Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Egzersizine kardiyoda eklemen gerekiyor, ya da haftanın 2-3 günü kardiyo. Diğer günler bölgesel egzersizler. Mesela ben önce ip atlardım, sonra da mekik vs... yapardım. Vücutta ısınmış olurdu. Ama ben kendi araştırdıklarımı söylüyorum, emelim hatalarımı düzeltir gelince. Önce sadece kardiyo yapınca vücut yumuşayacak, sarkacak sonra toparlamak zor olur sanki. İkisini aynı anda yapmak daha iyi bence. :KK1: Mesela örnek jillian biraz kardiyo, biraz direnç egzersizleri birazda karın egzersizleri yaptırıyor.

Ben haftada 5-6 gün kardio yapiyorum zaten. Ama emelimin fikrini de merak ediyorum bu konuda. Pazartesi dönecegini yazmis. Bekleyelim bakalim.

Ben haftada 5-6 gün kardio yapiyorum zaten. Ama emelimin fikrini de merak ediyorum bu konuda. Pazartesi dönecegini yazmis. Bekleyelim bakalim.

Ben de merak ediyorum. :) 2 gün var daha.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Leslie ile ilgilenen bayanlar. Verecegim linkteki playlistte leslie nin yeni videolari var. Daha bu kis reklamini yapiyordu. Silinmeden indirmenizi tavsiye ederim. Biri 30 günde kilo verdiren burn it off 30 days digeri de ultimate 5 day walk plan. Özellikle burn it off cok hosuma gitti ben yarim saatte 200 kalori harcadim, firm videosunda da 170 kalori harcadim.

Leslie ile ilgilenen bayanlar. Verecegim linkteki playlistte leslie nin yeni videolari var. Daha bu kis reklamini yapiyordu. Silinmeden indirmenizi tavsiye ederim. Biri 30 günde kilo verdiren burn it off 30 days digeri de ultimate 5 day walk plan. Özellikle burn it off cok hosuma gitti ben yarim saatte 200 kalori harcadim, firm videosunda da 170 kalori harcadim.

Aaa nerede nerede bende indireyim.....

Tüm milleri yapinca tek tek yazacagim kizlar blue mile da 91 kalori harcadim. Bugün baska bir tane yapar bakarim.

Son düzenleme:
Kızlar bu Brazil Butt Lift programının tamamının oldugu bir link verebilecek olan var mı?

Herkese mutlu pazarlarrrr
Pazarın motivasyon fotolarıda benden :KK24:
$11-Traci-Insanity-550x543.jpg $1107e.jpg $emily-weight-loss-body-transformation.jpg $hqdefault.jpg $maxresdefault.jpg $weight-loss-transformation-women-before-after.jpg

Çok önemli bişi sorucam kızlar yardımınıza ihtiyacım var.
Tam 36 gün sonra nişanım var. Acil olarak basenden ve koldan en en en hızlı incelten programa ihtiyacım var. Sizce hangisi ?
:26:

bittorrent programini indirip kurduktan sonra brazil butt lift torrent yazip torrentini indirip torrenti calistirarak sorunsuz indirebilirsiniz

Ben torrent kullanıcısiyim ama onu bulamadım o yüzden tekrar bakmamda fayda var demek ki. Teşekkür ederim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok önemli bişi sorucam kızlar yardımınıza ihtiyacım var.
Tam 36 gün sonra nişanım var. Acil olarak basenden ve koldan en en en hızlı incelten programa ihtiyacım var. Sizce hangisi ?
:26:

brazil yapmiyormuydun
36 gün yeterli olurmu bilmiyorum hic birakmadan ilk sonucu alirsin brazil uygularsan

Kızlar Jillian Killer Buns&Thigs programını yapıpta basenlerde yok kat eden var mı bende level 1 7. günümdeyim de merak ediyorum bu kadar zorlamanın sonucu olcak mı:KK51:

skinny jeans egzersizlrei nasıl gidiyor kızlar takip ediuorum sizi ?????
ebru sallının. memnun kalmadınız mı yoksa bende yarın baslıyorum aldım bugun dvd.

skinny jeans egzersizlrei nasıl gidiyor kızlar takip ediuorum sizi ?????
ebru sallının. memnun kalmadınız mı yoksa bende yarın baslıyorum aldım bugun dvd.

Ebru salli karin harici kalca konusunda basarisiz gördügüm bir bayan her ne kadar o iddiali olsada vücut bicimi onun asiri derecede ac yasadigini hissettiriyor bana Umarim söylediklerimin tersi olur elbette :)

X