347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Bizde alaçatı planları yapıyoruz mağlum şu sıra acaip rağbet gördü bakalım doğum günüm Ağustos sonu eşim doğum gününe doğru gidelim dedi
Yada kültür turu alıcaz komple Ege'yi gezicez ben Ege'yi az çok biliyorm ama eşimin de Güney Ege'yi görmesini isterim bugünler de araştırıyoruz

Çeşme de dört mevsim butik otele gitti instagram alemin de herkes bende çok beğendim 3 4 günlük gideriz inşallah

Bayramda tatil yapmıyoruz ilk Bayram die ailelerdeyiz yarın akşam inşallah bu saaate ada da olcam

Dünden beri karnım da ağrı var kanamam yok ama ağrıyor karnım ilaç içiyorum

Akşam için de eşim yemeğe çıkarayım seni dedi normal de ay dönümlerinde dışar da yicez demiştik ama bu sefer benim için zor günler olduğu için evdeydik dışarı çıkmak bana da iyi gelecektir

Chelzyy seni kıskanıyorum inan cunda benim eşimle yaptığım en güzel tatil di evlenmeden önceki son tatilimiz ordan dönerken evlencem ben bu adamla demiştim herşey kusursuz du şimdi yurtdışına da gidicen beni de al eşime İtalya İtalya diyorum ama o ülkemizi gezmek istiyor oysa bugün trt maldivi gösterdi orayı çok sevdi hemen turları aradı adam İtalyadaki romantik havayı sevmiyor ahhh ahhhh benim için ye herşeyden maşallah gez kuzum

Cunda adasın da balık meze ne varsa yiyin bide ayvalıkta kızarmış dondurma yemiştim çok sevmiştim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merabalar guzel hatunlar

Bizde dun gece yola ciktik. Sahura yetistik afyona. Gece yollar biraz sakin olur demistik ama trafigin masallahi vardi. Araba farlari gozlerimi yormus kan canagina dondu kasinip duruyo..

Cunda, sarimsakli plaji, ayvalik tostu mu ayy chelzym cok iyi yapmissiniz. Hepicinede bayiliyorum. Iyi tatiller olsun simdiden..

Biz ilk bayram oldugu icin evdeyiz büyükleri ziyarete gidicez 3. Gun de esim calisiyo zaten :KK43: bizde kurban bayrami icin yurtdisi plani yapiyoruz bikac gunluk bakalım. Chelzym bizim yerimize de gez bol bol ayvalik tostu ye bayilirim bende. Yarin sabah kayinvalidemlerde kahvaltidayiz bakalim neler hazirlicak bize :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlarrrr yavrularrrr ben bayramnizi kutluyrmmm yanaklarnzdan opuyrm sizi sevyrmm mujxxxxxxx

Herkesi teker teker cevap verip destansi bi yazi yazmistim ki telefonda atti site beni sinirim bozuldu.
Uzun uzun sonra yazarim.Simdilik hepinizin ve ailenizin bayramini kutlarim.Fazla seker cikolat tatli yimeyin :))

Biz yola ciktik bu arada kizlar okuyunca bunu benim kedi icin bi dua eder misiniz:KK43: 4 gun yalniz kalacak.Arkadasim yarin ilac vermeye calisacak insallah verebilir.Yoksa tikanacak yine tuvalete cikamayip hasta olacak.Allahim sabretsin bisey olmasin kedime.Aklimiz onda vallahi gidiyorz ama :KK43:

Herkese iyi bayramlar canlarım nasılsınız?

Benim adet geldi biraz önce maalesef umutlar önümüzdeki aya kaldı demekki hayırlısı böyleymiş dedik.

Bu arada 64 kilo olmuşum kızlar artık daha yemeyeceğim. 54 kilodan 64'e çıkmışım. Amacım eski kiloma dönmek bundan sonra.

Kayınvalidem dar kesim siyah bir elbise almış medium beden ama olmadı. 100 gram dahi almıcaksın bundan sonra lovely dedi. Herkes çok yakışmış diyor ama ben alışık değilim çok kötü hissediyorum kendimi.

iPhone'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.

Benim adet geldi biraz önce maalesef umutlar önümüzdeki aya kaldı demekki hayırlısı böyleymiş dedik.

Bu arada 64 kilo olmuşum kızlar artık daha yemeyeceğim. 54 kilodan 64'e çıkmışım. Amacım eski kiloma dönmek bundan sonra.

