Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

torrent olarak Tracey Mallett The Booty Barre - Beginners & Beyond bunu buldum ilk 40 dk bacak ve kalca icin mükemmel sonra kol calismalarina geciyor ve son adimdada yer hareketleri kalcaya bel yanlari etkileyen hareketler var
Bacak icin cok ideal bir calisma bence..uzun olmasi biraz sIkabilir belki ama ilk 40dk bacak icin baya faydali:KK16:

Yazının okuduktandan sonra Traceynin sitesinden tanıtım videolarını izledim bayıldımm. Cardio dans gibi bi programıda var. Onuda çok beğendim eve gider gitmez indiricem. :KK52::KK52:

http://thebootybarre.com/product/fusedance-cardio-melt/

Yazının okuduktandan sonra Traceynin sitesinden tanıtım videolarını izledim bayıldımm. Cardio dans gibi bi programıda var. Onuda çok beğendim eve gider gitmez indiricem. :KK52::KK52:

http://thebootybarre.com/product/fusedance-cardio-melt/

cok ho$ dimi bende cok begendim insalah yapicam güüzel hareketler var ve hepsi i$e yarar sekilde :21: sende yaptiktan sonra yorumlarini yaz mutlaka :)

Thalixcim bi sey degil, bu bar workoutlar kolay gibi görünse de ayni callanetics ve pilates teknigi gibi derindeki kaslari calistiriyor. Ben de artik verecek az bir kilom kaldigi icin vermesem de olur diyerek sana verdigim leslieden 2 mil ve ardindan kisa bir bölgesel yapmayi düsünüyorum. Böylece zamanimi iyi degerlendirmis olurum. Sonucta o videonun yarim saati de yeterince terletiyor. Farki göreceksin canim yapip memnun kalmayan olmadi. Ben leslie basligina detayli bir liste yaptim bugün de güncelledim en etkili videolarini bir göz at istersen eksigin varsa tamamlarsin canim.

deryacim videolarina bakiyorummm cogunu indirmi$im sanirim yinede tek tek kontrole basladim hep ayni videoyu yapmak beni sIkIyor yoksa aylarca ayni videoyu yaparakta iyi sonuclar alinabilir olmuyor maalesef ama deniycem bugün cok kalori yaktirani aksam yemeginden sonraya cünkü su an disari cikmaya hazirlanmam lazim aksam firsat bulurum.. :KK16:
Sen artik koruma evresindesin sanirim gayet iyi gitmi$sin

Son düzenleme:
Slm herkese yorumlarınızı okudum.Bahsettiğiniz Tracey'in beginner booty barre ve ileri total new body olan videosunu yaptım.Yaparken bacaklarım hiç bu kadar titrememişti.

Derya'cım eklediğin videonun Tracey'in karın videosu benim indirdiğim videonun sonunda var.Leslie'nin de videosunu ekliyorum.Cassey Ho'nun tüm kalça bacak videolarına bakmıştım araştırmalarım sırasında inceledim pilates olarak Ebru Şallı'nın çenesini dinlemektense bu kızın videolarını yapmak daha zevkli olur.Bende sinir oluyorum.Cassey Ho onuda yaptığım videoların arkasından ek yapmayı düşünüyorum.

Thalix hoşgeldin cnm bizi yanlız bırakma buralarda ne kadar çok katılım olursa bizim de motivasyonumuz artar.Birbirimizin gazıyla teşvik oluyoruz.Arada rekabet olmasa nasıl o zorlu hareketlere dayanacaz dimi:KK9::KK9:

Bana gelince dün Brazil'in bum bumu bugünde high&thigh videosunu yaptım bacaklarım kalçam acıyo.Kalçamın cazibesi söndü tekrar kaldırmam lazım.Hala unutamıyorum Brazil'in verdiği şekli eteklerden pantolonlardan bile dikkat çeken bi görüntüye sahip olmuştum.Yoldan geçen arabalardan bile bakanlar oluyodu.Dikkatler ve gözler benim üzerimdeydi.Haftalık programımın içinde Brazil'ede zaman ayırmak istiyorum.

Slm herkese yorumlarınızı okudum.Bahsettiğiniz Tracey'in beginner booty barre ve ileri total new body olan videosunu yaptım.Yaparken bacaklarım hiç bu kadar titrememişti.

