Avon mu Oriflame mi ?

Herkesin kendine göre bir ürün stili vardır. Yani her krem,ruj,fondöten cilde iyi gelecek diye bişey yoktur. Mesela ben Avon ve Dore temsilcisi olarak Avon fondötenini kullanamıyorum bir kaç tanesi cildimi kaşındırdı. Ama o fondötenleri benden satın alanların birçoğu memnun kaldı. Herkes memnun olacak diye bir şart yok. Deneyin denemeden önyargıyla yaklaşmak olmaz. Ama en önemlisi cilt tipinize göre ürün seçin. Kendi cildinizi en iyi siz bilirsiniz.

tabi herkesin fikri farklıdır ama ben avon kullanıyorum genelde ve memnunum. oriflame da pudrası çok iyi çıkmıştı

Arkadaşlar,Hep Oriflime ve Avon dan memnun kalmadıgınızı okudum.Cok doğru tespitleriniz peki Farmasi'yi duymadıgınız anlamına geliyor.Farmasi Doktor Cevdet Tuna ürünleridir.Herşeyden önce Türk Malıdır.123 ülkeye ihrac ediliyor,fabrikası Ekolojik alanda Şile Ömerli de 14 futbol sahası büyüklüğündedir,Tüm dünyaya buradan ihraç edilir.Saglık bakanlıgından onaylı,Helal sertifikalı ve dünyaca ünlü kalite belgeleriyle sizlere hizmet vermektedir.Kimyasal madde paraben,triclosan,agır metaller içermez,vücudunuza dost ürünlerdir,nesli tükenmekte olan bitkileri kullanmaz.Bitkisel ve cok uygun ürünlerdir.At kestanesi ve biberli masaj jeliyle agrılarınıza son verir,cilt sorunlarına çay agacı ürünleriyle tamamen elveda diyebilir siniz?Aynısefa yagı kremi leklerinize,güneş yanıklarna,çatlak görünüme ve bir sürü soruna çare,çağ agacı böcek sokmalrı dahil açık yaralarda ameliyat,düşmeden dogan morluklarda,yaralarda,sivilceli ciltlerde,açın kapağını odanıza sivrisinek giremez daha bir çok sorunlarınızda rahatlıkla kullanın.2000 den fazla ürünüyle bir dünya markası haline geldi.Rujları,rimelleri,parfümleri,göz kalemleri,dus jelleri,saç dökülmelerine karşı sarımsaklı sampuanı yüzde yüz etkili,saçı dökülen,kel kalan erkekler mutlaka deneyin diyorum.Agır metaller icermeyen orjinal parfümlerin içeriği baz alınarak yapılmıstır.Kataloglu satısı 5 yıldır piyasada,35 ve 45 yas üzeri kırısıklık karşıtı kremlerin size geri dönüşünü cildinizde hissedin diyorum.FARMASİ kullanınca başka marka aramayacaksınız,size garanti ederim.Üstelik danısman oldugunuzda bu ürünlere %30 indirimli alıyorsunuz.Ürünlerle tanısmak isteyen arkadaslar benimle iletişime geçin.Çünkü biz değerliyiz Farmasi Reyhan email:mad:hotmail.com

Son düzenleyen: Moderatör:
X