annemle babamı ilişkiye girerken gördüm....

sadece 2 olay yaşanmış.büyütecek birşey yok bence. memlekette sevişsen suç sevişmesen suç anasını satayım :KK9:

ya kımse seks yapmasınlar demıyor zaten
ortalıgı yıkıp kahkahayı basıp yapmasınlar dıyoruz barız bır sekılde dıkkat etmek zorundalar yetişkin evlatları var
psikologlar evladınız 1-2 yasında dahi olsa aynı odada seks yapmayın dıyorlar nasıl olsa bebek uyuyor anlamaz dıye bır sey yokmus,basıte alıyorsunuz ama bilinçaltı kaydedıyor

Valla bende yorumları hayretle okuyorum.Normal insanlar oldukları yaptıklarının da normal olduğu doğru , belliki hormonları normal hatta fazla çalışıyor ama bide edep diye birşey var.Evde yetişkin erkek çocuk varken bence daha sessiz olmaları lazım.Uyumaya gidiyor gibi yapıp yine kapılarını kapatsınlar sessiz sessiz yapsınlar.Fantazi yapacaklarsa da kusura bakmasınlar çocukların uyumasını beklesinler.Arkadaş burada konu açtığına göre gerçekten rahatsız olmuş artık.Annen hangi dilden anlıyorsa annene abim bile sesinizi duyuyor ayıp demen yeterli bence..

anne ben özelinizi duyuyorum, benim böyle şeyleri duymamam lazım lütfen sessiz olun, bana saygı duyun.
ben ilerde kocamla yatıya gelip aynı şeyi size yapsam nasıl olur anne ? de.
:KK19:

18 yasinda bir kizdan olanlari normal karsilamasini beklemek biraz fazla degil mi?

tamam seviyorlar,hala cinsel hayatlari var güzel ama bunu illa evdeki cocuklara duyura duyura mi yapmak lazim..

psikilojim bozuldu dedi diye dalga geciliyor yani o yasta biri icin kolay mi?

28 yasindayim ben duymak istemem,ama yapsinlar tabi..

nabza göre şerbet demişler annenin anlıycağı dilde rahatsızlığını söyleyebileceğini düşünüyorum..şahsen ben annemle böyle konuları hayatta konusamam ama zaten annemde böyle rahat davranmaz, oyüzden diyorum ya konusurken takınacagın uslubu en iyi sen bilirsin.. evde birde erkek çocuk varmış o da duyuyodur heralde:KK17:

bùyük cehalet ki ilerleyen yıllarda bunu hisseden we beyninde şekillendirmeye çalışan kız cocugu bekleyen VAjinismus ... Mutlaka annenle konuş we bunu hissetmek istemediğini gerekiyosa başka odada yatabileceğni söyle ama acilen konuş

Evdeki diğer kişilerin duyması çok ayıp. Aman çok normal falan denile cek birşey değil yani. Çocukların duyacağı şekilde yapmanın nesi normal yahu? Kiz haklı yani. Illa gözle mi görmek lazım,bir de abisi varmış. Ben bi kez prz. buldum diye psikolojim bozulmuştu . Bir de bu konuda geçen şeyleri yaşamak hiç istemezdim

kadın eşi ile cilveleşiyor şakalaşıyor bunda ne var.göz önünde sapkın tavırları yok ki.adama terledin banyo yap demiş aşkım deli gibi seviştik ter içinde kaldın hadi abdestini al dememiş ki.yoluyla söylemiş ki büyük ihtimal peş peşe banyoya girmenin dikkat çekeceğini düşünmüş olmalılar ve bahane üretmişler.kimse kocasına ile cilveleştiği için suçlu olmamalı.ben olayın abartıldığını düşünüyorum.hem dikkat ettiyseniz baba sütten çıkmış ak kaşık ama anne dalga geçermiş.konu sahibi annesine babasına yakıştıramıyor bir cümlesi takıldı mesela çocukları var evet çocukları var diye ilişkiye girmeyecekler mi? konu sahibi büyük ihtimal babasının prensesi onun için bu kadar rahatsız oluyor.

