annemle babamı ilişkiye girerken gördüm....

ah canım kaç yaşındasın?
çocuklu ailelerin yatak odalarına dıkkat etmesı gerekır çok kızıyorum boyle dıkkatsız ailelere gercekten!
uluorta cilveleşmek odamıza sakın gırmeyın terledın banyo yap haha felan ne yanı senı salak mı sanıyor annen anlayacagını bal gıbı tahmın etmelı cok ayıp yanı
lısedeyken bır arkadasımda annemle babamın seviştiklerini hep duyuyorum dıyordu ve ınanılmaz psıkolojısı bozulmustu.
Annenle konuş bence o sana saygı duymuyorsa sende ikaz etmelısın.

ah canım kaç yaşındasın?
çocuklu ailelerin yatak odalarına dıkkat etmesı gerekır çok kızıyorum boyle dıkkatsız ailelere gercekten!
uluorta cilveleşmek odamıza sakın gırmeyın terledın banyo yap haha felan ne yanı senı salak mı sanıyor annen anlayacagını bal gıbı tahmın etmelı cok ayıp yanı
lısedeyken bır arkadasımda annemle babamın seviştiklerini hep duyuyorum dıyordu ve ınanılmaz psıkolojısı bozulmustu.
Annenle konuş bence o sana saygı duymuyorsa sende ikaz etmelısın.

--
ya canım sorma nasıl psikolojjim bozuldu bilemezsin .
ya bende çok kızıyorum neden dikkat etmezler ki çocuklar uyudu mu uyumadımı diye !
benım anlayacagımıda gayet iyi biliyo aslında ama inadına yapıyo işte ...
anlatabılecegım tek yer burası olsugu için buraya döktüm içimi ama artık yeter !

ortada bı ayıp veya kötü bırşey yok kı
cınsellık normal bırşeydır
eğer rahatsız oluyorsanız uyarabılırsınız gece hıç uyuyamadım sessız konuşun dıye mesela
annen anlar

--
ya canım sorma nasıl psikolojjim bozuldu bilemezsin .
ya bende çok kızıyorum neden dikkat etmezler ki çocuklar uyudu mu uyumadımı diye !
benım anlayacagımıda gayet iyi biliyo aslında ama inadına yapıyo işte ...
anlatabılecegım tek yer burası olsugu için buraya döktüm içimi ama artık yeter !
ben senın yerınde olsam sen ne terbıyesız saygısız bır kadınsın dıye kavga ederdım valla bak cok sinirlendim şimdi bile ne kadar dogru bılemıyorum ama benım yapım bu haksızsa babamda olsa dedemde olsa anamda olsa kavga ederım çatır çatır

bir kerede dizide izlemiştim sanırım dızının adı kalbım 4 mevsımdı iktidarsız bır genc vardı o çocukta kucukken annesı ve babası seks yaparken duyuyormus annesının kahkahalarını psıkolojısı bozulmus yıllar sonra annesının suratına vuruyordu

Son düzenleme:
ortada bı ayıp veya kötü bırşey yok kı
cınsellık normal bırşeydır
eğer rahatsız oluyorsanız uyarabılırsınız gece hıç uyuyamadım sessız konuşun dıye mesela
annen anlar

--
Bende ayıp bi yönü var demiyorumki sadece biz uyuduktan sonra yapsınlar dıyorum ...
biz içerde oturuyoruz onlar gidiyo ..........

madem seni çok etkiliyor bu annenle konuş güzelce niye bekledin ki konuşmak için ?

ben senın yerınde olsam sen ne terbıyesız saygısız bır kadınsın dıye kavga ederdım valla bak cok sinirlendim şimdi bile ne kadar dogru bılemıyorum ama benım yapım bu haksızsa babamda olsa dedemde olsa anamda olsa kavga ederım çatır çatır

bir kerede dizide izlemiştim sanırım dızının adı kalbım 4 mevsımdı iktidarsız bır genc vardı o çocukta kucukken annesı ve babası seks yaparken duyuyormus annesının kahkahalarını psıkolojısı bozulmus yıllar sonra annesının suratına vuruyordu

---
aynen canımm ya bende sinir oluyorum böyle dikkatsiz insanlara . Yani gecenin ilerleyen saatlerinde ben uyuduktan sonra yapsalar olmaz mı ... zaten okula gideceğim için erken yatıyorum ama annem sabredemiyo ...
Bende kavga etmek yuzune vurmak istiyorum ama canım işte utanıyorum ...

Bu kadar etkileniyosan konuş tabi,neden çekiniyorsun ki ?

--
konusmam pek bişey değiştirir mi bilmem anneme kavgayla anlatmak lazım ancak öyle anlayan cinslerden..
anneme gidip desem şöyle olucak :
Anne lütfen özel şeylerinizi gece ben uyuduktan sonra yapın seslerden rahatsız oluyorum !
Annem : ahahhahahah tamam hahaha sen bizi mi dinliyosun hahahaha diye kahkaha atar

ilişki sırasında görmemişsin ki neden bu kadar dertlendin.tamam yakıştıramamış olabilirsin ama annende babanda sağlıklı insanlar hatta helal olsun kocaman çocukları var ama onlar bir şeylerden vaz geçmemişler.annen hala cilveli bir kadın tebrik ediyorum.mutluluklarının devamını dilerim.gözünle görmedikten sonra yada o işi yaparken ki sesleri duymadıktan sonra bence çokta önemli değil.

Son düzenleme:
ilişki sırasında görmemişsin ki neden bu kadar dertlendim.tamam yakıştıramamış olabilirsin ama annende babanda sağlıklı insanlar hatta helal olsun kocaman çocukları var ama onlar bir şeylerden vaz geçmemişler.annen hala cilveli bir kadın tebrik ediyorum.mutluluklarının devamını dilerim.gözünle görmedikten sonra yada o işi yaparken ki sesleri duymadıktan sonra bence çokta önemli değil.

---
o da var aslında ama işte insan ister istemez etkileniyo...

X