....2014 GK & GY - KPSS Çalışma Günlüğüm - Katılacak Arkadaşları Bekliyorum....

hmyrali

Cnm ben tabloya seni eklemeye çalıştım ama beceremedim:KK1: Sen yapabiliyorsan ekle kendini ya da maip gelince o ekler:13:

Son düzenleme:
canım maşallah diğer derslere de bakabiliyorsun..bu gidişle eylülde senden birşeyler bekliyoruz bize de umut olursun:) ben basit denklemleri bitirdim kaldım öyle..ne güzel istekli bir şekilde yapıyordum ama şimdi elim kitaba gitmiyor:KK50:

Cnm diğer derslere yani genel kültür konularına ağırlık veriyorum matematik kötü nasıl olsa o yüzden bütün vaktimi ona harcasam bu kez diğerleri kalacak ve matemtk zaten eylüle yetşmeyecek.. Ama 1. kitabı bitrmeye çalışacağım eylülde ki kpss ye kadar. Cnm sizin de eylülde sınavınz olsa sizde çabu çabuk gitmeye çalşırdnz:KK1: KPSS den 90 almam lazım atanmak için:KK14: Son tercihlerde gitmek için 86 almm lazım:KK14: minimum 80 net çıkarmam lazım sınavda son atamalarda gidersin o netle de ve atanamama ihtimalide var 80 net le.... Matemtk olmadan olmuyor malesef:KK14: Eylüle kadar konularım ancak yetişecek:KK14: Hiç deneme yapamış olucam... Ben ilk kez çalışarak giricem o yüzden 3 ay çalşmayla kaç puan alacağım onu görmek istyorum... KPSS den sonra matematiğe ağırlık vericem ve soru banklaları alıcam bol bol soru çözücem... 2013 için..... 2013 için alan dersleride olucak... ve 4. sınıf derslerimde olucak.. seneye daha çok ders çalşmam gerekecek:KK19:

$resim_8.JPG $resim_9.JPG $resim_11.JPG $resim_15.JPG $resim_16.JPG $resim_17.JPG $resim_12.JPG $resim_13.JPG $resim_14.JPG $resim_18.JPG $resim_19.JPG $resim_20.JPG

Kızlar.. biraz çocuksu gibi ama akılda kalması açısından renkli ve görsellk çok önemli o yüzden bunlar hoşuma gitti paylaşmak istedim

Son düzenleme:

paylaşımınız güzelmiş teşekkürler. ben tarihi hiç sevmiyorum bu şekilde bazı şeyler aklımda kalır belki:)

ben hemen kopyaladım canım sagol hoşuma gitti akılda kalabilir dedigin gibi

hmyrali

Cnm ben tabloya seni eklemeye çalıştım ama beceremedim:KK1: Sen yapabiliyorsan ekle kendini ya da maip gelince o ekler:13:

canım bende yapamam galiba yaa:KK1::KK1:
bu arada hemen kendimi taktim edeyim sizlere:KK42::KK42:
22yaşındayım şu an nişanlıyım seneye yazın evleneceğim inşallah:KK16:
bu yıl sınava girdim ama iyi geçmedi:KK14: mecburen 2014 yılına kaldım
2hafta önce işe başladım eee aynı zaman da düğün hazırlıklarım da olacak o yüzden şimdiden çalışmaya başlasam ancak biter.

hmyrali

2hafta önce işe başladım eee aynı zaman da düğün hazırlıklarım da olacak o yüzden şimdiden çalışmaya başlasam ancak biter.

Cnm tanştığıma memenun oldum:nazar:
Ben 24 yaşıma girmek üzereyim (2 ay kaldı:KK9:) Bende nişanlıyım. ilk kez 2010 kpss ye girdim çalşmadan önlisans olarak 68 aldım.. Bu yıl yine nlisansdan giricem ama çalşmaya haziranda başladım ve yaklaşık 1 aydr istkrarlı gidiyorum.... Bu yıl olmazsa seneye lisans A kpss ye giricem inşallah.. seneye alan sınavı zor gibi sadece bi umut:KK1: Ben biliyorum 2014 yolcusuyum...