kadın eşi ile cilveleşiyor şakalaşıyor bunda ne var.göz önünde sapkın tavırları yok ki.adama terledin banyo yap demiş aşkım deli gibi seviştik ter içinde kaldın hadi abdestini al dememiş ki.yoluyla söylemiş ki büyük ihtimal peş peşe banyoya girmenin dikkat çekeceğini düşünmüş olmalılar ve bahane üretmişler.kimse kocasına ile cilveleştiği için suçlu olmamalı.ben olayın abartıldığını düşünüyorum.hem dikkat ettiyseniz baba sütten çıkmış ak kaşık ama anne dalga geçermiş.konu sahibi annesine babasına yakıştıramıyor bir cümlesi takıldı mesela çocukları var evet çocukları var diye ilişkiye girmeyecekler mi? konu sahibi büyük ihtimal babasının prensesi onun için bu kadar rahatsız oluyor.

kesinlikle katılıyorum canım :KK34:

Bence anne bu konuda rahat bir insan zaten, acık bir sekilde ne yaptıkları ortada, ve bir cekincesi de yok, kahkahalar, cinsellik yasamadan önce cocukları uyarması falan, yani pes pese banyo' ya girmemeyi tercih edenler, daha cok cocuklarına duyurmak istemeyen insanlardır.

Son düzenleme:
Kim ne derse desin, ben cinselligin bu kadar rahat yasanması taraftarı degilim, cocukları olan insanlar biraz dikkat etmeliler, evde kendilerinden baska kimse yokmus gibi davranmamalılar..
Tabiki bir cinsel hayatları olacak, bizi leylekler getirmedi ya, ama bunu illa cocukların gözüne sokarak yapmalarına gerek yok diye düsünüyorum.

ortaokulda konuşurduk arkadaşlar arasında:kim anne babasını gördü ya da duydu sevişirken diye,bir erkek arkadaş yatak gıcırtılarını duyuyormuş en sonunda bir gün demiş annesine anne yatağınız çok gıcırdıyor değiştirin diye,ertesi gün yeni yatak almışlar daha da duymamış:)
bense hep dua ederdim duymıyım diye,o yaşlardaki çocuklar için hoş değil bunu duymak.evet çok normal,elbette sevişecekler ama duyunca yakıştıramıyor insan işte,psikolojik birşey bu.

ortaokulda konuşurduk arkadaşlar arasında:kim anne babasını gördü ya da duydu sevişirken diye,bir erkek arkadaş yatak gıcırtılarını duyuyormuş en sonunda bir gün demiş annesine anne yatağınız çok gıcırdıyor değiştirin diye,ertesi gün yeni yatak almışlar daha da duymamış:)
bense hep dua ederdim duymıyım diye,o yaşlardaki çocuklar için hoş değil bunu duymak.evet çok normal,elbette sevişecekler ama duyunca yakıştıramıyor insan işte,psikolojik birşey bu.

Kesinlikle psikolojik olarak insan etkilenebilir, hele ki o yaslarda! Katılıyorum size.

---------------------
18 yasındayım

18inde nasıl psikoloji okuyorsun? Hadi okuyorsun diyelim hiç bir üniversiteli okul için erken yatıp erken kalkıyorum moduna girmez.
SabahLARı neden ( 06.30) da okul için kalkıyorsun ki? Ben öyle üniversite görmedim, bide her gün!
Zaten üyelik tarihi, mesaj sayısı ve açılan konuya bakınca bir yerlerde yanlışın oldugunu anlamak zor değil !

Son düzenleme:
çok saçmasın,sanki annen üvey annenmiş gibi yazmışsın,babanıda annenden kıskandığın çok belli,kız çoçuklarının babalarını kıskanmaları normal ama seninkisi resmen abartı,annenin davranışlarını kontrol takip edeceğine madem öğrencisin yat uyu....hem annenin öyle kahkahalarla bağırdığına innanmıyorum kim bilir sen bardak koyup duvara odayı dinliyosundur...
millet aile ortamım huzursuz etkileniyorum bu durumdan diye konu açıyor,sende resmen anne ve babamın mutluluğunu çekemiyorum diye yazmışsın...

X