Kayınvalidem dar kesim siyah bir elbise almış medium beden ama olmadı. 100 gram dahi almıcaksın bundan sonra lovely dedi. Herkes çok yakışmış diyor ama ben alışık değilim çok kötü hissediyorum kendimi.

K. Validene ne oluyorsa sen ve Eniste halinizden memnunsaniz sorun yok :)

Kizlar benim tatil cok güzel geçiyor köy dag dogal hayat miss ailem falan :) yarin da Kuzenlerle geziyoruz perşembe sabah dönüyoruz babamla uçaktan hemen işe :KK43:

Hayirlisi olsun canim. Bebis siz bercolanalarda rahat rahat tatil yapin diye kiyak geciyor :)

64 kilo boyuna gore cok degilki canim. Ama hamilelik icin verirsen dogum sonrasi rahat edersin.

Gunaydinlar kizlarr.
Tatil guzel geciyor.
Ben denizi boyle guzel biryer daha gormedimm.Muthis sarimsaklinin denizi.birazdan gidicez 12bucuga kadar kaliyoruz.Bir daha girmiyoruz.Guneste fazla kalmak istemiyorum yoksa istakoz oluyorum.Zaten pehlivan gibi yagliyorum kendimi.+50faktor bide ustune suruyorum.Resmen kalkan gibi oluyor yanmiyorum sukur.

Lovelycim korunmadan 2 ayi gecirdgine gore artik guzel haberlerini ya agustosta ya eylulde alicaz demektir.Ayrica kayinvalidene noluyor bence cok guzel oldun boyle.Kuzenimde cok zayifladi dis teli takti.Kucucuk kaldi.O dunya guzeli kiz gitti kupkuru kiz oldu.Onada dedim hemen kilo aliyosun diye.1.72 boyu var kaldi 53 kilo.Bence abarti olmamakla beraber boy kilo orani cok acilmadikca hos duruyor.
Yarin donuyoruz bizde.Bende hemen sali gunune hazirlik bavul yapma eksikleri tamamlama telasina giricem.Az kaldi geziye.Heyecanim artiyo :)

Günaydın kızlarrrr :)
Bizim tatilimiz maalesef kısa sürdü esimin işi nedeniyle dun gece 2 de geldik eve. Ama dolu dolu gecirdik iki günü, bana superdi de kocacik baya yoruldu araba kullanmaktan :) istanbul yine cok fena sıcak keske hic bitmese tatiller yaaa :KK43:

Selamlarr

Benim bayramda pek bi buruk geciyot. Annemler olmadan. Esimin koyundeyiz benim icin biraz sikici. Pek alisik degilim. Zaten bayramin ilk gunu kavga ettik. Sabah 9 da bi cikti gece 8 de geldi. Neymis arkadaslariyla senede bir kere toplaniyorlarmis falan filan. Bayrami burnumdan getirdi. Daha ptesi sabaha cikicaz yola insallah tatilimiz keyifli gecer..

Lovelym bence boyuna gore kilon cok ideal bence. Cok guzel gorunuyosun masallah. Boy uzun olup cok zayif olunca da iyi olmuyo

İyi bayramlar kizlar,

Benimde nisanlim geldi akraba ve dostlarimizi ziyaret ettik. Gezdik dolaştık hasret giderdik. Haftaya kuzenimin düğünü var sonra da doğru İstanbul'a hazırliklar hizlanacak, koşturmaca başlayacak😊
Lovely bencede boyun uzun oldugu icin kaldiriosun ama biraz versen iyi olur yinede. Gelinlik denemelerinden fotolar paylasiodun nasil zayiftin.

Son düzenleme:
Günaydınlar ben geldim. Nasıl adapte olucam işe bilmem akşamda mesaim var. Herkesin güzel geçmiştir umarım.

İnciçiçeğim benimde eşim babaannesine giderken burnumdan getirdi kılığıma kıyafetime hiç karışmayan insan tutturdu bu elbisenin altına topuklu giymeyeceksin diye topuklu dediği de dolgu topuk yani hiç bir çekiciliği zaten yok. Bir an gözünü çekmedi üstümden. Bıraktı ben gelmiyorum dedi sonra geldi elime yapışmalar falan. Kaş göz işaretler sinir etti beni.

Kayınvalidemin aldığı mini elbiseyide geri verdik dün yerine iki tane uzun elbise aldım. Fıstık gibi oldu ama yine de bugün rejime girdim kilo vereceğim 54 çok zayıf dursada 58 iyidir. O civarlara insem iyi olucak.

X