Derya'cım eklediğin videonun Tracey'in karın videosu benim indirdiğim videonun sonunda var.Leslie'nin de videosunu ekliyorum.Cassey Ho'nun tüm kalça bacak videolarına bakmıştım araştırmalarım sırasında inceledim pilates olarak Ebru Şallı'nın çenesini dinlemektense bu kızın videolarını yapmak daha zevkli olur.Bende sinir oluyorum.Cassey Ho onuda yaptığım videoların arkasından ek yapmayı düşünüyorum.

Thalix hoşgeldin cnm bizi yanlız bırakma buralarda ne kadar çok katılım olursa bizim de motivasyonumuz artar.Birbirimizin gazıyla teşvik oluyoruz.Arada rekabet olmasa nasıl o zorlu hareketlere dayanacaz dimi:KK9::KK9:

Bana gelince dün Brazil'in bum bumu bugünde high&thigh videosunu yaptım bacaklarım kalçam acıyo.Kalçamın cazibesi söndü tekrar kaldırmam lazım.Hala unutamıyorum Brazil'in verdiği şekli eteklerden pantolonlardan bile dikkat çeken bi görüntüye sahip olmuştum.Yoldan geçen arabalardan bile bakanlar oluyodu.Dikkatler ve gözler benim üzerimdeydi.Haftalık programımın içinde Brazil'ede zaman ayırmak istiyorum.

Tam takim burdayiz ne güzel. Lioncum bu leslie videosu sana da cok uygun hopla zipla istedigin kadar. Degistire degistire yapiyoruz iste bir seyler. Ana temel kardio vebölgeselleri haftaya yaymak.

Her zaman burdayim lioncum:KK54:
sehir disina cikicam yine 2 hafta kadar ama nete girdigim sirada sizede bakicam artik üzüntüler mutsuzluklar olmayacak spordada vazgecilmeyecek :KK45:
Sporsuz hayat düsünmek istemiyorum
Brazil serisini elde etmek iicin bütün yazi yazanlara msj attim elbet biri geri dönecektir eminim lioncum elime gecer gecmez bi siteye upload edicem ve size yolliycam linkleri interneti talan ettim ama linklerin hepsi ölüydü...
bende braazile dönmek isterim ama ayni videolari tekrar yapmak istemedimgimden alternatif ariyorum sürekli ayni hareketleri yapmak dogru da degl:KK5:
ama bu arada bos kalmak yok yeni program tracy ve leslie :)
tracy harika gercekten ebruyu tabiki tercih etmek baya sIkIcI ama yeni bi baslangic ve hamlik atmak icin iyi oluyor

2 hafta yokum nete ne kadar girebilirim bilmiyorum :/
tamda ali$mistim yine bir degisiklik basladi ama neyse tracy videolarini yanima alicam gittigim yerde bilgisayarim var nasil olsa orda basliycam 2 haftalik sonuclari buraya yazicam bakalim ne kdr degisiklik olacak :)
kendinize iyi bakin kizlaaar :KK16:

Her zaman burdayim lioncum:KK54:
sehir disina cikicam yine 2 hafta kadar ama nete girdigim sirada sizede bakicam artik üzüntüler mutsuzluklar olmayacak spordada vazgecilmeyecek :KK45:
Sporsuz hayat düsünmek istemiyorum
Brazil serisini elde etmek iicin bütün yazi yazanlara msj attim elbet biri geri dönecektir eminim lioncum elime gecer gecmez bi siteye upload edicem ve size yolliycam linkleri interneti talan ettim ama linklerin hepsi ölüydü...
bende braazile dönmek isterim ama ayni videolari tekrar yapmak istemedimgimden alternatif ariyorum sürekli ayni hareketleri yapmak dogru da degl:KK5:
ama bu arada bos kalmak yok yeni program tracy ve leslie :)
tracy harika gercekten ebruyu tabiki tercih etmek baya sIkIcI ama yeni bi baslangic ve hamlik atmak icin iyi oluyor

Canım Brazil serisini mi arıyorsun? Ben de tüm seriler var ancak nasıl gönderebileceğim konusunda fikrim yok ? CD'ye kayıt yapıp postalasam diycem CD almaz çünkü boyutu yüksek sanırım.Fikri olan varsa yardımcı olmak isterimEn Büyük KK

