Ben Bilmem Eşim Bilir Kanal D

kizlar bugun yarisan siyah saçli sinem Aishwarya Raj 'in kilolu haline çok enziyo du ya sizde benzettiniz mi?

hafta sonu gelmesi için sabırsızlanıyorum hele ki ayaklarımı uzatıp makarnamıda alıp tv karşısında yemeğeee:KK52:

Neden artik arabayi çekmiyolar ya öylesi daha zevkliydi, simde sonuc hep belli, ikinci yarisan daha fazla insan dolduruyo cunku onunde belli bi hedef var:KK19:

Neden artik arabayi çekmiyolar ya öylesi daha zevkliydi, simde sonuc hep belli, ikinci yarisan daha fazla insan dolduruyo cunku onunde belli bi hedef var:KK19:
ben de sizin gibi düşünüyorum,ikinci yarışan mutlaka ilk yarışandan fazla yapıyor ve sonucu en başında tahmin edebiliyoruz haliyle...

arkadaşlar bişey sorucam.. kızım çok istiyor bu yarışmaya seyirci olarak gitmeyi.. böyle yarışmalara seyrici olarak nasıl katılınıyo bileniniz var mı?

İl il Türkiye'yi dolaşacak
İlker Ayrık'ın sunduğu, büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir" Türkiye'yi dolaşıyor ve programa yarışmacı olarak katılma fırsatını izleyicilerinin ayağına getiriyor.

Bu güne kadar 150 bin kişinin yarışmacı olabilmek için başvuruda bulunduğu program, bundan böyle Türkiye'yi dolaşacak. Yarışmacı olabilmek için ilgi ve talebin her geçen gün arttığı "Ben Bilmem Eşim Bilir" illeri tek tek gezip, yarışmacı olmak isteyenlerin ayağına gelecek. Sevilen programın Türkiye turu İzmir'den başlıyor. Bayram tatilinin hemen ardından çeşitli illerden katılım başvurusu toplayacak olan "Ben Bilmem Eşim Bilir"in ilk etaptaki diğer durakları ise, Manisa, Aydın, Konya, Kayseri, Ankara, Trabzon, Antalya, Gaziantep, Adana, Malatya, Sivas, Zonguldak ve Samsun

insanları arabaya üst üste tıklım tıkış sıkıştırmasının dışında çok eğlenceli

çok beğenerek,zevkle izliyorum

ama ilker ayrık sunmasaydı bu kadar sevemezdim sanırım.çok tatlı bir adam:KK31::KK31:

ayy çok güzel yaa evli olsam giderdim vallaa :KK9:
bu zayıf bünyeyle arabayı çekemezdimm amaa :KK52: :KK33::KK9:
aynen canım bırak evliyi nişanlı olsam da giderdim hem eğleniyorsun hem araba şansın var :) benimki katılırdık dedi ama daha fol yok yumurta yok nereye gidiyoruz :KK52:
not:mesaj kutun dolmuş mesaj gönderemedim canım

dün akşamki bölüm güzeldi pembe kazandı arabayı çok şeker çiftti biber yeme oyununda yıkıldık gülmekten südütyo bi a boşaldı iker sürahiyi dikti kafaya kamera arkasını merak ediyorum

izlemesi çok keyifli bir yarışma, ilker ayrık nedeniyle muhtemelen.
tabi bi araba için insanların şekilden şekle girmesi, erkeklerin topuklu ayakkabıyla koşuşturması da biraz üzücü

izlemesi çok keyifli bir yarışma, ilker ayrık nedeniyle muhtemelen.
tabi bi araba için insanların şekilden şekle girmesi, erkeklerin topuklu ayakkabıyla koşuşturması da biraz üzücü

o da isin eglencesi ma :))
bi kere de karizmayi cizdiriversinler nolcak

Son düzenleme:
süper bi program yaa, başvurdum nerdeyse 2 hafta oldu. Ne kadar beklemek lazım bilmiyorum acaba tekrar mı başvuru formu doldurup göndersek :)))

bu yarışmaya katılanlar gerçekten evlimi fatih adlı yarışmacuyu cuma günü foxdaki yarışmada gördüm

X