347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Çarşamba mı? Neden çarşamba canım uzun dönem mi yapıcak seninkisi? Bizim 12 Ağustos'ta. Perşembe günü sınava girecek daha.

uzun dönemlerde 22 sinde gidicekmiş sanırım :44:
12 ağustos a ne kaldı şunun şurasında :KK14:

uzun kısa belli değil daha canım nişanlım veteriner hekimi sınava girdiklerinde bi daha çıkamıyorlarmış. sizinkilerden 10 gün daha fazla askerlik yapıcaklar maalesef :KK43:(

ilk defa duydum bunu çünkü teslim tarihi normalde 12 si
sınavdan çıkıp yine eve gelecek sevgilim artık 12sinde de :KK14: :KK31::KK31:

ne güzel sizin daha baya vaktiniz var. ben salı günü yolladım nişanlımı memleketine normalde izmirde benm memleketimde çalışıyor. benim şafak sizden baya çok oldu :))

bende varım kızlar selammm :KK3: 12 ağustosta yolluyorum bende sevgilimi hayırlısıyla.. nereye gidecekleri ne zaman belli olacak acaba? yedek subaylık sınavı açıklandıktan sonra olur sanırım değil mi?

10 ağustos gecesi belli olucak sanırım gidecekleri yer tam sürpriz yani

Perşembe sınava giriyor bizimkisi 2. günü tercih etti. Sınava bir şey kalmadı heyecan dorukta bizde, bir de tabi bende korku var o gün elini nasıl bırakıp uğurlucam onu düşünüyorum çok zor olucak. Bu arada sınav sonuçları 9 Ağustos gecesi açıklanacak 00:00'dan sonra yani ayın 10'u da diyebiliriz biz o gece bekleyeceğiz bilgisayar başında gelişmeleri paylaşırım. Bizimkinin kütük İstanbul/Beyoğlu ama İzmir'de yaşıyoruz. Bakalım nereye gönderecekler.

Perşembe sınava giriyor bizimkisi 2. günü tercih etti. Sınava bir şey kalmadı heyecan dorukta bizde, bir de tabi bende korku var o gün elini nasıl bırakıp uğurlucam onu düşünüyorum çok zor olucak. Bu arada sınav sonuçları 9 Ağustos gecesi açıklanacak 00:00'dan sonra yani ayın 10'u da diyebiliriz biz o gece bekleyeceğiz bilgisayar başında gelişmeleri paylaşırım. Bizimkinin kütük İstanbul/Beyoğlu ama İzmir'de yaşıyoruz. Bakalım nereye gönderecekler.

benimki de perşembe giricek sınava orta yolu bulalım diyor :KK1::KK1:

ben de sevgilimi agustosta gönderiyorum..
3 ünde sınava giricek bakalım, 9u gecesi de ögrenicez..
dua ediyorum uzun çıkmasın diye, kısa işaretledik ama uzun olma ihtimali de var..
hayırlısı artık:KK14:
umarım bi an önce gider ve gelirler, çok koymaz:KK16:

Aynen öyle canım açıköğretimleri uzun vermiyorlarmış ama yine de benim canım sıkılıyor bu duruma. Askeriyedeki bayanda 2'sinde gir en iyisi ortasıdır demiş bizimki de 2'sini işaretlemiş heyecan dorukta yarın sınav, gerçi takılacak bir sınav olmadığını söylüyorlar ama insanın içi bir garip oluyor yine. Yarın bütün gün telefonu kapalı olucak kendimi bir garip hissedeceğimden eminim. Aksi gibi onun sınava girdiği gün iş yerimdede nöbetçiyim mesaiye kalacağım.

Sınavı da 2 gün önce açıklamaları hiç hoş gelmiyor bana. 3-5 gün önce olsa anlayacağımda böyle açıklanır açıklanmaz göndermek çok can sıkıcı. Bir alışsaydık... :)

Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

X