Bebek İkinci El Mamalove yürüteç, hoppala ve yürüme yardımcım Dandelion çok az kullanıldı.

Yürüteci soranlar olmuş, evet satıldı arkadaşlar.
Daha iyileri sizlerin evlatlarına olsun İnşaallah.

mrblar ben istanbul anadolu yakasında oturyorum bende bebgımın mamalove yuruteçını satmak ıstyorum aynı sekılde cok az kullnılmıstır tertemızdir anadolu yakasında oturan varsa elden teslım edebılırım fıyatı 120tl ebebek ıkıncı el 120tl fıyat belırlemıstır oyuzden aşagısını düşünmüyorum yalnız acıl satılıktır...

mrblar ben istanbul anadolu yakasında oturyorum bende bebgımın mamalove yuruteçını satmak ıstyorum aynı sekılde cok az kullnılmıstır tertemızdir anadolu yakasında oturan varsa elden teslım edebılırım fıyatı 120tl ebebek ıkıncı el 120tl fıyat belırlemıstır oyuzden aşagısını düşünmüyorum yalnız acıl satılıktır...

e bebekte yürütecinizi göremedim,henüz eklemedilr mi acaba?

Oğlum 2 yaşında, yürüme zamanı geldiğinde Mamalove araba şeklinde yürüteç almıştım. Doğru dürüst kullanmadı bile.
Başlıktaki şekilde internette aratıldığında satış sitelerinde özellikleri, görüntüsü, fiyatı çıkıyor. Almak isteyen olursa satabilirim. (Mavi-yeşil-sarı renklerden olanı)

rengini öğrenebilir miyim

Merhaba.Ben de elimdeki mamalove (mavi, sari, ,yesil renkli olanı) satmak istiyorum.ogluma 8 aylikken almistik 11 aylik yurumeye basladi dolayısıyla cok az ve temiz kullanildi.Sifirdan pek farki yok.ilgilenen arkadaslar olursa sinembuldan@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler. Bu arada fiyat olarak 120 tl dusunuyorum ve izmirde oturuyorum.eger izmir disi olursa kargo ucretini odemek kaydiyla 100 tl ye vermeyi düşünüyorum.

Merhaba.Ben de elimdeki mamalove (mavi, sari, ,yesil renkli olanı) satmak istiyorum.ogluma 8 aylikken almistik 11 aylik yurumeye basladi dolayısıyla cok az ve temiz kullanildi.Sifirdan pek farki yok.ilgilenen arkadaslar olursa sinembuldan@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler. Bu arada fiyat olarak 120 tl dusunuyorum ve izmirde oturuyorum.eger izmir disi olursa kargo ucretini odemek kaydiyla 100 tl ye vermeyi düşünüyorum.

merhaba,

yürüteciniz hala satılık mı? Bir de kargo masrafı yaklaşık ne kadar olur ki? İlk kez alım yapacağım biraz (!) acemiyim de :26:

Ben Antalya dayım..Nasıl alabilirim ürünü..ptt kargo ile gönderebilirmisiniz? Alıcı ödemeli en uygun herhalde ptt

antalya dan tine ben,eğer paketlemede sorun olmazsa ve anlaşırsak alıcıyım..en son kaça veriyorsunuz,2 yıldır da duruyor anladığım kadarı ile,yıpranma ne durumda ,kendi kutusunda mı sakladınız?parçalar tam mı? hasarlı parça var mı? vs bilgi verirseniz sizden almayı tercih ederim??,

Oğlum şuan 8 aylık ürün hediye olarak geldi evimizde yürütecimizde vardı ve oğluşum yürüteç kullanmayı sevmediği için ikiside elimizde kaldı ilgilenen varsa 140 tl ye vermek istiyorum . İlgilenen arkadaşlar yazarsa mail adresimi ve telefonumu özelden verebilirm .

X