karın germe amelıyatı olanlar yardımınıza ıhtıyacım var

Daha yeni sabırlı ol eminin ol benimde öyle bildiğin ciğer gibi ve derin çatlakların olduğu birkaç yer var bildiğin baş parmağın kadar geniş ve derin çukur yaralar var . İki günde bir pansumana hala gidiyorum ama her geçen gün düzeliyor . Gördüğüm şu ki gerçekten zamana ihtiyaç var . Doktorumdan ameliyat öncesi resimleri göstermesini istedim , kabus gibi şimdi ne kadar kötü olsa o zamandan daha kötü olamaz . İstersen şu an ki karnımın resmini yollayayım sen bak kiminki daha kötü

Evet haklisin zaman gerek sabir gerek..ama insan hemmen kotu düşüncelere kapiliyorr...yanlis mi yaptimm ..doktorun mu hatasi var diyeee...inşallah sonuç güzel olur mecbur bekliyoruz...çok tesekkur ederim ilgin için..birileri ses verince yalniz degilmisimm diyorum...çok sagoll..

Evet haklisin zaman gerek sabir gerek..ama insan hemmen kotu düşüncelere kapiliyorr...yanlis mi yaptimm ..doktorun mu hatasi var diyeee...inşallah sonuç güzel olur mecbur bekliyoruz...çok tesekkur ederim ilgin için..birileri ses verince yalniz degilmisimm diyorum...çok sagoll..[/

Çok mutlu oldum , buna kadın dayanışması denir Umarım herşey istediğin gibi olur. Ben daha pantalon giymedim , tayt ve spor kıyafetlerle idare ediyorum . Giyemediğimden değil yine dar gelir diye korkuyorum. Bu arada çatlak olan bir kaç yer bir türlü kapanmadı , dün oraya ufak bir dikiş atıldı . Daha çabuk düzelecek sanırım böyle. Allahım bu operasyonlar bağımlılık yapıyor galiba , şimdi de popolarım gözüme batıyor

merhaba, ben senden önce ameliyat olmuşum, 29 hazıranda oldum, yarın 4. haftaya giriyorum ve çok şükür bende senın gıbı çabuk atlatanlardanım. nerdeyse iyileştim sayılır. sen nerde ameliyat oldun, doktorun kimdi?
bende olcam 1 hafta kadar kaldi zamanim gögüs ve karindan sizin cocuklariniz varmiydi benim iki oglum var kücügü 15 aylik nekadar sürede kucagma albilirin aceba sizler ne yaptiniz

Ben pendik te oldum dr emel yurdakul . 38 yaşındayım. Kızlarım var biri 19 biri 14 yaşlarında . İntizar 58 senin yardıma ihtiyacın olacak sanırım . Çünkü bir süre ağır kaldırmaman gerekiyor ve zaten doğrulamadığın için kucağa alamazsın . Sma unutma sonuç harika olacak biraz sabır . Benim küçük çocuğum olmadığı halde üç kez dikişlerimi açmayı başardım . Sana tavsiyem kendine iyi bak

Ben pendik te oldum dr emel yurdakul . 38 yaşındayım. Kızlarım var biri 19 biri 14 yaşlarında . İntizar 58 senin yardıma ihtiyacın olacak sanırım . Çünkü bir süre ağır kaldırmaman gerekiyor ve zaten doğrulamadığın için kucağa alamazsın . Sma unutma sonuç harika olacak biraz sabır . Benim küçük çocuğum olmadığı halde üç kez dikişlerimi açmayı başardım . Sana tavsiyem kendine iyi bak
Cok sagolun yorumunuz ve bilginiz icin 24 de istanbula uccaz 27 sinde sabah yatis yapilcak nasipse öglen amaliyat olcam 4 saat sürceni dedi doktorum tam karin germe yanlarda simit bölgeye lipo gerek dedi doktorum ve gögüs diklestirme arti protez konulcak umarim hersey iyi gecer ill kez narkoz alcam ilk dogumumu sezeryanla yaptim belden asasinuyusuktu heycan korku sitres basti siz tek karin germe amaliyatimi oldunuz fatma hanim sürecte neler bekliyor beni agrilar nasildi zayiflama oldumu amaliyattan sonra ben 23 kilo verdim 5 ay icinde hala 6 kilo kadar fazlaligim var hepside göbek ve yanlarimda sorunum tesekürler

Cok sagolun yorumunuz ve bilginiz icin 24 de istanbula uccaz 27 sinde sabah yatis yapilcak nasipse öglen amaliyat olcam 4 saat sürceni dedi doktorum tam karin germe yanlarda simit bölgeye lipo gerek dedi doktorum ve gögüs diklestirme arti protez konulcak umarim hersey iyi gecer ill kez narkoz alcam ilk dogumumu sezeryanla yaptim belden asasinuyusuktu heycan korku sitres basti siz tek karin germe amaliyatimi oldunuz fatma hanim sürecte neler bekliyor beni agrilar nasildi zayiflama oldumu amaliyattan sonra ben 23 kilo verdim 5 ay icinde hala 6 kilo kadar fazlaligim var hepside göbek ve yanlarimda sorunum tesekürler

