Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbulda eski model araba kiralama??Fiyatları??

1. Konu Sahibi : aslijann #1
    Giriş tarihi
    Aug 2011

Ufak bir soru ? İstanbulda eski model araba kiralama??Fiyatları??

Merhaba kızlar,

Ekimde düğünümüz var, çok istiyorum şöyle tatlı bi gelin arabası ama fiyatları çok uçuk
    400lerden 500lerden bahsediliyor.
    E nişanlım da daha yeni şoför kullanamaz arabayı, şoför de lazım.
    İstanbul'da var mı bildiğiniz güvenilir ve uyguna bu işi yapan insanlar?
    Dediğim gibi sitelere bakıyorum ama çok uçuktan gittikleri için sizlere bir danışmak istedim.
    İnşallah vardır tanıdık bildik yerler:(((

2. Konu Sahibi : aslijann #2
    400 e bulduysan bence kaçırma cnm :)ben 750 liraya anlaştım..şoforlu yakıt onlardan 10 saat ve 100 km limiti var bir de süsleme dahil bu fiyata :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2015

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

3. Konu Sahibi : aslijann #3
    Merhabalarr,
    Nostaljik Dolmuş diye google'da aratırsan direkt çıkıyorlar. Birbirinden güzel çoook sevimli araçlar var. ilk çıkan linke tıklayabilirsin detaylı bilgisi de mevcut

4. Konu Sahibi : aslijann #4
    Giriş tarihi
    Jul 2013
    Merhabalarr ben de bizzat dış mekan çekimi yapmaktayım bu da dış mekan çekim paketim :) Dış mekan çekim albümlerimiz panoramik oluyor , Paket içerisinde ; 1 Adet Büyük boy panoramik albüm 35*65 , 2 adet küçük boy panoramik albüm ( biri damadın diğeri ise gelinin ailesine anı olması mahiyeti ile veriliyor) 1 Adet müzikli DVD cd, ve tüm pozların photoshoplu olarak bulunduğu 1 adet Cd veriyoruz. Paket ücretimiz 500 TL. 1 Adet büyük posterde bizim size hediyemiz oluyor 75*100 boyutta . Çekilen fotoğraf sayımızda sınır yok 500-1000-2000 çekim gününde ki tempomuza ve nikaha düğüne yetişmenize bağlı yani.

5. Konu Sahibi : aslijann #5
    Giriş tarihi
    Aug 2013
    bende fotoğrafçıyım ayrıca eski model arabamızda var onuda düğünler için kiralıyoruz ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz istanbuldayız bizde

6. Konu Sahibi : aslijann #6
    Alıntı jelibonya kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhabalarr ben de bizzat dış mekan çekimi yapmaktayım bu da dış mekan çekim paketim :) Dış mekan çekim albümlerimiz panoramik oluyor , Paket içerisinde ; 1 Adet Büyük boy panoramik albüm 35*65 , 2 adet küçük boy panoramik albüm ( biri damadın diğeri ise gelinin ailesine anı olması mahiyeti ile veriliyor) 1 Adet müzikli DVD cd, ve tüm pozların photoshoplu olarak bulunduğu 1 adet Cd veriyoruz. Paket ücretimiz 500 TL. 1 Adet büyük posterde bizim size hediyemiz oluyor 75*100 boyutta . Çekilen fotoğraf sayımızda sınır yok 500-1000-2000 çekim gününde ki tempomuza ve nikaha düğüne yetişmenize bağlı yani.
    Örnek fotolarınız var mı?mail adresinizi alabilir miyim?

7. Konu Sahibi : aslijann #7
    Alıntı qzdee_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende fotoğrafçıyım ayrıca eski model arabamızda var onuda düğünler için kiralıyoruz ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz istanbuldayız bizde
    kiralama ücretiniz ne kadar ?

8. Konu Sahibi : aslijann #8
    Giriş tarihi
    Aug 2013
    Alıntı mutlugul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kiralama ücretiniz ne kadar ?
    350 tl ford consul coupe 1975 mavi

9. Konu Sahibi : aslijann #9
    Alıntı qzdee_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    350 tl ford consul coupe 1975 mavi
    resmi yok mu :)

10. Konu Sahibi : aslijann #10
    Giriş tarihi
    Aug 2013
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  23.4 KB (Kilobyte)
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ff.png
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  125.9 KB (Kilobyte)

şuan yanımda resmi yok bu var sadece ama detaylı atabilirim isterseniz

Sayfa: 1/2 12 SonSon