Ng Epilasyon Kremi Kullananlarin Paylasim Alani

txuxlay akar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
106
2
arkadaşlar internette araştırma yaparken israil yapımı bir kreme rastladım NG CREAM adı önce sir ağda yapılıyor daha sonra bu krem uygulanıyor internette ki video gösterdiğine göre sonuç inanılmaz lazer epilasyondan daha etkili ve ucuz bir yöntemmiş bu kremi uygulayan yada bilgisi olan varmı aranızda

ilk kez duydum yenı galıba ama inceledim sadece güzellik merkezlerinde uygulanıyormuş bizim işimize yaramaz satışı yok yanı..

TÜLAYCIĞIM ARTIK NEYE İNANACAĞIMIZI ŞAŞAIRDIK karınca yumuratsı dediler kullandım ama öyleee aman aman da bir çözüm değil uzun uznnn kullanacaksında azaltacak valla iğneli epilasyona gidecem eylül aynında başlıyorum inşallah artık uğraşamıyam yağlarla kremlerle

piyano haklısın bende bıktım ama yukarıdaki video yu inceleyince insan yaptırmak istiyor gerçekten bir seanda tüylerin %15 ila 20 sini yokediyormuş bu lazer epilasyon ile nerede ise aynı bir oran ve ondanda çok ucuzmuş bir videoyu izle bakalım ne diyeceksin

sadece güzellik salonlarında mı uygulanacakmış? niye online satış yapmıyorlar ya...Nasıl gideriz oralara :çok üzgünüm:

arkadaşlar lazeri bırakıp ng krem ile epilasyon yaptırmaya karar verdim istanbuldaki merkezi ile görüştüm hem tüm kıl renklerine etkiliyor hemde lazere göre daha ucuz ve lazer ile aynı seans sayısında tüyleri yokediyor sizede tavsiye ederim

ay canım çok güzelmiş ama bütün vücut tahminin ne kadar tutar bir bilgi verebilir misin. her halde bu sadece istanbul yada izmirde var neden trabzonda yok ya ufffffffffffff

arkadaşlar lazeri bırakıp ng krem ile epilasyon yaptırmaya karar verdim istanbuldaki merkezi ile görüştüm hem tüm kıl renklerine etkiliyor hemde lazere göre daha ucuz ve lazer ile aynı seans sayısında tüyleri yokediyor sizede tavsiye ederim

bunu ilk defa duydum.. canım sonuçları burda paylaş olurmu ? valla sevaba girersin.. inşallah işe yarar..

hiç kimse bişey bilmiyor galiba... arkadaşım sen görüşmüşsün bilgi versen diyorum artık heeeeeee........

tülaycım ne yaptın ne ettin varmı bi gelişme yaa güzel haberlerini yaz lütfen..benimde çok ihtiyacım var..umarım en kısa zamanda etkisini görürsün..

kızlar ya ben istanbuldaki güzellik merkezini aradım sordum yüzü ne kadara yaparsınız die bana seyansı 150 milyon dedi:S şok oldum 8-10 seyansta biter dedi yalnız bunu genel anlamda söylemiş olduğunu umuyorum.yoksa sırf yüz ise şaka gibi yani:S

X