi hızlanırıp kaygalaştırıp hızlı ulaşmasını sağlıyor

Estagfirullah tabiki elimden geldigince yardimci olurum oncelikle Allah butun isteyenlere nasip insaallah birbirimize ettigimiz dualar daha makbuldur diye dusunuyorum.kullanim asamalarim sogan aslan sogan civanp brokoli seklindeydi ilk asamasi kurun.ikinci kurde sogan bogurtlen sogan sariballibabadayim suan.uzun bir surec.zaten kutu bitene kadar kullandigimiz icin caylar 15 gunluk yada bir aylik suruyor.fakat faydalarini cok gordum.17 senedir acillere dusuren regl sancilarimdan eser kalmadi.bir agri kesici dahi icmeden olur oldum hormonlarim gayet normal dengelendi eski sonuclarima gore sukur adetlerim sekmez.asilama denedim 1 sefer malesef olumsuz.6 yillik evliyim 5 yildir hasretteyim.adetlerini kesinlikle duzene sokacaktir cunku kan sulandirici ozelligi var caylarin.ayrica bu pekte normal bir durum degil neden ole soylediler aceba?tuplerimde supheli olmakla birlikte tikaniklik yok dedi doktorlar bende ustune durmadim acikcasi pek doktorlara guvenme taraftari degilim.cunku bana bir teshis konulamamis durumda.kendim arayip bulmaya calisiyorum sonra dedimki kendime sifayi Allahin verdiginden aramali.degisiklik bu sekilde kendi sagligim icin iyi oldu bunlar.kadinlar icin mucize bitkiler zaten ne zarari olabilirki ama tabiki istegimiz hayirli evlatlar.onada vesile olur insallah.

İnş birbirimize faydamız olur dualarımızla. Rabbim görsün ve aratmadan daha fazla versin inş hayırla sağlıkla beraber evladımızı.
Çok sağol verdiğin bilgiler için. İnş bu kürler ve çabanla hayırlı sağlıklı evlatların olur.inş çabalarının karşılığını hayırlısı ile alırsın inş.

Benim dış gebeliğimde oldu. Psikolojik çok zor oldu bana. Atlatamadım korkuma hamile kalmayada çalışmadım.
Şimdi diğer tüp tıkalı demişlerdi ama ne oldu bilmiyorum. Ben korkar oldum yaşadığım doktor tecrübelerimden sonra. İyisi varsa da bana pek denk gelmedi doktorlardan.
Haftaya randevum var buradan bir arkadaşın önerdiği devlet hast gidicem nasipse.
Artık umarım belli olur nedeni.
Bende kürü nasipse almayı düşünüyorum. Ama önce videoda saraçoğlu dediği şekilde uygulayayım dedim tüpüm açılır belki diye. O yüzden kürü almayı erteledim. Belki tüpüm açılır ve hamile kalırım diye.
Birde bunlar üzerine hpv çıktı. Aynı zamanda onunla da mücadele ediyorum.
Kadın olmak çok zormuş bugünlerde hep bunu hisseder ve düşünür oldum. Hayırlısı Allah'tan inş.
Çok sağol vaktini ayırdığın ve cevap verdiğin önemsediğin için.
İyi geceler

Stres yok kafa rahat.hiçbitşey düşünme kafadan sil.ben umut ettim.hiçbir sorınım yok.ama şu ph sperimi öldğrğyor düşğncem oluştu.bu jen dengeliyor.ve spermi hızlanırıp kaygalaştırıp hızlı ulaşmasını sağlıyor
Tesekkurler verdigin bilgiler stres yapmamak pek mumkun degil bu durumda elimden geldigi kadar iste.mantigim jel hizlandirip ulasmasini sagliyorsa asilamada dogrudan birakiliyor yine negatif bunu netlestirince deneyebilirim.tesekkurler tekrar

İnş birbirimize faydamız olur dualarımızla. Rabbim görsün ve aratmadan daha fazla versin inş hayırla sağlıkla beraber evladımızı.
Çok sağol verdiğin bilgiler için. İnş bu kürler ve çabanla hayırlı sağlıklı evlatların olur.inş çabalarının karşılığını hayırlısı ile alırsın inş.

Benim dış gebeliğimde oldu. Psikolojik çok zor oldu bana. Atlatamadım korkuma hamile kalmayada çalışmadım.
Şimdi diğer tüp tıkalı demişlerdi ama ne oldu bilmiyorum. Ben korkar oldum yaşadığım doktor tecrübelerimden sonra. İyisi varsa da bana pek denk gelmedi doktorlardan.
Haftaya randevum var buradan bir arkadaşın önerdiği devlet hast gidicem nasipse.
Artık umarım belli olur nedeni.
Bende kürü nasipse almayı düşünüyorum. Ama önce videoda saraçoğlu dediği şekilde uygulayayım dedim tüpüm açılır belki diye. O yüzden kürü almayı erteledim. Belki tüpüm açılır ve hamile kalırım diye.
Birde bunlar üzerine hpv çıktı. Aynı zamanda onunla da mücadele ediyorum.
Kadın olmak çok zormuş bugünlerde hep bunu hisseder ve düşünür oldum. Hayırlısı Allah'tan inş.
Çok sağol vaktini ayırdığın ve cevap verdiğin önemsediğin için.
İyi geceler
Insallah kalirsin Allah sifa versin gercekten zor tek tup bile yeterli olmasi için hic bunaltma kendini vakitsiz bisey olmazmis bizlerde onu bekliyoruz hersey guzel gecer umarim once saglik tabi bakalim ne diyecek doktor.hayirlisi hakkimizda iyi geceler.

ben amerikada yasiyorum. burda sebepsiz hamile kalamayan pek cok kadin hayit suyu ve arisutu+polen tozu karisimiyla en gec 5 ayda hamile kalmislar. hatta 2 aydir bende kullaniyorum. bazi farkliliklari hemen hissetmeye basladim. mesela kanamami artirdi ve rengini duzeltti. ayni genc kizligimdaki gibi kanamam var masallah. arkasindanda hamilelik gelir insallah diye umutlaniyorum. birde bol bol yasin okumak lazimmis. ayrica 41 gun meryem sureside okuyorum ben. kadere gelince bence bizler elimizden geleni vazgecmeden yapmali gerisini Allaha birakmaliyiz. vazgecmek demek umudu kesmek demek ve biliyorsun umudu kesmek cok gunah. vazgecmeyelim ugrasalim olmazsada napalim Mevla gorelim neyler neylerse guzel eyler demekten baska caremiz yok.
Çok zaman gemiş ama bu kürle hamile kaldınız mı

X