sinüzite kesin çözümü buldum

yıllardır sinüzit sandım gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı. iki aydır geçmeyen ağrılara dayanamayıp 2 hafta içinde gittiğim bütün doktorlar ameliyat dedi. kimi dr. kitle var, kimi tümör var kimisi de mantar var dedi. İzmir Ekol Kbb. hastanesinde Prof. Dr Halis ÜNLÜ ameliyat etti ve yanağımdaki sinüs boşluğunda'' BAĞIMSIZ GEZEN 2cm YAKIN DİŞ ÇIKTI. hiçbir tomografide belli olmadı. şimdi bir diş hastanesine gidip muayene olacağım. geçmeyen ağrılarınız varsa lütfen bir KBB uzmanıyla daha dikkatli kontrol olun...
:KK34:

Çok şaşırdım, neler olabiliyor..

Geçmiş olsun çözüldüyse ne mutlu:KK3:

yıllardır sinüzit sandım gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı. iki aydır geçmeyen ağrılara dayanamayıp 2 hafta içinde gittiğim bütün doktorlar ameliyat dedi. kimi dr. kitle var, kimi tümör var kimisi de mantar var dedi. İzmir Ekol Kbb. hastanesinde Prof. Dr Halis ÜNLÜ ameliyat etti ve yanağımdaki sinüs boşluğunda'' BAĞIMSIZ GEZEN 2cm YAKIN DİŞ ÇIKTI. hiçbir tomografide belli olmadı. şimdi bir diş hastanesine gidip muayene olacağım. geçmeyen ağrılarınız varsa lütfen bir KBB uzmanıyla daha dikkatli kontrol olun...
:KK34:
verdiğiniz acı kavun tavsiyesini silin bence ne kadar tehlikeli bir şey olduğu belli ama bilmeyen birisi bir çare umuduyla görür ve uygulayabilir. siz de burnum kanadı demişsiniz ve bir sürü insan tehlikeli olduğunu acı sonuçlar verdiğini yazmış. Ne kadar yanlış her duyduğunuz, uyguladığınız doğru olacak diye bir şey yok ve zaten sorununuzda başka bir durumdanmış. geçmiş olsun.

kızlar acıkavun u bende kullandım ama kesınlıkle 1 damladan fazla damlatmayın beyıne zararlıymıs
ben burnuımdan hıc nefes alamıyordum sımdı alıyorum bana ıyı geldı

sinüzit bende de var,eşimde de.geçen yıl çörekotu yağını kullanmıştık aktara danışıp.ama bir gün fenalaştım ben,o kadar yaktı ki gözlerimi,alnımı,burnumu,en az 1 saat boyunca ağladım ve bir daha da tövbe ettim,herkeste aynı etkiyi yapmaz belki de,ama kesinlikle 1 damladan fazla damlatmamak lazım,faydası var mıydı,evet vardı,ama kalıcı çözüm olur mu bilemem,çünkü yarıda kestik biz,inşallah sizlerin işine yarar da kurtuluruz bu beladan,ne fena bişeymiş :KK30:
Aynen bendede

Merhabalar siz Isparta'da ki eczaneye ulaşabildinizmi? Sinüzit için ilaç yapıyor demiştiniz acaba bana da o eczanenin adını verebilir misiniz. İyi günler dilerim ☺️

X