Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül basak erkegini evlilige ikna nasil ederim

Vuvuzela ya hayretler içinde başak erkeği ile yazdıklarını bu kadarmı yüzdeyüz doğru analiz yapar insan şok oldum doğrusu:)
bende bir başak erkeğini seviyorum.yanyana iken gayet ilgili ama ayrı iken ben aramasam aramaz. benden hoşlandığına eminim ama
vuvuzela Nolur bana yardım et nasıl davranmalıyım ..ayrıca gerçekten mesaj ve emailde bile yazım ve imlaya çok dikkat ediyor:)

sen bu konuda cıddımısn??valla benım derdımde aynı bızımkıde basaktı ben sureklı baskı yaptım evlenelım dıye kactı gıttı ya nolur bırazcık daha acıklama yaparmsın bıraz umutlanıyım lutfennnnnnnnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

sana %100 çalışan bi yöntem söyleyeyim:)
ayrıl ve o arayana kadar sakın arama 2 tane başak sevgilim oldu, ne zaman ayrıldık ve sallamadım ikisi de direkt evlenelim moduna girdiler
daha başakla ilgili merak ettiğin varsa sorabilirsin başak kankalarım da oldu ciğerlerini bilirim:)

dayanamiyorumkiii
zaten cok kavga ediyoruz evlilik yüzünden kararlar aliyoruz falan

ben sürekli trip yapiyorum istemiyor diye tutamiyorum kendimiiii

neyse o 29 yasinda ben 24 olcam onun meslegi herseyi elinde kenarda parasida var
evlilikten korktugunu söylüyor etrafinda bosanan insanlari gördükce
ama onu heveslenndirmeye calisiyorum evlenince söyle yapariz böyle yapariz diye hevesleniyorda tam böyle benim gibi hooop haydi evlenelim demiyor:KK9:
eger birgün gercekten ayrilirsak evlilik yüzünden olur
bazende cok fena sinir oluyorum okadar sinir oluyorumki teklif etsede hayir desem görsün nasilmis diyorum ama etse kosarim o ayri:KK9:

sana %100 çalışan bi yöntem söyleyeyim:)
ayrıl ve o arayana kadar sakın arama 2 tane başak sevgilim oldu, ne zaman ayrıldık ve sallamadım ikisi de direkt evlenelim moduna girdiler
daha başakla ilgili merak ettiğin varsa sorabilirsin başak kankalarım da oldu ciğerlerini bilirim:)

Merhaba, konuyu biraz hortlatmış gibi olucam ama çok yardıma ihtiyacım var. Kızlar nolur bu konuda önerilerinizi esirgemeyin. Özellikle senden taktikler bekliyorum vuvuzela cım.

çok ufak detaylar olacak ama aklıma gelenleri sayıyorum..
öncelikle bol bol kitap oku, başak erkeği her konuda ağzı laf yapabilen ve donanımlı olan kızlardan ciddi anlamda etkilenir ve asla bırakamaz.
kesinlikle yalan konuşma, inanılmaz bi hafızaları var ve bir duyduklarını asla unutmuyorlar..
giyimine çok önem göster.. uyumlu giyin, güzel giyin.. ne kapalı giyin ne açık.. gözüne hitap et :)
dil bilgisi kurallarına uygun mesaj/mail yaz :) inanılmaz ama tanıdığım bütün başak burcu erkekleri buna gereğinden fazla önem gösteriyor..
biraz entelektüel bir görüntü sergilediğin anda zaten senden asla vazgeçemez ve elinden kaçmaman için süreyi öne çeker :)
kısacası hem güzel hem akıllı/zeki olman lazım :)

bence budur..

Sana katılıyorum sevgili hazal_88 :) Nişanlım başak burcu ve saydığın tüm özelliklere sahip. Plansız asla bişey yapmaz. Her daim en ince detayına kadar her şeyi düşünmüş olarak çıkar karşıma. Hafızası mükemmel. Ben balık burcuyum ve balık hafızalıyım ama o asla unutmuyor hiç birşeyi. Başak erkeklerinin mutlaka düşündüğü bir şey vardır bunu da zamanı gelince söylerler... :)

Eğer o ayrıldıysa ne yapmalıyım,yani nasıl geri döndürebilirim?O da Başak burcu,bende.

Hiç arama sorma, ayrılıktan sonra toparlamış gibi davran. Facebooktan falan da silme güzel yaşadığını görsün , taş çatlasın 1 aya döner.

Hiç arama sorma, ayrılıktan sonra toparlamış gibi davran. Facebooktan falan da silme güzel yaşadığını görsün , taş çatlasın 1 aya döner.

