boşanma ve ikinci evlilik

susuzlugum

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
1
0
merhabalar ben 26 yaşında bir ev hanımıyım 4yaşında evlatlık verildim sace bakımımı üslendiler nüfusum kendi ailemin üstüneydi öz ailemi aralarda görüyodum kabüllenilmiyodu ama çocuk aklıyla gönderildigim yerde duruyodum ikinci ailemin 2çocugu oldu tabiki horlanma şiddetli dayak tabiki ruh halim iyi olmadıgından yaramaz bi çocuktum aynı zamanda tembel gel gitler yaşadım iki tarafıda kabüllenemedim ve evlendim evliligimde problemler yaşadım ayrıldım çocugum veayetini aldım kimsem yoktu arkamda tek başına bi evim vardı ikinci ailemden kalan çocuguma bakmaya çalıştım oglum 5yaşında baba tarafı bi evde yaşıyo benim arkamda kimse yok beni sıkıştırıp öldürseler sace cenazemi kaldırmaya insanlar gelir akraba evliligi olması dolayıyla herkezle küsüm konuştummu zararıma oluyo dedikodu çıkıyo çocuguma herkezden çok iyi baktım çok özgüvenli çalışkan ve babaya düşkün bi çocuk ikinci evliligimi yaptım çok mutluyum ama eşim çocugumu istemiyo ama şu şekilde beni mutsuz etme çabasındalar ben mutlu oldukça eski eşim ve ailesi mesaj ve telle sürekli rahatsız ediyolar bende çocugum mutsuz büyümesin en azından kendi ailem dedigi insanların yanında büyüsün diye babasına verdim ikinci çocuguma hamileyim eşim çok anlayışlı sevecen çıkarsız bi eş çocuguma sahip çıksam ikinci evliligimden olcamı biliyorum çünkü beter cahil insanlar ilk çocugumda oydu aklımdanda çıkaramıyorum hiç kimsem yok yalnızlıgı yaşadım menfatci herkez gençssen güzelsen çocugunda varsa dulsun yararlanmaya bakılıyo eşimde diyoki büyüsün çocuk ben sana hayat vadettim saglıgına bak kimse sahip çıkmaz sana ikinci eşime çocugumamı haksızlık ediyorum yoksa oglumamı kararsız kaldım 1 insanın 1tanesini yaşayıp depresyona girdigi şeylerin ben hepsini yaşadım ruh saglıgımda çok iyi sayımaz oyüzden hayatıma sil baştan yapmak istiyorum ama yapamıyorum

canim okudum ve inan cok üzüldüm..zaman her seyin ilaci..ama cocugunu birakman gercekten cok üzücü olmus..cocugunu yanina alsan anladigim kadariyla ikinci esin rahat vermeyecektir..bilemiyorum cocugun babasinin yaninda nasii iyi mi?cocugunla sürekli irtibat halinde ol..onu aslinda birakmadigini sadce gecici süre ayri kaldiginizi uygun bir dille anlat..cocugunun adinada üzüldüm.bak sen de bir nevi ailesiz büyümüssün.o yüzden cocugunun hissdeceklerini tahmin edebilirsin.. en azindan uzaktanda olsa ona destek ver..Allah yardimcin olsun..Sana dua edecegim.cok üzüldüm..

canim okudum ve inan cok üzüldüm..zaman her seyin ilaci..ama cocugunu birakman gercekten cok üzücü olmus..cocugunu yanina alsan anladigim kadariyla ikinci esin rahat vermeyecektir..bilemiyorum cocugun babasinin yaninda nasii iyi mi?cocugunla sürekli irtibat halinde ol..onu aslinda birakmadigini sadce gecici süre ayri kaldiginizi uygun bir dille anlat..cocugunun adinada üzüldüm.bak sen de bir nevi ailesiz büyümüssün.o yüzden cocugunun hissdeceklerini tahmin edebilirsin.. en azindan uzaktanda olsa ona destek ver..Allah yardimcin olsun..Sana dua edecegim.cok üzüldüm..

X