annemle babamı ilişkiye girerken gördüm....

bırakın insanlar rahat rahat sevişsinler ya, sen aç televizyonunu bilgisayarını tak kulaklığı kulağına film izle müzik dinle, ne o gece 4lerde insanların yatak odası kapısına uyanıyosun aaa, gündüz mü sevişsin insanlar yani ?

bence biraz abartmışsın sen
onlarda sağlıklı insanlar ve cinselliği yaşamaları doğal
sonuçta evliler ve bu meşru bi olay
elbette daha dikkatli olmaları lazım
evde çocuğu olan bireyler biraz daha temkinli yaşamalılarr bunu
çok rahatsızsan konuş annenle
yalnız konu hakkında şüphelerimde var birazcık aabartmış yada uydurmuş olabilirmisin

18inde nasıl psikoloji okuyorsun? Hadi okuyorsun diyelim hiç bir üniversiteli okul için erken yatıp erken kalkıyorum moduna girmez.
SabahLARı neden ( 06.30) da okul için kalkıyorsun ki? Ben öyle üniversite görmedim, bide her gün!
Zaten üyelik tarihi, mesaj sayısı ve açılan konuya bakınca bir yerlerde yanlışın oldugunu anlamak zor değil !

çok saçmasın,sanki annen üvey annenmiş gibi yazmışsın,babanıda annenden kıskandığın çok belli,kız çoçuklarının babalarını kıskanmaları normal ama seninkisi resmen abartı,annenin davranışlarını kontrol takip edeceğine madem öğrencisin yat uyu....hem annenin öyle kahkahalarla bağırdığına innanmıyorum kim bilir sen bardak koyup duvara odayı dinliyosundur...
millet aile ortamım huzursuz etkileniyorum bu durumdan diye konu açıyor,sende resmen anne ve babamın mutluluğunu çekemiyorum diye yazmışsın...

doğru söze ne denir ki.......:KK9::KK9::KK9:

annesını babasını nıye kıskansın yaaaa

18 yasında genc kız rahatsız oluyor

biraz dıkkat etsınler

apartmanda oturan cıftlerde dıkkat etmelı komsuları da rahatsız etmeye kımsenın hakkı yok

ay ne ilginç yaaa kimsenın mutluluklarına aktıf cınsellıklerıne bir şey dedıgı yok anlaşılmıyor galıba her şeyin bir oluru vardır hem kadın normal bır sekılde terledın duşa gir dememiş ki çaktırmıs kahkaha atmıs olayın ertesı sabahı kız salak mı anlamıcak.

boyle ozel konularda hassas düşünüyorum. anne babanın yanında da cocukların yanında da dikkat etmeli çiftler

baş başa ne tur fantezıler yapılırsa yapılsın ama ewde baskalarıda yasıyorsa gurultunun dozunu ayarlamak zorundalar

Annenle babanın aralarındaki cinsel hayattan bahsetmen hiç doğru gelmedi bana.........:KK19:

eğer bu anlattıkların gerçekse gece onlar ses çıkarırken kalk kapıları çarparak tuvalete veya mutfağa git onlara uyandığını ve rahatsız olduğunu belli etmek için yeter ya bu evde uykuda uyuyamaz oldum deyip söylen devammmı ediyolar sende buna devam et sürekli söylen o zaman hizaya gelirler sanırım. yani bir anne baba ne kadar edepsiz olur bilmiyorum özellikle bu konularda illaki utanırlar.

ilişki sırasında görmemişsin ki neden bu kadar dertlendin.tamam yakıştıramamış olabilirsin ama annende babanda sağlıklı insanlar hatta helal olsun kocaman çocukları var ama onlar bir şeylerden vaz geçmemişler.annen hala cilveli bir kadın tebrik ediyorum.mutluluklarının devamını dilerim.gözünle görmedikten sonra yada o işi yaparken ki sesleri duymadıktan sonra bence çokta önemli değil.

Bence de...Onlar da insan,dünyaya nasıl geldin sanıyorsun....:KK14:

kaç yaşındasın
piskolog olduğunu yazmışsın
nasıl konuşucağını psikologsun ya daha iyi bilmen gerekir
ya akşam akşam
ne anlatmalarını bekliyosun insanların
kim kimi yakalamış onumu dinlemek istiyosun
anladıysan sende al kulağına kulaklığını müzik dinle uyumaya çalış
ne dinliyosun
sendede merak diz boyu
annem babam nezaman kahkaha atcaklar diye
koskoca çocuksunuz sizin uyumanızımı beklicek kadın bide gelmiş konu açıyosun
annene söyle bidaha ilişkiye girmeden önce seni ayaklarında sallayarak uyutsun
sonra işine baksın
emi güzel kızım
allah ım akıl ver pskolog kızımıza

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yapmalarına kızmıyorum yanlıs anlamayın sadece konusmalarından falan daha dikaktli olamazlar mı

