Kıskananlar Çatlasın Topiği :)

hehehe aynen bencede tertemiz sayfaaa :))) canlarımm benim birazdan çıkmam lazımmm hepinizi çok seviyorummm çok çok öpüyrummm ve tekrar hayırlı olsunn yeni topiğimizzz allahımm tüm hamişleri bebişlerini korusunn ve tüm hamiş adaylarımızada en kısa zamanda bebiş nasip etsinnn aminnnnnnnnnnnnnn canlarımsınız öptümmm tekrar :KK16::KK54::KK54::KK16:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım :)

öğleden sonra listeleri aktarırırm buraya :KK34: millan koş kız yeni topik açtık senin gazınla:KK1:

kızlar konusmalarınızda cok özel konulara dalmadıkça neden kapasın ki kazen dert etmeyinnnnnn:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ecem5885 canım hayırlı ugurlu olsun bebisin bir hamile daha kazandıkkk allah kucagına almayı nasip etsinnnnn:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende geldim ..
bikaç gün giremiycem burada da imzam olsun ..
eylül en azından dua listesini ilk sayfaya yapıştırrsan merys in tekrar paylaşmasına gerek kalmaz..topic sahibi ilk sayfada değişimler yapabiliyor ya...
ay evet burası efil efil içim açıldı...

kıskananlar çatlasında çok hoş olmuş hani....bencede çatlasın patlasınnnnn...

bende geldim ..
bikaç gün giremiycem burada da imzam olsun ..
eylül en azından dua listesini ilk sayfaya yapıştırrsan merys in tekrar paylaşmasına gerek kalmaz..topic sahibi ilk sayfada değişimler yapabiliyor ya...
ay evet burası efil efil içim açıldı...

kıskananlar çatlasında çok hoş olmuş hani....bencede çatlasın patlasınnnnn...

tamam canım halledecem şimdik :)

yaa ne zaman 3 sayfe ılerledınız beee..ben yanlıs topıge yazıp durdum hep,kezban gıbı..hanı ılk sayfaya ben yazmıstım,onun gururunu yasıyordum noldu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53:

yaa ne zaman 3 sayfe ılerledınız beee..ben yanlıs topıge yazıp durdum hep,kezban gıbı..hanı ılk sayfaya ben yazmıstım,onun gururunu yasıyordum noldu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53:

Kizim sen bebek haberi vericen bana dimi?

Hayirdir niye tasidiniz topigi? Bir de ismi :) kim kiskaniyor bakalim sizi?

francesca yaa neler ettıler bıze orda son 4 gundur bı bılsen..önce uslubumuzu begenmeyıp bızı attılar..sımdıde konu dısında konusmayın dıye baslık sahıbını uyarmıslar..bızı kacırmak ıcın ne gerekıyorsa yaptılar..bızde taşındık,artık özgur ve mutluyuz

yemeğe gidyorum dönüşte kaybolmayın bi yere :KK3: topiğin de bi yerini silin tozunu alın :KK52: hamileler var burda hasta olmasınlar tozdan kirden :KK9:

Kizim sen bebek haberi vericen bana dimi?

bu sefer oldu galıba francesca..normalde 5 gun gectı ama ben 2 gun gectı dıye dusunuyorum..bende 1 hafta önden adet göruyorum yaa..enson 19 mayısta adet olmustum..ve hala olmadım bugun 19 hazıran..sanırım hamıleyım..hıc gecıkme olmaz bende,yarın falan test yapcam

topiği acarken 2 kere kaydetmişim hahah heyecandan :)

bu sefer oldu galıba francesca..normalde 5 gun gectı ama ben 2 gun gectı dıye dusunuyorum..bende 1 hafta önden adet göruyorum yaa..enson 19 mayısta adet olmustum..ve hala olmadım bugun 19 hazıran..sanırım hamıleyım..hıc gecıkme olmaz bende,yarın falan test yapcam

Ay sen hamilesiiiiiiin. Yok yook benim icime dogdu zaten. Ya test yap noolur yaa hadiiiiiiiiii

kızlar ben listeyi getiremedim buraya nasıl yapcaz onu yaaaaa:S şatım kaldım hele biriniz getirsin hayrına :)

X