Hiç korkmayın tabi insan o kadar geniş bir alan olunca çok ağrısı olacak zannediyor , şimdi bir sürü ağrı kesici var . ben 4 . Gün pansumana kendim gittim araba kullandım tek sıkıntım dik duramıyordum 3-4 hafta sürdü bu durum . Bu ameliyattan sonra uyku apnesi ameliyatı oldum ben böyle bir ağrı çekmedim öyle söyleyeyim . Zaten karın bölgesi uzun bir süre hissizleşiyor bu bir avantaj . Korseni sakın ihmal etme hatta yedek birtane al . Değiştirerek kullanırsın . Benim arka yanlarım da daha simitlerim var onlara müdahale edemedi dr çünkü karın bölgem den 4 kg yağ çıkarmış fazlası hayati tehlike oluşturuyormuş.kendini hazır hissedene kadar ameliyat bölgene bakma . Pansuman hiç acımıyor bak göreceksin çok güzel olacak

Hiç korkmayın tabi insan o kadar geniş bir alan olunca çok ağrısı olacak zannediyor , şimdi bir sürü ağrı kesici var . ben 4 . Gün pansumana kendim gittim araba kullandım tek sıkıntım dik duramıyordum 3-4 hafta sürdü bu durum . Bu ameliyattan sonra uyku apnesi ameliyatı oldum ben böyle bir ağrı çekmedim öyle söyleyeyim . Zaten karın bölgesi uzun bir süre hissizleşiyor bu bir avantaj . Korseni sakın ihmal etme hatta yedek birtane al . Değiştirerek kullanırsın . Benim arka yanlarım da daha simitlerim var onlara müdahale edemedi dr çünkü karın bölgem den 4 kg yağ çıkarmış fazlası hayati tehlike oluşturuyormuş.kendini hazır hissedene kadar ameliyat bölgene bakma . Pansuman hiç acımıyor bak göreceksin çok güzel olacak
Dikisleri aliyorlarmi daha sonra? Kilo kaybi oldumu sizde amaliyattan sonra 4 kilo yag alindi ise bende daha belli degil nekadar alinacagi ben avusturyada yasiyorum Doktor lanyüz yüze konusmada daha net bilgi alicam yanlarim var benim karnimda var sorun 67 kiloyum 160 boyundayim göbegim hep vardi dogumdan öncede sorun umarim hersey iyi gecer 3 gece kalcam hastanede dedi doktorum neler aldiniz yaniniza hastane icin ne giydiniz rahat oldumu

Dikisleri aliyorlarmi daha sonra? Kilo kaybi oldumu sizde amaliyattan sonra 4 kilo yag alindi ise bende daha belli degil nekadar alinacagi ben avusturyada yasiyorum Doktor lanyüz yüze konusmada daha net bilgi alicam yanlarim var benim karnimda var sorun 67 kiloyum 160 boyundayim göbegim hep vardi dogumdan öncede sorun umarim hersey iyi gecer 3 gece kalcam hastanede dedi doktorum neler aldiniz yaniniza hastane icin ne giydiniz rahat oldumu

Dikişler kendi eriyen ipten oluyor , ameliyattan sonra uzun bir süre ödem oluyor vücutta oda lipodactiondan dolayı bir iki ay sonra belli oluyor . Ben de hastanede 3 gece kalacaktım ama kendimi iyi hissettiğimi söylediğim için iki gece de çıktım . Çıktım ve eve gelir gelmez iş yaptım dikkat etmem gerekirken sonra dikişler açıldı malesef . Sen sen ol bol bol dinlen . Hastaneye terlik ve gecelik al ve sıcak tutan bir sabahlık pijamadan çok gecelik daha kullanışlı . Bunlardan yedek al yanına özellikle gecelik

Siz hangi hastanede olacaksınız ameliyatınızı intizar58
Bay park hospital de doktor bülent tekeroglu doktorum lipo benim sirf yanlarima gerek var dedi doktorum karinda alirmi bilmiyorum aslinda karnimda sarkma var ve catlaklik ama göbek bölgemde yaglanma var umarim hersey güzel gecer söyle pantol giyipde bir badi ile oturdumda düz bir karin görmeyi hayal ediyorum kat kat duran degilde nasipse catlaklarda gidiyormu aceba? Siz memnunmusunuz sonucunuzdan ben 3 gün yatcam iyide olsam daha sonra istanbulda kuzende kalcaz 10 gün kadar sonradan avusturyaya döncem esim izinli 3 haftada buraya dönünce sonrasinida idare edexez annem gelcek oyuzden korku var cocuklarimda kücük ama haylimdi bu kilomu verdim az kaldi umarim bunuda atlatiriz göbeginiz düzmü suan incelme oldumu sizde ben ölcüm yaptim bakalim daha sonra ne sonuc cikcak saolun burda bir kac kisiye yazdim hic biri geri yazmadi ben yeniyim burda 1 ay olmadi daha insllah amaliyattan sonrada size bilgi ederim tskler bu bilgileriniz icin okadar kafam stresdeki sorcak soru bitmiyor tskler

amalıyatımı oldum cuma günü dün aksam cıktım hıc agrı cekmedım desem yerı var doktorumdanda cok memnun kaldım hıc beklemeyın yaptırmaktan cekınmeyın

X