Sen de dinlemekten vazgeçip müzik falan dinlesen ? :KK6::KK6::KK6:

Seni heralde leyleklerin getirmedigini artik anlamissindir.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Annenle babanın aralarındaki cinsel hayattan bahsetmen hiç doğru gelmedi bana.........:KK19:

Aynen.Senin yaptığın abes,onlarınki değil.:KK20::KK20::KK20::KK20:

annen baban bu rahatsız olduğun şeyi yapmasalardı sen şimdi böyle bir konuyu nereden açacaktın canım benim:)
bırak dağınık kalsın:)

Travma diye bahsettiğin olaya bakarmısın yapma Allah aşkına baban anneni dövmüyor sövmüyor evden kovmuyor ne güzel cilveleşiyorlar bunun için mi piskolojin bozuluyor:KK20: mutlu evlilik cinsel hayattan geçer :KK34: burda konu açan kaç tane kadın var kocasıyla beraber olamadığı için boşanmayı düşünüyor mutsuzlar:KK31:
Kusura bakmayın ama bence siz onları dinlediğiniz için bunları duyuyorsunuz:KK34: çok ayıp anne ve babanızın cinsel hayatını buraya taşımanız... bir zahmet gece oldumu gidin odanıza takın kulaklığı öle uyuyun ses dinlemeyin :KK34:

çiftlerin anne baba olunca cinselliği gizli yaşamaları gerektiğine inanıyorum.yani ben anlatılanlardan yola çıkarak aile hakkında mutlu bir cinsel hayatları var deyip gıpta etmedim. çünkü kapalı kapılar ardından yaşanan cinselliğin kalitesini bilemeyiz . geçenlerde bi programda bi jinekolog şöyle bi açıklama yapmıştı. bayanlar menapoza girince çevresindeki insanlara ben daha bitmedim,hala cinsel hayatım var diye bazı davranışlarda bulunabilirler demişti,o aklıma geldi şimdi :44:
ben evlenmeden önce baba evim sadece iki odadan ibaretti,bi oda mutfak olarak kullanıyorduk. diğer odada hep beraber hem oturma odası hemde yatak odası olarak kullanıyorduk. kendimi bildim bileli aynı odada hep beraber kalmak zorunda olmamıza rağmen annemle babamın cinsel yaşamlarına dair birşeye rastlamadım,hatta en ufak bir cilveleşmeye bile. cinsel hayatlarının olduğunu bilirdim,annem korunurdu ama asla bize yansımazdı bu olay. olması gereken budur. anne baba yaşayacağı herşeyi yaşar,belkide doruğunda yaşar fakat çocuklarına belli etmez,mahrem demek karı koca arasında olması demektir,bu mahremliğe öyle ya da böyle evlat dahil edilmez.
üstelik en önemlisi,vajinismusun en büyük sebeplerinden bir tanesi,çocuğun anne ve babasının birlikteliğini,görmesi veya işitmesi ve bunu bilinç altına kötü olarak kodlamasıdır.

yani öyle ne güzel cinsel yaşamları var,cilveleşiyorlar kaç yaşına gelmişler,hala mutlular demedim. dememde mutlu olmak cinselliği çocuklarına belli edecek şekilde yaşamaktan geçmez.

üstelik en önemlisi,vajinismusun en büyük sebeplerinden bir tanesi,çocuğun anne ve babasının birlikteliğini,görmesi veya işitmesi ve bunu bilinç altına kötü olarak kodlamasıdır.

yani öyle ne güzel cinsel yaşamları var,cilveleşiyorlar kaç yaşına gelmişler,hala mutlular demedim. dememde mutlu olmak cinselliği çocuklarına belli edecek şekilde yaşamaktan geçmez.

Vajinusmusun en önemli sebebinin asla bu olduğunu düşünmüyorum, tam aksine vajinismusun en önemli sebebi cinselliğin biz kadınlara dogru olarak anlatılmamasi, hep korkulacak bir tabu olarak gösterilmesi, kanlı ve acılı ilk gece hikayeleridir. Ayrıca konu sahibi cocuk degil, 18 yasında, 8 degil 18 yaaa. Yani anne babasının sevistigini görüp te bunu bilinçaltına kötü kodlayacak bir yasta degil...

