Avon mu Oriflame mi ?

Ben ikisindende bir kaç ürün kullanmıştım sonra bu markaların hayvanlar üzerinde deney yaptığını duydum nekadar doğru bilmiyorum bende bırakmıştım ozaman yıllar oldu avon ve oriflame kullanmayalı :KK31:

Avonun makyaj ürünleri daha iyi,oriflame'den de sadece duş jeli,sabun türü şeyler alınabilir

oriflamedan bır kac sey aldım pahalı hemde iyi değil fakat avon yanı ucuz olmasada verdıgın paraya değiyor.

Oriflame bana daha kaliteli geliyor. çok kullanmadım ama kullandıklarımdan memnun kaldım.
Avondan memnun kalmadığım çok ürün oldu. özellikle maskaraları..ve o sayfadan ürün alınca indirimli olan ürünler..

açılıp kapanabilen göz kalemlerini çok beğenmiştim ama artık yok parıltılısı var sadece.
Bir de göz çevresi için bir ürünü var jel+krem ondan memnun kalmıştım ama tekrar almayınca eski haline döndü yani kullandığım sürece iyiydi.

Oriflame ürünleri sağlıklı organik ve pahalı ürünlerin hepsinden daha güzel

arkadaşlar benim yurtiçi kargoya gidip 2 parça iade etmem gerekiyor fakat kaç para alırlar bilemiyorum bileniniz var mı ?:44:

Tabi ki oriflame. Ben önüme gelen avron katıloğuna açıp bakmıyorum bile. Avondan aldığım bütün ürünlerde pişmanlık yaşadım. Oriflame da hiç yaşamadım.

Her ikisi de aynı. Oriflame'nin ürün yelpazesi çok geniş ve ürünlerinin ambalajlarına çok önem veriyor. Ambalaj masraflarını da ürününe yansıtıyor.

Böylece insanlar psikolojik olarak güzel bir ambalajla sunulan, fiyatça eşdeğerlerinden pahalı ürünlerin daha kaliteli olduğunu düşünüyorlar. Avon;'an bile uygun olan eşdeğerde oriflame ürünlerini ise sezon kataloğundan 100 bp'lik ürün sipariş edebilen her satış temsilcisi ulaşabiliyor. Ama bu satış temsilcileri tabii ki insanlara yine katalog fiyatında satıyorlar.

Avon ise hep aynı boyutta ambalajları farklı ürünlerde sunarak masraftan kısmış oluyor ve insanlara kısmen daha uygun fiyatlarla ürün sunuyor.

Oriflame'de örneğin pudralar Avon'a göre daha hesaplı geliyor bana. Parfümlerde Avon hem uygun hem de kaliteli kokular pazarlıyor.

Bendeniz yerine göre Avon, yerine göre Oriflame kullanmaktayım.Tabii sadece bunlar karşılaştırıldığı için diyorum; yoksa piyasadan da her türlü markayı yerine göre satın alıp kullanıyorum. Satın alacağım ürünlerde mutlaka gramaj-fiyat karşılaştırması yaparak ürünleri almaya dikkat ederim.

avon mu oriflamme mi tek bir cvp var bence kesinlikle ORİFLAME her hangi tek bir ürününü alıp kullandığınız zaman kesinlikle anlayacaksınız vichy nin ürünlerinlerinden bile daha kaliteli bence öenmli olan cildiniz tanıyın ve ona göre sipariş verin asla pişman olmayacağınıza eminim...

AVON
Avantaj: Fiyatları düşük, kampanyaları bol, ürün çeşitliliği, her cilde uygun ürün bulunması, enternasyonal

ORIFLAME
Avantaj: Daha doğal, hafif kozmetikler, güzel kokular, aksesuarlar genelde daha şık, sarışın ve açık tenliler için uygun renk skalası

Bana sorarsanız Oriflame derim her zaman daha çok hoşuma gitmiştir. Ama genelde bu coğrafyada Avon daha çok tutuluyor.

AVON
Avantaj: Fiyatları düşük, kampanyaları bol, ürün çeşitliliği, her cilde uygun ürün bulunması, enternasyonal

ORIFLAME
Avantaj: Daha doğal, hafif kozmetikler, güzel kokular, aksesuarlar genelde daha şık, sarışın ve açık tenliler için uygun renk skalası

Bana sorarsanız Oriflame derim her zaman daha çok hoşuma gitmiştir. Ama genelde bu coğrafyada Avon daha çok tutuluyor.

Eklemeyi unuttum, Oriflame'in genelde gramajları/ambalajları daha küçük... Eskiden çoğu pahalı yabancı markanın böyleydi rekabet arttıkça bnüyüttüler benim gibi eski nesiller hatırlar... Ama Oriflame sonradan küçülttü çünkü ben bu markayı 90'lı yıllarda da alıyordum... Yani biraz pahalı ama kendime göre son derece zararsız, hafif ve benim cildime uygun oldukları için beğeniyorum... Ama hafif burada anahtar kelime, gerçekten kuru bir cildiniz varsa ve çok yağlı/faydalı kremler arıyorsanız Avon'a bakın derim. Oriflame hala 90'lı yıllar trendlerinde olduğu için parlamayı önleyen kremleri bile var ve gerçekten besleyici losyonları yok en azından Avon kadar değil. Yerine göre ikisi de kaliteli ürünler sürüyorlar. Ben hiçbirinden bir zarar görmedim.

Bana avon her zaman basta parfumleriyle daha cekici gelmistir oriflame daha kadinsi kokular sunuyor cogunlukla parfumlerinde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oriflame satış temsilcisi olarak değil de oriflame'nin ürünlerini kullanan biri olarak gerçekten ben çok memnunum, benim cildim çok hassas ve her ürün kullandıgımda benek benek kızarıklar oluşuyordu. oriflame kullandıktan sonra böyle bir sorunum olmadı. ben memnunum.

Bencede oriflaime cunku urunler bıtkısell

X