annemle babamı ilişkiye girerken gördüm....

olay olalı 1ay oldu demişsin benmi yanlış okudum
ne gerek var şimdi ailenin özelini yazmana
allah senin gibi evladın diline düşürmesin

tüh buda dayanamadı kaçtı
ne güzel yazıyoduk
daha karpuz kesecedik
yoksa yine faliyet varda dinlemeyemi gittin kahkaha seslerini

demek abin var.. işte bu durumda annenın bu konuda biraz daha ağır olması lazım çocuklarım ayansımasın helede erkek çocuğuma yada yanlış düşünüyorum. ama yınede sen çözüümü bulmuşsun tekk bir şey var annenle konuşmak nasıl desem yanı ailenın mahremıyetını paylaşman hoş değil açıkcası

Hoşçakalın!!

Bende 9 yaşlarında falanken bizzat tanık olmuştum ama hiç çaktırmadım halada bilmez kimse. Aile içinde olabilir böyle şeyler. Herkes anne-babasının özellikle sesini mutlaka duymuştur heralde :KK52: sonuçta aynı evdeyiz ve bazen uyumadığımız yada gece uyandığımız zamanlara denk gelebilir sonuçta bu gayet normal bişey ama sizinkiler farkına vara vara cıvıtıyolar gibi geldi bana. İnsan biraz dikkat etmeli elbette çocuklarına karşı. Ayıp denen bişey var. Güzel örnek olmalıyız :KK14:

Eğer psikolojini altüst ediyosa, uyuyamayacağın kadar etkiliyosa ki tahmin edebiliyorum o sesleri duyarken uyuyamayacağını konuş bence.

ben şu anda evliyim bende özellikle ailemde annem babam bu tarz şaka yapsa bile sinir olurum. bazen annem şakayla karışık çocuk yapcam falan der. şu an evliyim gene de bozuluyorum böyle şeyler konuşulmasına. annemle adet gğnlerimizi falan bile bilmezzdik. kızkardeşimle de öyleydik. bu konularda resmiyimdir.

ama aileme karşı böyleyim. dışarda konuşurum. çok uluorta cinsel şakaları sevmem . ailemde böyle şeyler konuşulmasını hiç mi hiç sevmiyorum nedense.

bekarken genelde biraz daha az konusurduk annemle boyle konularda hatta konusmazdik dersem yeridir, ama evlendikten sonra daha rahat konusur olduk. bu demek degilki herseyi ulu orta konusuyoruz..ama en azindan sakalasabiliyoruz. bizlerin yaninda bu sekilde duyurarak yapacak olsalardi, uyarirdim kesinlikle..en azindan bende duyurarak n'oluyoruzzz? derdim kesinlikle.

cinsellik yasamalari zaten garip degil, olmasi gereken birsey..ama bu sekilde duyurarak olmamasi gerek :KK20:

Madem annen ayrı dünya git direk babanla konuş... :KK1: ........................... Tamam tamam şakaydı. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende bir kaç kez tanık oldum
ama eşidir yani aralarında olması normalde
sana yansıtması ayıp tbiki
ne dıyelım annenle konuş valla bu konuda yapacak birşey yok :KK70:

En iyisi evli insanlar sadece cocuk yapmak icin sevissin, onun dısında kardes kardes uyusun :KK9::KK9::KK9: Canım koca insanlar senin keyfini mı bekleyecek, sen yatacaksın da, uyuyacaksin da, zaten uyku problemin de varmış. E babam erken kalkıyor diyorsun, senin uyuman icin nöbet mı tutacak insanlar :KK9:

Son düzenleme:
En iyisi evli insanlar sadece cocuk yapmak icin sevissin, onun dısında kardes kardes uyusun :KK9::KK9::KK9: Canım koca insanlar senin keyfini mı bekleyecek, sen yatacaksın da, uyuyacaksin da, zaten uyku problemin de varmış. E babam erken kalkıyor diyorsun, senin uyuman icin nöbet mı tutacak insanlar :KK9:

İyide arkadaş ortalığı ayağa kaldırarak mı yapılır illa bu iş =) Kız tabi uyuyamaz o zaman

X