Son düzenleme:
1 ay önce olmuş olayı şimdi anlattığına göre ailen bunu her gece yapmıyor.
bırak da insanlar biraz rahat etsinler. ah oh sesleri evi inletmediği sürece kahkahadan niye rahatsız oluyorsun ki?
demek eve iyi ses yalıtımı yapmamız gerekecek ileride :KK9:

1 ay önce olmuş olayı şimdi anlattığına göre ailen bunu her gece yapmıyor.
bırak da insanlar biraz rahat etsinler. ah oh sesleri evi inletmediği sürece kahkahadan niye rahatsız oluyorsun ki?
demek eve iyi ses yalıtımı yapmamız gerekecek ileride :KK9:

1 ay önce olan olay mı konu olmuş.:26:kızımız fesatlanmış.o saatlere kadar uyumazsa her sesi duyabilir,:KK51:
kendisi evlenince soğuk mu duracak kocasına acaba:KK52:

anaaam demek mutlu evliliğimiz olsa çocuklarımızın psikolojisi yine bozulacak:KK53:seni duyan da anne babanı değil de babanla başka kadını falan yakaladın zanneder.tamam 9-10 yaşında olsan bu seni kötü etkileyebilir ama kocaman kızsın gülüp geçmen gerekir,ben senin yerinde olsam annem babam mutlu diye sevinirim.kocaman çocuğa sahip olup da böyle güle oynaya ilişki yaşayan pek de fazla çift yok.bak gençlerde bile ne sorunlar var.

annem kahkaha atsa ben mutlu olurum,bana senin annene karşı bir nefretin varmış gibi geldi.bu arada umarım eşimle ben de yıllar sonra siizinkiler gibi oluruz.:KK34:

sanırım açacak başka bir konu bulamadın..

gördüm yazmıssın, sadece duymussun seslerı ne var bunda..

görende gözünün önünde yapmıslar sanır.

Son düzenleme:
anaaam demek mutlu evliliğimiz olsa çocuklarımızın psikolojisi yine bozulacak:KK53:seni duyan da anne babanı değil de babanla başka kadını falan yakaladın zanneder.tamam 9-10 yaşında olsan bu seni kötü etkileyebilir ama kocaman kızsın gülüp geçmen gerekir,ben senin yerinde olsam annem babam mutlu diye sevinirim.kocaman çocuğa sahip olup da böyle güle oynaya ilişki yaşayan pek de fazla çift yok.bak gençlerde bile ne sorunlar var.

annem kahkaha atsa ben mutlu olurum,bana senin annene karşı bir nefretin varmış gibi geldi.bu arada umarım eşimle ben de yıllar sonra siizinkiler gibi oluruz.:KK34:

kızımız,kahkaha dolu mutlu bir yuvadansa kavga gürültü içindeki evi tercih ediyor demekki:KK50:

Vajinusmusun en önemli sebebinin asla bu olduğunu düşünmüyorum, tam aksine vajinismusun en önemli sebebi cinselliğin biz kadınlara dogru olarak anlatılmamasi, hep korkulacak bir tabu olarak gösterilmesi, kanlı ve acılı ilk gece hikayeleridir. Ayrıca konu sahibi cocuk degil, 18 yasında, 8 degil 18 yaaa. Yani anne babasının sevistigini görüp te bunu bilinçaltına kötü kodlayacak bir yasta degil...

vajinismus topiklerine soralım bakalım,kaç tanesi annesinin babasının sesini duyupta vajinismus olmuş.:26:
bana göre kahkaha sesleri duyan birisi korkupta vajinimus olmaz,aksine eğlenceli herhalde diye düşünmesi gerekir:KK34:

çiftlerin anne baba olunca cinselliği gizli yaşamaları gerektiğine inanıyorum.yani ben anlatılanlardan yola çıkarak aile hakkında mutlu bir cinsel hayatları var deyip gıpta etmedim. çünkü kapalı kapılar ardından yaşanan cinselliğin kalitesini bilemeyiz . geçenlerde bi programda bi jinekolog şöyle bi açıklama yapmıştı. bayanlar menapoza girince çevresindeki insanlara ben daha bitmedim,hala cinsel hayatım var diye bazı davranışlarda bulunabilirler demişti,o aklıma geldi şimdi :44:
ben evlenmeden önce baba evim sadece iki odadan ibaretti,bi oda mutfak olarak kullanıyorduk. diğer odada hep beraber hem oturma odası hemde yatak odası olarak kullanıyorduk. kendimi bildim bileli aynı odada hep beraber kalmak zorunda olmamıza rağmen annemle babamın cinsel yaşamlarına dair birşeye rastlamadım,hatta en ufak bir cilveleşmeye bile. cinsel hayatlarının olduğunu bilirdim,annem korunurdu ama asla bize yansımazdı bu olay. olması gereken budur. anne baba yaşayacağı herşeyi yaşar,belkide doruğunda yaşar fakat çocuklarına belli etmez,mahrem demek karı koca arasında olması demektir,bu mahremliğe öyle ya da böyle evlat dahil edilmez.

vajinismusta böyle bir sebep ilk defa duyuyorum.burada da kızın gözü önünde yaşanan bir şey yok.kızımız 18 yaşında değil de 8 yaşında farzedelim annesinin kahkalarını duyuyor geceleri e bu durumda niye kötü kodlansın ki cinsellik beynine."eteğini indir,erkeklerle konuşma,cinsellik pis,iğrenç "diyen annedir bence evladını vajinismusa hazırlayan.

X