Aile Planlaması Yasmin Hapı Kesin Koruma Yapar mı Güvenemiyorum Yardımmm !!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ecem_2233

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2012
10
0
kızlaar ben yasmine başladım ikinci kutudayım. hiç atlamadan düzenli olarak içiyorum. doktorumun dediği 3. kutudan itibaren etkisini gösterecekmiş. peki yaa kafama takılıyor daha korunmasız ilişkiye girmedim. diyelim ilişki olursa korunmasız kesin koruma sağlar mı yaa ben korkuyorum. eşimle ilk defa hap kullanarak bişey yaşayacagım. Ama ya hamile kalırsam korkusu var içimde hiç gün atlamadan içmeme rağmen.. herhangi bir testi falan yok mu kızlar bu hapın koruyuculuğunu gosteren ya ? içimde hep bi kuşku kuşkuu kötü bişey bu :KK43:(

yasmin hapı kullandım... 1 inanılmaz kilo aldıryor arkadaşım. artı birde 1gün içmezsen hamile kalma riskin yuzde 80 kızıma kalmıstım. tüylemede yapar. ama benım tavsıyem sana microgynon 21 rahatlıkla kullan. sorun yok.7 yıldır kullanıyorum.. artık 2. bebegi istiyorum :)... doktorunna daniş tavsıye ettıgım dogum kontrol habını kullan..ıcnde rahat etsın..

Canım ben 2 sene saati şaşmadan kullandım düzenli olarak ve çok güvenilir.
Ama ilk kutu bittikten sonra korunmayı bıraktık dr öyle söyledi.3 kutuyu ilk defa duyuyorum...6-7 ay kadar da eşim korundu ve bıraktığımız 2.ay çok şükür hamile kaldım.Bi sorun olmadı yani:nazar:

X