Yardım edin eşimin amacı ne anlamadım

seyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
257
0
Utanarak yazıyorum eşim son 1 haftadır ilişkiden önce kendi kendimi okşamamı istiyor ne yapmak istiyor anlayamadım öyle daha iyi diyor ben kendimi okşarken oda beni i,zliyor yoksa sapıklaşıyor mu lütfen aydınlatın beni
kendimi çok kötü hissediyorum yardım lütfen:2::2:

HTML:
Utanarak yazıyorum eşim son 1 haftadır ilişkiden önce kendi kendimi okşamamı istiyor ne yapmak istiyor anlayamadım öyle daha iyi diyor ben kendimi okşarken oda beni i,zliyor yoksa sapıklaşıyor mu lütfen aydınlatın beni

Eslerin kadinlardan daha kotulerini okuyunca, sizinki okadarda zararli bir sey olmadigini dusundum. :) Galiba kabul edilecek bir durum, ama rahatsiz oluyorsaniz.. bilemiyorum..:S

Son düzenleme:
bilginiz varsa cevap verin

İlişkiye girmeden önce tatlı bir şeyler yiyeceksiniz ikinizde. Aman ha ekşi yemekten hele hele limondan uzak durun! İlişkiye girerken başınızı kuzeye doğru çevireceksiniz. Bir de ilişkinin ortasında Sibel Can'dan Padişah şarkısını söylediniz mi erkek garanti :KK54:

seyu hanım ben abes bir durum göremedim.. Eşiniz biraz renk katmak istemiş olabilir. Sizde oyuna ortak olun, keyif almaya bakın:) Ne konular okuyoruz, sizin eşinizin isteği onların yanında çok masum:) Mutluluklar.

erkek çocuk ıçın
ılışkıden sonra 2 sağ, bı sola dönün
sonrada zıplayın olur mu, 2 kere uygulayın

seyu, eğer sende rahatsız oluyorsan bu durumdan, eşıne bahsetmelısın
sapıklık mı bılemedım,

Son düzenleme:
bence ortada sapıklık değil fantazi var

bazen tuhaf karşılasak da değişiklik iyi gelir:KK34:

banda sapıklıktan çok fantezi gibi geldi sonuçta çokda kötü bir durum değil istenilen.. sapıklık olarak neler duyuyoruz :KK17:

Erkeklerin fantezileri de tavan yaptı bu gece:)) sizin kendinizi okşamanız onu çok uyarıyor belli ki ve ben bu konularda bir uzmana danışmıştım benim de eşimin değişik fantezileri vardı da... renk miş bunlar uzmanın yalancısıyım:))

Öncelikle merhaba,
Evli değilim ama bana da garip ve hiç hoş gelmedi açıkcası.
O ne demek öyle ilişkiye girmeden okşanmak bılemedım. Nasıl desem şahsen kendı adıma konuşayım bende olsam rahatsız olurdum bılmıyorum çok utangaç br yapım var belkide bundan.
Sevgileirmle...

Banada sapıklık gibi gelmedi belliki eşiniz değişik fanteziler yasamak istemiş kendinizi kötü hissettiğinizi söyleyin yok illede istiyorum derse birgün olayın orta yerinde gülmeye başlayın ve neden saçmalıyoruz deyin emin olun birdaha istemeyecektir.
Şahsen ben hem utanır hemde sınırlendıgımde gulme gudulerımı kontrol edemedıgım ıcın basardım kahkahayı.

Erkeklerin bu tarz fantezilerini kabul ettikçe daha başka istekleri ortaya çıkıyor... gerçekten bu fantezin benim isteğimi yok ediyor diyerek sert bir çıkış yapmalı kötü hissediliyorsa... yoksa sürekli ekleniyor bu saçma sapan istekleri

Cok asiri ve sacma olmadigi surece bu gibi fanteziler normal, en azindan baska erkekler gibi igrenc ve ahlak disi birsey istememis.
Ama yinede rahatsiz oluyorsan, politik davranip senin beni oksaman daha cok hosuma gidiyo diyip siyrilabilirsin.
Ben biliyorum iliski bittikten sonra AMUDA kalkiyosun,
Durabilirsen 15 dk oyle duruyosun ki beyne kan gitsin, beyin baya kansiz kalmis :KK53:

Cok asiri ve sacma olmadigi surece bu gibi fanteziler normal, en azindan baska erkekler gibi igrenc ve ahlak disi birsey istememis.
Ama yinede rahatsiz oluyorsan, politik davranip senin beni oksaman daha cok hosuma gidiyo diyip siyrilabilirsin.

Ben biliyorum iliski bittikten sonra AMUDA kalkiyosun,
Durabilirsen 15 dk oyle duruyosun ki beyne kan gitsin, beyin baya kansiz kalmis :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

sıkıntıdan patlıyordum ki sen yetiştin :KK53::KK9::KK9:

Bence de abartılacak birşey yok. Eğer rahatsız olmuyorsanız eşinizin bu tuR uFak tefek fantezileRine katilabiliRsiniz bencE. Sapıklık gibi gelmedi bana bu durum...

bence eşin fantaziden öte kolaylık arıo:)yani sen öyle yapınca ilişkiye hazır olcan o uğraşmıcak dalcak yani :)))

kendı yasadıgım ve okudugum olaylardan sonra bu cok cok cok nrmal gelıyor.en azından esın senden bunu ıstıyor baskalarına gıtmıyor.degısık fantazıler kurabılır kafasında.sapkınlıga ugramadıgı surece kendınızı mutlu etmek ıcın elınızden gelenı yapmalısınız bence.ama rahatsız oldugunu seylerı de soylemelısınız

X