doğuma kocasıyla giren varmı?

esra125

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
32
0
benim eşim doğuma girmek istiyor açıkcası bende istiyorum doğuma kocasıyla giren varmı nasıl oluyor anlatırsanız sevinirim.

Normal doğum yapsaydım isterdim. Ama zorunlu nedenlerle 40. haftada sezaryenle doğum yaptım, ameliyathane ortamına doktor izin vermedi. Hatta şöye demişti "Biz ne komando babalar gördük ameliyathanede bayılan, anneyi bebeği bırakıp babayla uğraştırmayın bizi. :)))" Ama normal doğumda zaten son anlara kadar odada sizinle olacak eşiniz.

Sezeryana almıyorlar ama normal doğumda alıyorlar :) Hatta şöyle bişi yapabilirsiniz, doğum fotoğrafçısı tutun. Var öyle dallarda çalışan fotoğrafçılar.

valla benim doğuma daha var..Ama açıkçası eger normal olursa ve uzun sürecek bir normal doğum olursa oanda beklerken yanımda birisini isterim.
Eşim dayanır her şekilde ama o bence dışarda beklemesi daha iyi :) ama isterse gelmek hayır demem..

Hatta dün konusu geçti öyle bir durumda ablam gelecek yanıma :)

benim eşim benimle doğuma girdi hatta doğum sancısı çekerken hep yanımdaydı en büyük destekçim o oldu.bebeğimizin ilk fotoğraflarını o çekti.ben eşim dışında hiç kimseyi yanımda istemedim.

hahahahhaha çok güldüm :)) Çok seviyo senı demekkı doktora saldırcak cabuk diye :)) Benim ne kocam var ne bebeğim var polikistik overim var bol bol okuyunca gözlerim doluyo bu konuları Allah hepinizi mutlu etsin...

X