Bi an önce başla cnm düğün hazrlkları evlenmek evlilik çok zaman kaybettrr sana.. Bölümün ne acaba???

hosgeldın canım, benımde pek ıyı gecmedı 2012 lısansa gırdım bende ıktısat mezunuyum 2013 alana da gırıcem ama oylesıne gıbıı 2014 p3 benımde hedef bakalım hayırlısı. netlerın nasıldı baktınmı?

2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri, Antrenmanlarla Matematik 1.Kitap 2.Gün TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcocoVATANDAŞLIK:Temel Hukuk Kavramları MATEMATİK: Temel Kavramlar, Bölme - Bölünebilme - Okek - Obeb, Rasyonel Sayılar
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap 13.Gün TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi, Osmanlı Kültür ve Uygarlık, Osmanlı Islahat Hareketleri, İnkılap Tarihi'ne kadar COĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu, Türkiye'nin Yeryüzü Şekilleri, Türkiye'nin İklimi ve Bitki Örtüsü, Çevre ve Toplum, Türkiye'nin Nüfusu ve Özellikleri,Türkiyenin ekonomik coğrafyası,Coğrafi bölgeler. (Coğrafya bitti :KK16:)
emosmosMATEMATİK: Temel Kavramlar, Antrenmanlarla Matematik 1.Kitap 12.Gün
ayseymaCOĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu TÜRKÇE: Sözcükte Anlam ve Anlam Bilgisi TARİH: İlk Türk Devletleri Kültür ve Medeniyet ANAYASA: Temel Hukuk Bilgileri
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

Kitaplarım geldi ama konu konu mu ders ders mi çalışsam bilemiyorum :KK14:

Cnm ben ders ders çalışıyorum. mesela tarih çalışıyordum önce, tarihde inkılap tarihine kadar geldim sonra sıkıldım ara verdim coğrafyaya geldim... coğrafya bugün bitti yaklaşık 15-20 gündür coğrafya çalışıyorum... tamda coğrafyadan sıkılmaya başladım ve bitti coğrafya.. bugün tekrar yapıcam yarında yekrar yapıcam coğrafyayı ve yarın tarihide tekrar edip tarihe kaldğm yerden devam edicem inkılap tarihinden.... tabi amtematğide götürüyorum bu genel kültür dersleryle beraber hergün azar azar da olsa sözel dersin yanında mat da çalışıyorum.. cnm tarih de yine sıkılırsam vatandaşlık çalışıcam zaten şu an önlisans kpss ye grcem eylülde onun için bu acelem :KK1: şurda 50 gün kaldı sanırım.. Biraz hızlanmam lazım. ramazan bi taraftan zor oluyor:KK14:

GOLDYFLAY, 15.günü bitirdim ondalık sayılara geçicem..biraz zorlandım ama ablam sağolsun anlattı eksik kalmadı aklımda:)

2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri, Antrenmanlarla Matematik 1.Kitap 2.Gün TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcocoVATANDAŞLIK:Temel Hukuk Kavramları MATEMATİK: Temel Kavramlar, Bölme - Bölünebilme - Okek - Obeb, Rasyonel Sayılar
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap 13.Gün TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi, Osmanlı Kültür ve Uygarlık, Osmanlı Islahat Hareketleri, İnkılap Tarihi'ne kadar COĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu, Türkiye'nin Yeryüzü Şekilleri, Türkiye'nin İklimi ve Bitki Örtüsü, Çevre ve Toplum, Türkiye'nin Nüfusu ve Özellikleri,Türkiyenin ekonomik coğrafyası,Coğrafi bölgeler. (Coğrafya bitti :KK16:)
emosmosMATEMATİK: Temel Kavramlar, Antrenmanlarla Matematik 1.Kitap 15.Gün
ayseymaCOĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu TÜRKÇE: Sözcükte Anlam ve Anlam Bilgisi TARİH: İlk Türk Devletleri Kültür ve Medeniyet ANAYASA: Temel Hukuk Bilgileri
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X