....2014 GK & GY - KPSS Çalışma Günlüğüm - Katılacak Arkadaşları Bekliyorum....

ezberle olmuyor, kpss sınavında konuları özümsemek lazım, sonra da bol bol soru çözmeli çünkü bilginin yanında matematik soruları özellikle yorum sorusu şeklinde geliyor, formülü bilsen de daha tam oturmadıysa kafanda yorumlayamıyorsun soruyu, onun için de bol bol soru çözmeli, ama ilk önce konuları halletmeli :KK34:

ben yatıyorum şimdi, sabah erken kalkıp çalışmaya devam edeceğim

kolay gelsin, iyi geceler, tatlı rüyalar
İyi geceler sana da. Sağolasın:KK42:

Günaydın kk kadınları..

Hemmen duş callanetics ve okumalar, özetler, notlarla güne başlıyoruz..

Cnm merhaba :KK16::KK16: Topiğin hayırlı olsun :KK16::KK16:

Beni de al listeye:KK1:

Ben şu an tarih ve matematk çalşyorum tatlım... Şu an osmanlı kültür ve uygarlığındayım...
Atatürk dönemine geldiğimde coğrafyayla birlkte götrmeyi düşünüyorum....
Birazdan kpss harcını yatrmaya gidicem.... Gelince tarihe devam edicem :KK54:

Son düzenleme:
Cnm merhaba :KK16::KK16: Topiğin hayırlı olsun :KK16::KK16:

Beni de al listeye:KK1:

Ben şu an tarih ve matematk çalşyorum tatlım... Şu an osmanlı kültür ve uygarlığındayım...
Atatürk dönemine geldiğimde coğrafyayla birlkte götrmeyi düşünüyorum....
Birazdan kpss harcını yatrmaya gidicem.... Gelince tarihe devam edicem :KK54:

hoşgeldin :KK3:

listeye konularını bitirince ekleyeyim hemen, çok iyi oldu gelmen. :KK34:

Benm topikte pek hareket yok.. buraya abone oldum burda paylaşalım çalşmalarımızı:KK4:Bugün kpss kaydımıda yaptrdım artık daha bi istekli çalşrm...:KK9:

Ben hala osmanlı kültür ve uygarlığındayım cnm:KK31: Benim Kpss de tam 80 nete ihtyacım var.....:KK14:

Son düzenleme:
2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcoco
GOLDFLAY
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

Benm topikte pek hareket yok.. buraya abone oldum burda paylaşalım çalşmalarımızı:KK4:Bugün kpss kaydımıda yaptrdım artık daha bi istekli çalşrm...:KK9:

Ben hala osmanlı kültür ve uygarlığındayım cnm:KK31: Benim Kpss de tam 80 nete ihtyacım var.....:KK14:

senin sınav ne zaman ?

senin sınav ne zaman ?

Cnm benm sınav eylülde.. önlisans mezunuyum ben.. Önlisansdan gireceğim bu yıl.. Ama 2014 e lisansdan girmeyi düşünüyorum. Açıköğretmden iktsat okuyorum 2014 e kadar mezun olacağım inşallah. iktsat benm bölümüme göre daha avantajlı. benm şu an mezun olduğum önlisans bölümümden alım olmadığı için 3001 den terch yapablyorum sadece o da zaten bütün önlisansların terch yaptğı kod:KK14:

Cnm benm sınav eylülde.. önlisans mezunuyum ben.. Önlisansdan gireceğim bu yıl.. Ama 2014 e lisansdan girmeyi düşünüyorum. Açıköğretmden iktsat okuyorum 2014 e kadar mezun olacağım inşallah. iktsat benm bölümüme göre daha avantajlı. benm şu an mezun olduğum önlisans bölümümden alım olmadığı için 3001 den terch yapablyorum sadece o da zaten bütün önlisansların terch yaptğı kod:KK14:

iki sene önceden başladın çalışmaya daha ne olsun, ben de aöf ikinci üniversite dışticaretim ama o iktisat dersini verene kadar neler çektim, sonra muhasebe geldi, dedim dur orada yeter, ben bir dilci olarak bu kadar hesaba gelemem, dondurdum kalan derslere ilerde devam edeceğim.

3001 benim 4001 oluyor, aynen bakanlıklarda tercüman alımlarını deneyeceğim onlar olmazsa 4001 düz memurluk :KK49:

dediğin gibi herkes girdiği için 3001 4001 puanları çok yüksek olmalı, hele Ankara merkez dışını yazamayan ben ancak 92 üstü almalıyım... :KK1: olacak olacak :KK34:

iki sene önceden başladın çalışmaya daha ne olsun, ben de aöf ikinci üniversite dışticaretim ama o iktisat dersini verene kadar neler çektim, sonra muhasebe geldi, dedim dur orada yeter, ben bir dilci olarak bu kadar hesaba gelemem, dondurdum kalan derslere ilerde devam edeceğim.

3001 benim 4001 oluyor, aynen bakanlıklarda tercüman alımlarını deneyeceğim onlar olmazsa 4001 düz memurluk :KK49:

dediğin gibi herkes girdiği için 3001 4001 puanları çok yüksek olmalı, hele Ankara merkez dışını yazamayan ben ancak 92 üstü almalıyım... :KK1: olacak olacak :KK34:

Cnm evet bu 3001 ve 4001 sakat :26: Ama çalştıktan sonra yapan yapıyor biz niye yapamayalım cnm:KK12: Allahın iznyle yaparz bizde inşallah... Cnm bende aöf 4. sınıfa geçtim.. seneye bi aksilk çıkmazsa inşallah mezunum... 3001 den kurtulcam ama yine de kolay değil.. 83 civarı almm lazım... Senin tercümnlık alternatifin var inşallah olur hayrlıısyla...

Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcoco
GOLDFLAY

Cnm beni bu tabloya ekledğin için teşekküredrm:KK16: çok iyi oldu:KK16: heves geldi bana:KK16:
Ben de matematkten temel bilgler ve işlem yeteneği,temel kavramları bitrdim daha henüz.... Türkçedende sadece sözcükte anlam bitti benm cnm... Genel kültürdede tarih den, islamiyet öncesi türk tarihi, islamiyet dönemi türk tarihi ve türkiye tarihi bitti cnmcımmm benimde bitrdklerimi eklede şevke geleyim:KK54:

Son düzenleme:
Cnm evet bu 3001 ve 4001 sakat :26: Ama çalştıktan sonra yapan yapıyor biz niye yapamayalım cnm:KK12: Allahın iznyle yaparz bizde inşallah... Cnm bende aöf 4. sınıfa geçtim.. seneye bi aksilk çıkmazsa inşallah mezunum... 3001 den kurtulcam ama yine de kolay değil.. 83 civarı almm lazım... Senin tercümnlık alternatifin var inşallah olur hayrlıısyla...

olacak olacak ikimiz de burada yazarız iki sene sonra vay be bunları konuşuyorduk, ne planlar yapışız, iyiki de yapmışız, istediğimiz işe girdik deriz :KK52::KK52::KK52:

canım sana kolay gelsin ben biraz kitap okuyup, çalışayım, kitabım da çok heyecanlı, Trevanian - Shibumi ... O kitabı okumanı tavsiye ederim, sen de dilci olmayı planlıyorsun, adam dilcilerin şahı, matematiğin padişahı... tam bizlik kesin oku...

teamcoco
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar TÜRKÇE: Sözcükte Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi

olacak olacak ikimiz de burada yazarız iki sene sonra vay be bunları konuşuyorduk, ne planlar yapışız, iyiki de yapmışız, istediğimiz işe girdik deriz :KK52::KK52::KK52:

Evet cnm inşallah 2 sene sonra yüksek puanlar alıp atanıp bu sayfayı okuyupta iç geçiririz:KK1: canım sana kolay gelsin ben biraz kitap okuyup, çalışayım, kitabım da çok heyecanlı, Trevanian - Shibumi ... O kitabı okumanı tavsiye ederim, sen de dilci olmayı planlıyorsun, adam dilcilerin şahı, matematiğin padişahı... tam bizlik kesin oku...
tmm cnm sana iyi okumalar.. bende unuttum ya bu sınavlar yüzünden kitap okumayı:KK25: adını kaydettm kitabın inşşallah bi gün okurum.. bende 10 dk daha kalıp birazdan çıkıcam cnm tarihe devam edicem... iyi geceler..

teamcoco
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar TÜRKÇE: Sözcükte Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi

:129:

Son düzenleme:

canım sana kolay gelsin ben biraz kitap okuyup, çalışayım, kitabım da çok heyecanlı, Trevanian - Shibumi ... O kitabı okumanı tavsiye ederim, sen de dilci olmayı planlıyorsun, adam dilcilerin şahı, matematiğin padişahı... tam bizlik kesin oku...

üstelik hiç eğitim almadan, okula gitmeden, kendi kendini geliştirerek, pratikler yaparak,kendisi İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca, Çince, Baskça öğreniyor, aksanlarına kadar ana dil gibi konuşuyor (Baskça; dünyanın en zor öğrenilen dili, en eski dillerden).

Adam günü 7 dile bölmüş, her gün bir dil, adamın haftalık takvimi: Monday, BTOPHNK, lai-bai-sam, jeudi, Freitag, Larunbat ve Nitiyoo-bi

yazarı da kahramanına benziyor, doğru düzgün eğitimi olmadan profesör olmuş, matematikçi ve bu dilleri biliyor. kendi kendine öğrenmiş..

üstelik hiç eğitim almadan, okula gitmeden, kendi kendini geliştirerek, pratikler yaparak,kendisi İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca, Çince, Baskça öğreniyor, aksanlarına kadar ana dil gibi konuşuyor (Baskça; dünyanın en zor öğrenilen dili, en eski dillerden).

Adam günü 7 dile bölmüş, her gün bir dil, adamın haftalık takvimi: Monday, BTOPHNK, lai-bai-sam, jeudi, Freitag, Larunbat ve Nitiyoo-bi

yazarı da kahramanına benziyor, doğru düzgün eğitimi olmadan profesör olmuş, matematikçi ve bu dilleri biliyor. kendi kendine öğrenmiş..

O zaman o kitabı kesinlkle hemen okumalıyım.. ilgimi çekti... demek herrgünü bi dile bölüyor heee:KK8: süperrr

Ben de 2014'e hazırlananlardanım:)
henüz çalışmaya başlamadım ama aranıza katılmak isterim

ben de katıldım aranıza, sevgili maip in yönlendrmesyle buldum burayı, ben eylül de ki kpss ye hazrlanıyorm, 3 gün oldu baslayalı, 2 sabahtr kalkar kalkmaz annem kahvaltıyı hazrlayana kadar ders calışıyorm, şimdilik çok istekliyim, ilk defa böyle severek ders çalışıyorm, şimdi bitirdiğim konuları yazıyorm.
TARİH:ilk türk devletleri kültr ve medeniyet
TÜRKÇE:sözckte anlam ve anlam bilgisi
COĞRAFYA:türkiye nin cografi konumu
ANAYASA:temel hukuk bilgileri:KK1:

X