Ablacım zaten benden önce davranıp silmiş ama bakıyor mudur twitterıma,facebookuma?Biz zaten ilk twitterdan konuşuyorduk bunu da söyleyeyim de,ona göre yorum yap ablacım.Yani ilk bakacağı yer twitterım olur heralde.

başak erkekleri ilişkiyi isterlerse yürütürler, problemli bir ilişki olsa bile, bin dereden su getirtip yinede yürütürler. eğer evlenmek isterlerse de evlenirler. Onun istemesi gerek karşı tarafın değil. maalesef gıcıklar :KK37:

Buradaki yorumları okuyunca pes dedim. İnsanları burcuna göre kategorize etmek belki yanlış, zaten yükselen burcu, ayı, venüsü, fenüsü uzayıp gidiyor. Amma velakin; bir başakzede olduğumdan buradaki yorumları kafamı sallayarak okudum. Benim karşıma çıkan başak burcunu değil evliliğe, ilişkiye bile ikna edememiştim. "Biz neyiz?" diyordum? Öyle düşünüyordu adam. Arkadaşlık-flört-sevgililik arasında gelgitler yaşatır, günlerce aramaz, sonra "ce ee" diye karşına çıkar. Dışarı çıkması problem, görüşmemiz için ajandasına bakması lazım. Baktım "Loading..." durumunda sürekli, arkama bakmadan terk-i diyar eyledim. :113: Tabii ki, her başak erkeği aynı olamaz ama bendekinin durumu da böyleydi... İçim şişmiş, yazıverdim yine de ciddiye almayın :99:

Bende Başağım o da :) Arkadaşlık isteği göndermiştim biz 5 ay önce ayrılmıştık,arkadaşlık isteğimi kabul etmiş,acaba eskisi gibi olabilir miyiz?Konuşarak şimdi ama normal arkadaş gibi.Sevgili olabilir miyiz tekrardan sizce?Ayy heyecandan öleceğim yaa :KK52::KK52:

Ben hayatımda başak erkeği kadar dediğim dedik bi burç görmedim. aklında ne varsa onu yapıyor. ve son ana kadar asla söylemiyor. pat diye karşıma çıkar mesala. neymiş süpriiizz :KK59: ilk zamanlar tamamda sonradan... :KK57: kadınlar süprizler yapan erkeklere bayılıyor ben nefret ettim artık. kendi planlı yaşıyor ama onun planları bana süpriz oluyor hep. ne istiyorsa onu yapar ve yaptırır. ketumdur. fazla düzenli titiz. Allahım sabır ver banada onada :KK17:

Ya bu kadar mı aynı olur. :KK70: Al birini vur ötekisine. Yıllardır arkadaşla sevgilisi arasında gidip gidip geliyoruz. Ben aramasam 1 ay aramaz. Sonra arar sabaha kadar konuşur. Sonra bende ki tüm öfke geçer. Ben tekrar ona kapılırım. O yine bir var bir yok. Canı isterse arar. Ama yüz yüze görüşsek çok tatlı sürekli yanımda. Akşam mesaj at be adam. Yok atmaz. Yaa bu başakların niyeti ne? Seviyorsa neden söylemiyor? Yardım lütfen. :KK43: Buarada benim burcumda boğa. :)

Buradaki yorumları okuyunca pes dedim. İnsanları burcuna göre kategorize etmek belki yanlış, zaten yükselen burcu, ayı, venüsü, fenüsü uzayıp gidiyor. Amma velakin; bir başakzede olduğumdan buradaki yorumları kafamı sallayarak okudum. Benim karşıma çıkan başak burcunu değil evliliğe, ilişkiye bile ikna edememiştim. "Biz neyiz?" diyordum? Öyle düşünüyordu adam. Arkadaşlık-flört-sevgililik arasında gelgitler yaşatır, günlerce aramaz, sonra "ce ee" diye karşına çıkar. Dışarı çıkması problem, görüşmemiz için ajandasına bakması lazım. Baktım "Loading..." durumunda sürekli, arkama bakmadan terk-i diyar eyledim. :113: Tabii ki, her başak erkeği aynı olamaz ama bendekinin durumu da böyleydi... İçim şişmiş, yazıverdim yine de ciddiye almayın :99:

Ya bu kadar mı aynı olur. :KK70: Al birini vur ötekisine. Yıllardır arkadaşla sevgilisi arasında gidip gidip geliyoruz. Ben aramasam 1 ay aramaz. Sonra arar sabaha kadar konuşur. Sonra bende ki tüm öfke geçer. Ben tekrar ona kapılırım. O yine bir var bir yok. Canı isterse arar. Ama yüz yüze görüşsek çok tatlı sürekli yanımda. Akşam mesaj at be adam. Yok atmaz. Yaa bu başakların niyeti ne? Seviyorsa neden söylemiyor? Yardım lütfen. :KK43: Buarada benim burcumda boğa. :)

benim eski sevgilimde basakdi benim burcumda boga :)
bizdede bulustugumuzda hersey coooook güzeldi, rüya gibi her konuda anlasiyorduk ama görüsmedigimiz zamanlar kafasini alip duvarlara carpasim geliyordu
simdi mesaj atsam dönecek bana ama ugrasirmiyim yine? tabiki hayir
ha bide benim basak bi seneyi gecmisti bana seni seviyorum dediginde, simdi burda basak burcu ile ilgili yorumlari okuyunca ona bile sükrediyorum :KK45:

Ben de tam tersi oldu bir başak erkeği beni evliliğe ikna etti.
Evlilik teklifini 6. ayımızda yaptı.
8. Ayda nişanlandık önümüzdeki yaz da evlenicez kısmetse.
Ama dedikleri gibi başak erkeği bir karar vermişse karşı taraf onu değiştiremiyor.
Çünkü başak erkeği kolay karar vermez enine boyuna düşünür ve kararını öyle verir.
Hakkında hayırlısı canım.
beni de bir başak erkeği ikna etti evliliğe :KK66: yedinci ayımızda nikah masasına oturduk

X