Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı nasıl kestirsem? (Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

cookie_1998

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
10
2
Liseye geçtim ve şimdiye kadar saçımı hep düz kestirdim, ama artık sıkıldım :KK50: Saçlarım belime geliyor, kestireceğim ama.... nasıl? Bazen omzuma kadar bile kestireyi düşünüyorum ama sonra nasıl olur bilmiyorum :KK52: Model önerirseniz sevinirim(resim koyarsanız daha iyi olur farklı bir modelse) :))
(Fotoğraftada tip çıkmışım biraz ama saçlarımı en iyi gösteren buydu :KK17: )

$Adsız.jpg

kesinlikle kestirmeni tavsiye etmem belki kat attırabilirsin ama kesinlikle kısaltmayı düşünme bence:KK50:

Kardeşimle yaşıtsın. :KK16:
Onun da baya uzundu saçları ama baya yıpranmıştı uçlarını boyadığımız için ve düzleştirmekten. Habire kestireceğim diyip duruyordu, ben de kıyamıyordum o kadar hevesle uzattı diye. Bir gün gitti benden habersiz kestirdi omuzlarında. İyi ki kestimiş, kendine geldi saçları.
Ama ben senin saçlarında bir kusur göremiyorum. Kısaltmak yerine kat attırırsan ve uzun model kahkül yaptırırsan daha iyi olur.

Kıyma o güzelim saçlarınaa :KK43: Ama istersen biraz kat attırıp kahkül yaptırabilirsin yakışır hemde saçların kendine gelir :)

oyy lise yıllarım geldi aklımaa cok tatlı bir kızsın sendee :) canım benim sakın kısa kestirme. lisede bil ki uzun saçlı kızlar olacak ben kısa kestirmiştim bütün arkadaslarımın uzundu cok imrenmiştim .. hani giydiğin kırmızı tişört varya. onun kısa kolunun ucunda kestir. yani sacların oraya kadar gelsin. hafif kat attır perçem ya da kahkül dene yakışır sana :KK16:

Bencee bunu bi kuaförlee tartışsaan dahaa iyi olur tatlım sanaa bi kuaför öneriyim orayaa git . şair fuzili caddesindee BEYAZ kuaför 10 numaraa saç kesiyolar :KK66:

1. $s1.jpg 2. $s2.jpg 3. $s3.jpg
4. $s4.jpg 5. $s5.jpg 6. $s6.jpg
7. $s7.jpg
seni anlayacak bir kuaföre gitmelisin.önceleri zor gelir belki üzülürsün kestirdiğine ama alıştın mı bir daha uzatmazsın.benimde saçlarım senin ki gibiydi.çok uzun ve çok güzel.sonra kestirdim.daha kısa olunca bakımıda rahat oldu derken daha da kısa kestirdim :)) sana tavsiyem saçlarını kuaförde bırakma :)

Saçların doğal boyasız mis gibi :) SAkın kestirme. Belki azıcık uçlarından aldırabilirsin ama sakın omuzlarına kadar felan düşünme :)

X