347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Bizde yarın akşam yazlığa gidiyoruz o nedenle ben bugün oje süreceğim. Çıkan tüylerimi alacağım falan haftasonu hiç bir şeyi kafaya takmayıp sadece deniz güneş kum tatilin keyfini çıkarmak istiyorum.

Bizde yarın akşam yazlığa gidiyoruz o nedenle ben bugün oje süreceğim. Çıkan tüylerimi alacağım falan haftasonu hiç bir şeyi kafaya takmayıp sadece deniz güneş kum tatilin keyfini çıkarmak istiyorum.

Bencede canım az biraz hamile kalmak isteyenlerden uzak dur dedim ama bakıyorum hep giriyorsun milletin kötü tecrübeleri moral bozuyor keyfine bak lütfen :))))))))))

Ah kuzumm dagit kafanii bisey dusunme.Denize gir guneslen esinle sahilde yuruyus yap gunesin batisini izleyin.Farkindayim pek keyfin yok kafana takma diyorum devamli tahmin ediyorum cunku neyle mesgul kafan.hic canini sikma.Cok guzel olacak insallah hersey.

Kızlar dün kahve akıntı olmuştu bugün de hafif oldu peçete koymuştum şimdi vişne çürüğüne döndü olay bebiş gidiyor ama en azından diyorum ki kendi gidiyor o değil dua ederkn bile hayırlısını istedim kendi gitsin die benn kıymıcam bebiş gidiyor

Zaten kızlar kendini haır hissetmeyen biri ve annelik şirkette doktor arkadaşlar sen yeni kadın olsun rahmin değişti eşin istemese belli süre yapmazdınız vücudun hazır değildir dedi ben bir kez ağladım Allah'ın gücüne gitti belkide nasıl bakıcam herşeyi eksik yapıyorm herşey beni yoruyor dedim

Bunları dedim ama evlenince hamile kalmışım ben normal bir evlillik bilmiyorm ki normal bir kadın olmadım ki hemen annelik hormonu salgıladı bünyem o yüZden duam hayırlı zaman da

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar dün kahve akıntı olmuştu bugün de hafif oldu peçete koymuştum şimdi vişne çürüğüne döndü olay bebiş gidiyor ama en azından diyorum ki kendi gidiyor o değil dua ederkn bile hayırlısını istedim kendi gitsin die benn kıymıcam bebiş gidiyor

Zaten kızlar kendini haır hissetmeyen biri ve annelik şirkette doktor arkadaşlar sen yeni kadın olsun rahmin değişti eşin istemese belli süre yapmazdınız vücudun hazır değildir dedi ben bir kez ağladım Allah'ın gücüne gitti belkide nasıl bakıcam herşeyi eksik yapıyorm herşey beni yoruyor dedim

Bunları dedim ama evlenince hamile kalmışım ben normal bir evlillik bilmiyorm ki normal bir kadın olmadım ki hemen annelik hormonu salgıladı bünyem o yüZden duam hayırlı zaman da

Kuzum inşallah düşmüyordur ama kendini buna hazır hissetmiyor isen bence bir süre birbirinizle vakit geçirin sonra en hayırlı zamanda yine olacaktır. En azından rahatça kalabildiğini biliyorsun. Benimde böyle konuştuğuma bakma gerçi benimde ne kadar istediğimi biliyorsunuz ama hayırlısıysa olsun hayırlı olmayacak sonradan böyle tecrübeler acılar yaşatacaksa hiç olmasın. Boşuna demiyorlar herşeyin hayırlısı diye.

iPhone'dan Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.

Son düzenleme:

Hakkınizda hayırlısı olsun canım en az 7-8 ay bebek falan düşünmeyin bence esin de artık saygılı davransin biraz ve korunsun bi daha hemen hamile kalırsan rahmin kendini toparlayamadan daha kötü olur hemde sen kendini iyi hissettiginde düşünun

Kuzum inşallah düşmüyordur ama kendini buna hazır hissetmiyor isen bence bir süre birbirinizle vakit geçirin sonra en hayırlı zamanda yine olacaktır. En azından rahatça kalabildiğini biliyorsun. Benimde böyle konuştuğuma bakma gerçi benimde ne kadar istediğimi biliyorsunuz ama hayırlısıysa olsun hayırlı olmayacak sonradan böyle tecrübeler acılar yaşatacaksa hiç olmasın. Boşuna demiyorlar herşeyin hayırlısı diye.

iPhone'dan Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.

