Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Canm diyetle birlikte spor yapmalisin incelmek istiyorsan daha da sıkılaşırsın ben zayifim mesela kalça egzersizleri yapiyorum incelmek istemiyorum bunun icin 2 kati yemek yiyorum

Kalınlaştırmaz mı yani çünkü 60 cm.di bacaklarım callanetics yapmıştım 65 oldu ebru şallıyla 70 cm.e çıktı korkuyorum valla artık egzersiz yaptıkça şişiyorum :mad::KK42:

Sporla birlikte diyet yaparsan sadece sıkılaşırsın kalinlasmaz yani benimde bacaklarim kalın ama önceliğim kalça brazil yapıyorum onunla daha da kalinlasir mi incelir mi bilmem

Arkadaslar merhaba, bahsettiginiz brazil butt lift videolari hangisi acaba? Youtubeda ilk cikan 11 dakikalik video mu? Bilgisayar kullanmıyorum torrent olarak verdiginiz linkleri indiremiyorum malesef. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler
Hayir cnm youtube daki kisa ozeti sadece normalde 30 40 dk suresi.Indirmeden olmaz internet kafeye veya tanidik araciligiyla indirip flas bellege telefona atabilirsin ben oyle yaptim bilgisayar yok telime kopyaladim.

Ya ben bişeyi çok merak ediyorum. Şu an diyetteyim ama kalçam basenlerim bacaklarım ayrı bi dünya olmuş. İncelmiyorlar bi türlü :KK51: Squat yapıyordum incelme olmasa da toparlanmıştı ama 1 ay önce Ebru Şallı'nın bacak basen eritme videosunu yaptım 5 cm kalınlaştı bacaklarım basenlerim :KK43::KK43: Merak ettiğim şu; zayıflamadan egzersiz yapılırsa kalınlaşma mı olur yoksa diyetle beraber devam etmeliyi miyim? o_OBilgili olduğunuz için size sormak istedim teşekkür ederim şimdiden:)
Cnm ben yillarca ugrasmis biri olarak tecrubeyle soyleyim yediklerine dikkat etmedigin surece bi sonucunu goremezsin.Benim bacak basen sorun ve spor yaptigim halde ne incelmisti nede zayiflayabildim kalinlasti ve sisti cok kotu bi goruntu oldu.Kiyafetlerim bile sıkıyodu sislikten.Yuruyus yaptim basenler genislemis dedi spor hocasi.En sonunda spor salonuna yazildim yediklerime dikkat ederek 5 kilo ve sislik gitti.Bacaklarim incelmeye basladi hatta giyemedigim kiyafetler oluyo.Spor salonunda aerobik ve aletlerle calisiyorum 4 gun.Bu ara dikkat etmedim hemen sismeye basliyo.Hoca da spordan sonra 2 saat bisey yemeyin sakin sadece yesil cay ve sade soda icin cunku vucut yag yakmaya devam ediyo ve sisligin gitmesi icin yemeyin dedi.Oyle yapiyorum bende.

Cnm ben yillarca ugrasmis biri olarak tecrubeyle soyleyim yediklerine dikkat etmedigin surece bi sonucunu goremezsin.Benim bacak basen sorun ve spor yaptigim halde ne incelmisti nede zayiflayabildim kalinlasti ve sisti cok kotu bi goruntu oldu.Kiyafetlerim bile sıkıyodu sislikten.Yuruyus yaptim basenler genislemis dedi spor hocasi.En sonunda spor salonuna yazildim yediklerime dikkat ederek 5 kilo ve sislik gitti.Bacaklarim incelmeye basladi hatta giyemedigim kiyafetler oluyo.Spor salonunda aerobik ve aletlerle calisiyorum 4 gun.Bu ara dikkat etmedim hemen sismeye basliyo.Hoca da spordan sonra 2 saat bisey yemeyin sakin sadece yesil cay ve sade soda icin cunku vucut yag yakmaya devam ediyo ve sisligin gitmesi icin yemeyin dedi.Oyle yapiyorum bende.
Çok teşekkür ederim tam tahmin ettiğim gibiymiş.. O zaman bundan sonra daha da dikkat edeceğim yediklerime. Çok teşekkürler

Çok teşekkür ederim tam tahmin ettiğim gibiymiş.. O zaman bundan sonra daha da dikkat edeceğim yediklerime. Çok teşekkürler
Rica ederim cnm en zor sporlari yaptigim halde hic sonuc sifir yani bosa kurek cekmisim simdi dikkat ediyorum artik.

merhaba bahsettiğiniz torrent linkleri hangisi acaba indirme konusunda yardımcı olabilir misiniz, aradığım videoları sanırım buldum yorumlarınız okudum da :)

Merhaba benim basen kısmım problemli. tüm kilom alt tarafımd yoğunlaşmış. Diyetle birlikte sporda yapacağım. Brazil But egzersizlerini programına göre uygulamayı düşündüm. Fakat program kalça şekillendirmeye yönelikse zayıfladıktan sonra uygulamak daha mantıklı olur sanırım.
Bu konuda düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Programı uygulayanların yönlendirmeleri benim için avantaj olacak.

Merhaba benim basen kısmım problemli. tüm kilom alt tarafımd yoğunlaşmış. Diyetle birlikte sporda yapacağım. Brazil But egzersizlerini programına göre uygulamayı düşündüm. Fakat program kalça şekillendirmeye yönelikse zayıfladıktan sonra uygulamak daha mantıklı olur sanırım.
Bu konuda düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Programı uygulayanların yönlendirmeleri benim için avantaj olacak.
Cnm kusura bakma yeni gördüm giremiyorum foruma.Alt bölgen problemli ise zayıfla yağ yakımına yoğunlaş kardiyo ve yanında bölgesel ile desteklemelisin ama.Bu program da bölgesel vücudunu hem sıkılaştırıp şekle sokuyo.Beslenmenede dikkat edersdn kurtulursun probleminden merak etme.

Kızlar brazil i ve killer i bulamadım yardımcı olacak biri var mı bütün videoları gönderecek biri lütfen ?

X