Ayrıca Slim in 6'in de eski ve yeni versiyonları da var
olanları yine evden bakayım söyleyim isteyene yardıma hazırım kızlar

Canım Brazil serisini mi arıyorsun? Ben de tüm seriler var ancak nasıl gönderebileceğim konusunda fikrim yok ? CD'ye kayıt yapıp postalasam diycem CD almaz çünkü boyutu yüksek sanırım.Fikri olan varsa yardımcı olmak isterimEn Büyük KK

Tesekkür ederim canim cok sevimlisin :KK3:
Bende seriler var yeni olani artiyorum sadece bulabilirsem herkesle paylasicam :KK34:

Herkese günaydin kizlar. Leslie yapacak vaktimin olmadigi bu birkac günü bos gecirmeyeyim deyip sabah kisa bir tracey mallett karin videosu yaptim. Firsatim oldukca bari 5-10 dakikalik videolarimdan yapayim da ne kadar faydasi olursa artik... Bos durmaktan iyidir.

2 hafta yokum nete ne kadar girebilirim bilmiyorum :/
tamda ali$mistim yine bir degisiklik basladi ama neyse tracy videolarini yanima alicam gittigim yerde bilgisayarim var nasil olsa orda basliycam 2 haftalik sonuclari buraya yazicam bakalim ne kdr degisiklik olacak :)
kendinize iyi bakin kizlaaar :KK16:
Cnm sana hayırlı yolculuklar kendine iyi bak oralarda.:KK3::KK3:Umutla bekliyorum bende Brazil'in yeni serilerini inşallah geri dönüş olur.

Tam takim burdayiz ne güzel. Lioncum bu leslie videosu sana da cok uygun hopla zipla istedigin kadar. Degistire degistire yapiyoruz iste bir seyler. Ana temel kardio vebölgeselleri haftaya yaymak.
Aynen cnm burdayız moralim keyfimde yerine geliyo her ne kadar birbirimizi göremesek tanımasakta sizlerle birarada olmak moral motivasyon oluyo.Leslie gerçekten güzel alternatif bazen insanın hareket edesi gelmiyo öyle çok yorucu zorlayıcı hareketlere halim kalmadığında Leslie ile hareket etmek daha iyi olucak.Bu arada Derya'cım senin yazına beğen tıkladığımda olmuyo diğer arkadaşlara oluyo anlamadım.Küçük yazı çıkıyo pek alışamadım ben ya.

Günaydın :KK3:kimsecikler yok ve malesef 1 hafta bende yokum.Annem ve kayınvalidem memleketten geliyolar.Eşim 1 hafta izin aldı.Eltimlerin yanına gidiyoruz annemle karşılıklı dairede oturuyo.Biraz orda kalıp eve dönecez.Eve dönsekte kocam evde olacağı için buraya giremeyecem.Dırdırcı kocam her şeye karıştığından bilgisayarada takılamıyorum ne yazikki.

Kendinize iyi bakın bol hareketli neşeli keyifli günleriniz olsun.Haftaya görüşürüz

Cumartesinin motivasyon fotoları :KK52::KK52:
$fit-girl-friday13.jpg Eki Görüntüle 958305 $fit-girls-500-2.jpg $a2396cc6a6dae69a0f911f81ec37e0f3.jpg

arkadaslar tek tek okuyamadım bir sorum vardı, bunu yaparak gerçekten vücudu şekillenen var mı yani etkili mi, değilse farklı şeyler deneyeceğim

günaydınnnnnn kızlar,ben geçen hafta egzersiz yapamadım oyüzden dün kendime ceza verdim 35 dk kol sırt çalıştım ağırlıklarla üstüne 45 dk pilates yaptım

Selam kızlarr buralarda pek bi boş :KK31:
Bugün artık iyileşmiş olmanın şerefine brazil'e baştan başlıyorum.
Birazdan bum bum yapıcam. 2 aylık maraton başlıyor

selam kızlar ;
bende brazil butt liftte yarın 3. haftamın ilk gününe başlıcam :))))
yaptıkça ve değişimi gördükçe mutlu oluyorum daha çok yapmak istiyorum :)))
sağlıklı fit günler :)

X