Epilatör makinesi ile genital bölge

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
kızlar bişe sormak istiyorum epilatör makinası ile genital bölge alınırsa bi sorun olmaz degilmi?? alanlar varmı?? sir agda kullanmak istemiyorm hem bu hemen alır diye düşünüyorum yorumlarınız beklicem.

ya benim annem hep alıyo ve tüylerdede azalma oluyo diyo.sende al diyo ama benim cesaretim yok ama makinem var:KK9::KK9:sadece bacaklarımı ve koltuk altımı alıyorum.bikini bölgeme denedim etini filan sıkıştırdım ve çok acıdı ben sesu nun ılık ağdadan aldım ve çk memnunum ama makineyler keşke alabilsem ağdadan sonra bikaç tüy oluyo onları alıyorumda diğer şekildeyken asla alamam:18::18::18::18::18:

genitali epilatörle almak valla akla kar değil tek tek can çok acır. sıkıştırma durumuda var tabi:18::18: ben bi kaç kez aldm ağdayla bikini bölgesini epilatörle alıyordum zor dayanıyordum sonunda jilete döndüm çekilir eziyet değil. bu senede lazere başladım valla tavsiye ederim

Genital bölgeyi alabilirsin makine ile ama çok dikkat etmen gerek... Germen gerek ki sıkıştırmayasın cildini...Ayrıca ilk defa alacaksan çok canın yanar... Neden ağda düşünmüyorsun epilatör batık sebebi...

ben alıyorum öncesinde eldiven kullanıyorum sonra epilatör.. ağda çok zor oluyo hiç alamadım o bölgeyi ağdayla hem yapış yapış kızarıyo fln bence ağda sağlıksız epilatörde de dikkatli olmak lazım

ben bikere epiletorle aldım batık oldu evet canımda normal yandı yani fazla diyemem sonra kararma oldu sanırım ondan korktum bıraktım, jilet kulanıyorum ama ona hemen geri çıkarıyo oyüzden tekrar buna geçiş yapmalımıyım diye sorayım dedim. devamlı kullananlar varmı??? acaba kararma ondanmı oldu . 2. denememde ise çok canım yanmıştı ... bidahada almadım zaten.

ya benim annem hep alıyo ve tüylerdede azalma oluyo diyo.sende al diyo ama benim cesaretim yok ama makinem var:KK9::KK9:sadece bacaklarımı ve koltuk altımı alıyorum.bikini bölgeme denedim etini filan sıkıştırdım ve çok acıdı ben sesu nun ılık ağdadan aldım ve çk memnunum ama makineyler keşke alabilsem ağdadan sonra bikaç tüy oluyo onları alıyorumda diğer şekildeyken asla alamam:18::18::18::18::18:

evet bende bacaklarımı, koltuk altımı alıyorum ve çook çokk memnunum. öyle agdadaki gibi ugraşmıyosun ve yapış yapış olmuyo. oyüzden acaba sürekli o bölgeyi temizlesem aletle bişe olurmu?

ben alıyorum öncesinde eldiven kullanıyorum sonra epilatör.. ağda çok zor oluyo hiç alamadım o bölgeyi ağdayla hem yapış yapış kızarıyo fln bence ağda sağlıksız epilatörde de dikkatli olmak lazım

aynen katılıyorum hem makina geç çıkarıyo bacaklarımdan ve koltuk aldıgımdan biliyorm.

Son düzenleme:
Jiletten sonra direk epilatöre geçiş yapmayın çok canınız yanar... Muhtemelen çok kalınlaşmıştır tüyler... Epilatöre bende batık yapıyor o yüzden ağdayla aldırıyorum kuaförde ben...

peki önce neyle alcam agdaylamı. evet kalınlaştı agdada agrımazmı?? off şaşırdım

ben bikere epiletorle aldım batık oldu evet canımda normal yandı yani fazla diyemem sonra kararma oldu sanırım ondan korktum bıraktım, jilet kulanıyorum ama ona hemen geri çıkarıyo oyüzden tekrar buna geçiş yapmalımıyım diye sorayım dedim. devamlı kullananlar varmı??? acaba kararma ondanmı oldu . 2. denememde ise çok canım yanmıştı ... bidahada almadım zaten.

Jiletten sonra direk epilatöre geçiş yapmayın çok canınız yanar... Muhtemelen çok kalınlaşmıştır tüyler... Epilatöre bende batık yapıyor o yüzden ağdayla aldırıyorum kuaförde ben...

peki önce neyle alcam agdaylamı. evet kalınlaştı agdada agrımazmı?? off şaşırdım

Benim şahsi fikrim epilatörde tek tek çektiği için daha çok canının yanacağı...O yüzden en azından tüyler sertliğini kaybeden kadar ağda ile alın...Daha az can yakar...

Son düzenleme:
Benim şahsi fikrim apilatörde tek tek çektiği için daha çok canının yanacağı...O yüzden en azından tüyler sertliğini kaybeden kadar ağda ile alın...Daha az can yakar...

galiba haklısınız.. ben ilk makinayla alcagım zmnda jiletle alıyodum ben o acıya nasıl dayanmışım :) aslında fazlada acımadı sanki yaa. önce agdaa yapcam ama sir agdanın yerine normal bez agdalar olsa olmazmı ? su vi-vet in agdalarından

ben 7-8 sene epilatörle aldım, inanılmaz acıyor tabi ama dişimi sıkıyorum, 40-50 dk falan sürüyor, bu sene eldivenle almaya başladım, kalanları da epilatörle topluyorum sonradan. yaklaşık 1 saatimi alıyor. ağdayı beceremedim bi türlü, ağda bandı denedim, yapıştırıyorum, çekince ağda kılların üstünde, kağıt elimde kalıyor, soğuk ağda aldım, onu da beceremedim :KK50:

ben 7-8 sene epilatörle aldım, inanılmaz acıyor tabi ama dişimi sıkıyorum, 40-50 dk falan sürüyor, bu sene eldivenle almaya başladım, kalanları da epilatörle topluyorum sonradan. yaklaşık 1 saatimi alıyor. ağdayı beceremedim bi türlü, ağda bandı denedim, yapıştırıyorum, çekince ağda kılların üstünde, kağıt elimde kalıyor, soğuk ağda aldım, onu da beceremedim :KK50:

aynen bende pek agdayı beceremem o yüzden hiç girmiyorum o işe .. jilette çacuk çıkarıyo en iyisi epilatör galiba, hem hemen çıkıpda asabımı bozmazlar:KK9:

Ben bir ağda aldım deneyeceğim. Roll on gibi sıcak suya koyuyorsunuz eriyor. Bir kutunun içinde sürüyorsunuz bir kat ve ağda beziyle çekiyorsunuz. Bacaklarıma denedim çok kullanışlı.

Ağdanın yapışkanını da eriten bir şey var. Onu da 2 gün önce keşfettim. BEBEK YAĞI :KK55:

X