Ayda 10kg Diyetini Uygulama Deneyimlerimiz

aa supermis elif asil sana tebrikler. En son 63 degilmiydin inmissin. Ya benim bi sorunum var. Ramazanda ben hic kilo inememedim. Kilom hic degismiyor sen spor mu yapiyorsun oruc oruc? Yedimmi bir kilo cikiyorum yemedimmi bir kilo iniyorum. Bu hep böyle ve hic degismiyor :/ Bende biraktim diyeti ne yalan söyleyim artik inersem inerim dusuncesi geldi ama okullar baslamadan 60 olmak istiyordum ki bu galiba biraz hayal gibi geliyor artik :KK70:

Neyse ben dun ne yedigimi yazayim iftarda.

Bir kase yayla corbasi. Kalan yemekleri yedigim icin az tavuk ve yarim patatis yedim. Ve iki tane patatesli krep yedim. Sahurda ise yarim isveccede piroger diyorlar turkcesini bilmiyorum ama ondan yedim iste. Bir bardak da cikolatali sut. haha galiba neden inemiyorum simdi anladim.

ramazanda 61 den düştüm sabah 60 çıkıyo iftara doğru 59 çıkıyo aslında çok dikkat etmedim sporda yapmadım hatta cipsler ev yapımı hamburgerler makarnalar yedimde yedim dondurma ama 2 gündür pilatese başladım iftardan sonra yapıyorum 2 hafta biraz dikkat edip tok karna 58 olmak istiyorum inşallah ,
dün iftarda közlenmiş patlıcandan yaptığım imam bayıldı yedim 2 tane salata ve parmak tatlıı yapmıştım dayanamadım 2 tane yedim
sahurdada
1 bardak süt 2 yemek kaşığı müsli koyup yedim 3 parca kavun çok küçük ekmek bi çatal ucu peynir ve 2 yeşil zeytin yedim

ramazanda 61 den düştüm sabah 60 çıkıyo iftara doğru 59 çıkıyo aslında çok dikkat etmedim sporda yapmadım hatta cipsler ev yapımı hamburgerler makarnalar yedimde yedim dondurma ama 2 gündür pilatese başladım iftardan sonra yapıyorum 2 hafta biraz dikkat edip tok karna 58 olmak istiyorum inşallah ,
dün iftarda közlenmiş patlıcandan yaptığım imam bayıldı yedim 2 tane salata ve parmak tatlıı yapmıştım dayanamadım 2 tane yedim
sahurdada
1 bardak süt 2 yemek kaşığı müsli koyup yedim 3 parca kavun çok küçük ekmek bi çatal ucu peynir ve 2 yeşil zeytin yedim

Ha iste senin kilonu anlattigin gibide bana oluyor aynen :/ Ne guzel ya bende derman hic kalmiyor spor yapmaya. Isvecde hem oruc daha uzun. saat 9'a aciyorum saat 1'de kapatiyorum. o arada vakitin nasil gectini bilemiyorum bi bakmisim saat olmus 2 :/ insallah inersin canim ya sunun surasinda ne kaldiki cok guzel uzun zamanda inmisin bide bravo valla. Kolay kolay almazsin artik o kilolari :)

arkadaşlar sızden yardım ıstyrm 70 kıloyum bır ayda verebılırmym bu dıyetle veren varmı arkadaşlar cevaplarınızı beklıyrm...:KK34:

Arkadaşlar sade salatalık yiyerek kilo veren varmı

Off ben benim diyetim bu listenin aynisi sadece benim listemde et aksam yemeginde.. ama 5 gundr ancak 1 kilo verebildim agliycam simdi ben 25 kiloyu nasil vericem :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X