Canımcım ben çok iyim hiç ağlamadm kanı görünce çünkü hayırlısı dedim yine konuşunca gözlerim doluyor ama derin düşünmüyorm. O yüzden şükür iyim dün çok dua etttim en hatırlısını allah biliyor

Hakkınizda hayırlısı olsun canım en az 7-8 ay bebek falan düşünmeyin bence esin de artık saygılı davransin biraz ve korunsun bi daha hemen hamile kalırsan rahmin kendini toparlayamadan daha kötü olur hemde sen kendini iyi hissettiginde düşünun

İnşallah canım kısmet ben zaten biraz eve alışmalıyım evlendim evleneli uyuyorm biraz kadınlık naısl göreyim

Canimm hayirlisi buymuş dedigin gibi en azindan aldirmak zorunda kalmadin Allahım sana kolaylik versin. İyi yonunden bak evine esine vakit ayirirsin. Hayirli bir evlat en hayirli zamam da olur insallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rosecum ne guzel anlatmıssın kendini telkin etmişsin.Çok guzel bunu yyapman.Herseyın hayırlısı.Gelse çok güzel olacaktı bebiş ama bbak okadar özene bezene evini döşedin biraz keeyfini çkart evliliğinde evininde.Lovelynın dediği gibi koolaylıkla hamıle kalabılıyorsun istediğin zaman yine kalacaksın.Birazcık zaman geçssin.Hem psikolojınde biraz örselendi.Kendini toplama sürecinde ol.Eşinde aynı şekilde.Üzülme canım benim.

Rosecum ne guzel anlatmıssın kendini telkin etmişsin.Çok guzel bunu yyapman.Herseyın hayırlısı.Gelse çok güzel olacaktı bebiş ama bbak okadar özene bezene evini döşedin biraz keeyfini çkart evliliğinde evininde.Lovelynın dediği gibi koolaylıkla hamıle kalabılıyorsun istediğin zaman yine kalacaksın.Birazcık zaman geçssin.Hem psikolojınde biraz örselendi.Kendini toplama sürecinde ol.Eşinde aynı şekilde.Üzülme canım benim.

Canım bana herkes evini çeyizini herşeyini güzel yaptın azcık doy dedi senin givi inan evlendim evleneli uyuyorm sürekli uykum geliyor yorucu idi alışamadım düzgün bakalım cankm kısmet eşim istiyor bende ise şaşkınlık var gereğinden fazla soğuk kanlı ve Olgun davranıyorm beklemeyi öğreniyorum bunlar benim gibi tez canlı ve heyecanlı biri için ters davranışlar büyüyorum sanırsam

Annem dediki daha doğmayan bebeğin için üzülüyorsun annelik böyle birşey kendini düşünmeyio onu düşünüyorsun dedi aslında annem güzel birşey söyledi ama günler oldu yüzüme gözüme bakmıyorum bakımsız çelimsiz bişi oldum biraz kendime gelmem lazım

Son düzenleme:
Canimm hayirlisi buymuş dedigin gibi en azindan aldirmak zorunda kalmadin Allahım sana kolaylik versin. İyi yonunden bak evine esine vakit ayirirsin. Hayirli bir evlat en hayirli zamam da olur insallah.

Canım çok ilginç ama kaybedeceğimi hissediyorm ağlamıyorm her zamanki gibiyim umutsuz değilim şükür sağlığım sıhatim yerinde diyorum buraya yazmak rahatlatıyor. Beni

Derine inmiyorum derin düşüncelere dalınca işin içinden çıkamıyorum

rose canım benim her şeyin hayırlısı hakkınızda,büyüyorum galiba diyorsun bir kadın herzaman güçlü olmalı dirayetli olmalı bunu başarabilirsen her şeyi atlatabilirsin.yarın git bakalım doktora ne diyecek.

ayy kaçtır alıntılıyorum pc kapanıyo sinir oldum

lovelym tatil iyi gelicek size. bende fakr ettim sessizliğini. düşünme canım. çok yoğunlaşma rahat olunca her şey olur merak etme. kafanı boşalt iyice.

rosecim hayırlısı nasılsa öyle olsun sonuç kötü de olsa... bende kızlara katılıyorum. eşim çok istiyor diye düşünme biraz ara verin. böyle bir şey için seninde hazır olman çok önemli. yaşınız daha genç kolay yoldan da hamile kaldın yine olur inşallah. biraz evine evliliğe birbirinize alışın. gezin tozun her anın tadını çıkarın.

bende bi arkadaşımla konştum. hamileydi. tatile gitmişlerdi doktor bi sorun yok gidebilirsin demiş. tatilde kanaması olmuş. meğer bebek olması gereken yerden çok aşağıda duruyormuş. riskli düşük tehliken var dikkat edip dinlenmen gerek falan demiş başka bir doktor. çok üzüldüm..bu ara hep böyle haberler duyuyorum. herşeyin hayırlısı olsun inşallah

Canım çok ilginç ama kaybedeceğimi hissediyorm ağlamıyorm her zamanki gibiyim umutsuz değilim şükür sağlığım sıhatim yerinde diyorum buraya yazmak rahatlatıyor. Beni

Derine inmiyorum derin düşüncelere dalınca işin içinden çıkamıyorum

Canim bu kadar guclu olman ne kadar guzel gercekten hayran kaldim sana. Evet en onemlisi senin sagligin gerisi bos. Yasayarak olgunlasip gucleniyoruz iste. Hersey guzel olacak insallah hayirli zaman degilmis demekki.

X