K.B.B Doktoru

gnlatilla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
270
1
arkadaşlar benim yigenim ablamın kızı 6 yaşırda kuzum.kulağında iltihap oluşuyordu devamlı şişiyordu kulağı, bi sürü doktora götürdüler hep bişey olmaz dendi kistir alırız vakti gelince dendi , amaliyat oldu sonunda ama ordaki kist yayılmış ve ağaç kökü gibi kök yapmış her yere dağılmış doktor amaliyattan sonra beklediğim gibi çıkmadı bende parça aldım sonuca gönderdim dedi bunu diyen de numune hastanesi cerrahı iyi bi doktormuş çevreden öyle duyduk ayın 4 ünde çıkacak sonuçları rabbim iyi çıkmasını nasıp etsin çok üzgünüm anlatamam sizden ricam avrupa yakası olur diğer yaka olur hiç fark etmez iyi bei doktor özel muayenisi olan da olur yanlız lütfen bilen varsa yazsın çok teşekkür şimdiden.

canım benim keşke baştan iyi dr lara gitseydiniz.ME-D Kulak, Burun, Boaz hastalklar merkezi tavsiye ederim.biraz pahalı ama sonuç alabilirsiniz.babam gitmişti.ses telleri için.birsürü dr var alanında uzman.yavrucak ne acı çekiyordur.çok üzüldüm.dualarım sizinle.Allah acil şifalar versin

burayı araştıracağım canım çok teşekkürler, ilk başta gittiğmizi bütün doktorlar aynı şeyi söylediği için bizde dedikleri doğru demekki dedik. aslında yine doğru teşhisleri ama 1000 de 1 görülür o da size denk geldi diyorlar.kızımızın ağırısı yok maşallah çok da iyi ama biz çok korkuyoruz.dualarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...

ekol hastanesi kbb hastalıklarına yönelik. varsa oraya da gidebilirsiniz. Allah acil şifalar versin. İnşallah sonuçları da temiz çıkar.

Son düzenleme:
Bir bilgim yok ama Allahım şifa versin. Çabucak iyileşir inşallah

yeditepe üni. cem devge araştır kulak üstüne çok başarılı bir sürü ameliyatı var ve prof. mutlaka öneririm