Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Tamam ablacığım sağol. Yapacağım dediklerini baya sarktı ya daha yaşım 19 :KK43: İnşallah bu egzersizlerle toparlarım biraz.

Cok ihmal ettiysen iyice kötülesene kadar isin biraz zor canim yaa.. sistemli olarak yapmalisin bir seyler. Ben cocuklari bir yedireyim ögleden sonra sana gönderirim olur mu? Özel mesajina da bir link gönderirim you tube izlemek icin. Diyetinden yagi kesme biliyorsun gögüslere yagsiz diyetler iyi gelmez. Zeytinyagi, iyi tereyagi gibi saglikli yaglardan, badem, ceviz, findik ölcülü olarak tüketebilirsin. Proteinli beslenmek de iyi geliyor.

Tamam ablacığım sağol. Yapacağım dediklerini baya sarktı ya daha yaşım 19 :KK43: İnşallah bu egzersizlerle toparlarım biraz.

Cok ihmal ettiysen iyice kötülesene kadar isin biraz zor canim yaa.. sistemli olarak yapmalisin bir seyler. Ben cocuklari bir yedireyim ögleden sonra sana gönderirim olur mu? Özel mesajina da bir link gönderirim you tube izlemek icin. Diyetinden yagi kesme biliyorsun gögüslere yagsiz diyetler iyi gelmez. Zeytinyagi, iyi tereyagi gibi saglikli yaglardan, badem, ceviz, findik ölcülü olarak tüketebilirsin. Proteinli beslenmek de iyi geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=MXE0e_C8hF4

bak canim kafani fazla karistirmayayim cok videoyla sen bunu haftada 3 gün yap mutlaka. Bir ay icinde fark görürsünüz diyor gercekten de sistemli calisinca fark ediyor.

Çok sevinirim ablacığım sağol :)) Sen işini hallet ablacığım öğleden sonra gönderirsin. Evet abla ya çok ihmal ettim. Diyetisyene gideceğim kilo ve sporla baya bir kilo vermem şart adette olmuyorum ilaca başladım. Her yeri spor toparlıyor da bu göğüsler sıkıntılı baya emek vermem lazım. O linki de at abla vpn olduğu halde girmiyor youtubea.Evet sağlıklı yağları kullanırım bakalım diyetisyen ne verecek.

https://www.youtube.com/watch?v=MXE0e_C8hF4

bak canim kafani fazla karistirmayayim cok videoyla sen bunu haftada 3 gün yap mutlaka. Bir ay icinde fark görürsünüz diyor gercekten de sistemli calisinca fark ediyor.

Tamam abla en iyisi bunu yapmak. 24 dk falan gayet uygun çok video olunca hangisi yapayım diye karar veremiyordum. :)

Tamam abla en iyisi bunu yapmak. 24 dk falan gayet uygun çok video olunca hangisi yapayım diye karar veremiyordum. :)

Sen spor olarak ne yapiyodun canim brazil mi, leslie denedin mi? Ben leslie yaparken elime hep su sisesi, agirlik filan alip yaptim kollarim cok güzel sekillendi ve gögüslerimin de calistigini hissediyorum öyle.

Sen spor olarak ne yapiyodun canim brazil mi, leslie denedin mi? Ben leslie yaparken elime hep su sisesi, agirlik filan alip yaptim kollarim cok güzel sekillendi ve gögüslerimin de calistigini hissediyorum öyle.

Ben şuan hiç spor yapamıyorum ablacığım. Geçen yıl dizimi kırdım bu yılda ayağımı kırdım kireçledi tam oturamıyorum dizim tam bükülmüyor ama diyete başlayacağım sporsuz da olmaz o yüzden leslie yapabilirim ancak sonra tam olarak koşup iyileşince de brazil jillian michaels falan yapmayı düşünüyorum inşallah. Senin bana önereceğin başka bir şey var mı abla başlangıç için leslieyle beraber yap diyeceğin bir şey ? Bende de 1 kiloluk dumbell var onunla yapacağım bende.

Ben şuan hiç spor yapamıyorum ablacığım. Geçen yıl dizimi kırdım bu yılda ayağımı kırdım kireçledi tam oturamıyorum dizim tam bükülmüyor ama diyete başlayacağım sporsuz da olmaz o yüzden leslie yapabilirim ancak sonra tam olarak koşup iyileşince de brazil jillian michaels falan yapmayı düşünüyorum inşallah. Senin bana önereceğin başka bir şey var mı abla başlangıç için leslieyle beraber yap diyeceğin bir şey ? Bende de 1 kiloluk dumbell var onunla yapacağım bende.

Gecmis olsun canim. Leslie nin mutlaka faydasini görürsün bir basla gerisi gelir.

kızlar ben 20-30-50 dk lar arası o gün neyi yapmak istiyorsam o sürelerde cardio yapıyorum sonra bölgesel olarak da 15 dk civarı olan bölgeseller den yapıyorum butt ve leg workout ları baya etkili oluyor cardio dan sonra..

Cok sevindim canim. Bugün kizimla 2,5 saat yürüdüm inan tamamen gecmese de cok iyi geldi. Yalniz dün aksam cörekotu, keten tohumunu yaptim sabah sokaklarda tuvalet arayip durdum. 5 kez gitmisimdir. Neden zayiflattigi belli oldu.
Cnm benim kaşıntılarim devam ediyo derimi kazimaktan bi hal oldum. Alerjik reaksiyon var heralde. Sen yinede aşırıya kaçma.

Günaydın herkese maşallah iyi gidiyor sunuz. Ben dün eliptik çalışmadım isteksizdim. Telafi ederim umarım. Yaza doğru gidiyoruz bu günleri iyi değerlendirmek lazım.

Cnm benim kaşıntılarim devam ediyo derimi kazimaktan bi hal oldum. Alerjik reaksiyon var heralde. Sen yinede aşırıya kaçma.

Lioncum keten tohumu agir gelmis olabilir. Cok az kullanmak lazim. Ben aliskin oldugum icin corba kasigiyla koyuyorum artik ama arada bir kullaniyorum. Yoksa mide agrisi filan da yapiyor. Benim planimda bugün biraz bahce calismasi var yeterince kalori harcarim herhalde.

Selam kizlar. Bugün baslik sessiz kalmis. Ben 3 saat bahcede calistim sabah ögleden sonra da mel b den bacak, kalca ve karin videolarini yaptim canim cikti. Hic halim yoktu ama yapmayinca da sucluluk duyuyorum.

selam canlarım,dün 45 dk ebru şallı kalça karın plates yaptım üstüne cassey 'nin legs on fire videosu(çok çok iyiydi kesinlikle yapın derim) en son fitnessblender strech yaptım öyle rahatladım ki süper uyumuşum

Günaydın canlarim yeni bir hafta yeni bi gün mutlu canlı keyifli neşeli hareketli geçsin. Siz hafta sonunuda hareketli gecirmissiniz oh ne güzel. Bende bütün gun miskin miskin yattım. :-( ne yazikki neyseki bugün hava cok güzel güneşli kendimi canlı hissediyorum size yetisirim.

Hepinize günaydin kizlar. Dün nihayeeeeeet adet görünce leslie radio hits yaptim gelmisken tam gelsin diye. Bugün temizlik günüm, ögleden sonra da alisverise gitmem lazim mecburen yürüyecegim. Baska spora halim kalmaz herhalde.

$10154359_559225067509082_87864163_n.jpg

:KK8::21::KK76::KK62::KK66: Kolay gelsin bende temizlik yapıyorum akşama eliptik yaparım.

X