Kına Gecesi Kocaeli / İzmitde gelin hamamı

elcin3741

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
8
0
Bayanlar merhaba naspise eylül ayında evleniyorum.. Kına içinde gelin hamamı yapmak istiyorum fakat izmitte böyle bir yer bilmiyorum yardımcı olurmusunuz??

Bayanlar merhaba naspise eylül ayında evleniyorum.. Kına içinde gelin hamamı yapmak istiyorum fakat izmitte böyle bir yer bilmiyorum yardımcı olurmusunuz??

valla canım bnde izmitteyim 22 senedir :) ama fethiye caddesinde br hmam var ama bayanmı erkekmi blmıorm ayrıca bayanlar için hamam varmı bilmıyorum malesef umarım bulursun

Son düzenleyen: Moderatör:
Fethiye caddesindeki maalesef ki erkek hamamı hatta barlar sokağının orada da var erkek hamamı ama bayan için bende bulamıyorum..

tatlım bende izmitliyim sana tavsiyem 5 yıldızlı otellerin hamamlarını sor soruştur mesela emex otel, pasha otel filan spa merkezleri ve hamamları varsa orda yaparsın

canm bende yapıcam gelin hamamı ama otelde yapıcaz biz hem temiz hemde güzel oluyo :KK34:

konunun üzerinden 1 sene geçmiş ama bu eylülde de abim evleniyor.. eylülün 2. haftası gelinimiz de gelin hamamı yapacak.. pasha palas otel bunun için uygun.. bende kendi gelin hamamımı orda düşünüyorum

X