Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

İşte Brazil Butt Lift farkı Jillian'dan sonra yapacağım egzersiz.Jillian Killer ile çalışmaya devam ediyorum her ikisinide peşpeşe yapmam zor vaktim kalmıyor ev iş çocuklar vss derken.Bende böyle kotlarda kalkık bir popom olsun istiyorum.Jillian hızlı etki ediyor buna kendim şahidim Jillian'la 1 ayımı tamamladıktan sonra Brazil'e geçecem.[/QUOTE

Merhaba Lion81 Brazil Butt Lift youtube bulamadım.senin verdiğin linkler reklam linkleri acaba nerden bulbilirim.Bende yapmak istiyorum ama bulamadım...Yardımcı olursan sevinirim.

Cnm bi link buldum buradan göndermem yasak özelden gönderecem istek gönderdim özel mesaj atabilmem için.

Basen için buna başlamam bazen hafif basenliyim aslında rahatsız edici değil ama sıkılassın yeter.

Yanlız nereden bulabilirim linkleri 2 cd sanırım

Canım ya benim daha çok iç bacak ve göbekte sorunum var :KK5: Jillan bitsin ,Brazil Butt yaparım ben de .:nazar:

Basen için buna başlamam bazen hafif basenliyim aslında rahatsız edici değil ama sıkılassın yeter.

Yanlız nereden bulabilirim linkleri 2 cd sanırım
Özelden gönderdim cnm linkleri

Maritsa
Canım ya benim daha çok iç bacak ve göbekte sorunum var Jillan bitsin ,Brazil Butt yaparım ben de .
Benimde bacak basen iç bacak kalçama göre daha kalın duruyo.Göbekte problem yok biraz var oda gidiyo hızla.İlk başladığımda göbek deliğin altından ölçmüştüm orası fazlaydı 90 cm den dün ölçtüm 87 cm e düşmüş ama bacaklar basenler çok zor inceliyo işte.
Başla cnm Brazil egzersizinde de karın içinde etkili hareketler var.Bir videosu sırf karın egzersizlerine ait biri kalçaya ait bacaklara basenlere ait video cardio olan var sculpt yani tüm vücut dambılla yapılan hareketler hepsi içinde ayrı ayrı videolar var.bacaklar için lastikle yapılan etkili hareketler var ayakta ve yerde olmak üzere nasıl ter atıyorsun anlatamam.ben kalça ve bacak için olan 2 videoyuda peşpeşe yaptım.

Özelden gönderdim cnm linkleri

Benimde bacak basen iç bacak kalçama göre daha kalın duruyo.Göbekte problem yok biraz var oda gidiyo hızla.İlk başladığımda göbek deliğin altından ölçmüştüm orası fazlaydı 90 cm den dün ölçtüm 87 cm e düşmüş ama bacaklar basenler çok zor inceliyo işte.
Başla cnm Brazil egzersizinde de karın içinde etkili hareketler var.Bir videosu sırf karın egzersizlerine ait biri kalçaya ait bacaklara basenlere ait video cardio olan var sculpt yani tüm vücut dambılla yapılan hareketler hepsi içinde ayrı ayrı videolar var.bacaklar için lastikle yapılan etkili hareketler var ayakta ve yerde olmak üzere nasıl ter atıyorsun anlatamam.ben kalça ve bacak için olan 2 videoyuda peşpeşe yaptım.
Hadi ya demek bu da feci terletiyor :KK1: yandık desene .
Tamam tatlım bende bu akşam başlayım .Bir videosu sırf karın egzersizleri ile ilgili demişsin :KK16:ona da bir göz atayım .

Ama en çok callen bacaklara etkili gibi baksana canım .:44:

Ben ortası böyle ayrık istiyorum .

$images.jpg

Bende ama nerde birbirine sürtüyo bacaklarım.Bu haftadan itibaren call a da başladım daha çok etki etsin diye inşallah bende bu resimdeki görünüme kavuşabilirim.İyice sıkıyorum ki etkili olsun diye.
İnş canım .
Valla çok yüklendik gibi :26: bir sürü şey yapıyoruz kas yığını olmayalım :KK50::KK1:
Call ında son hareket iç bacaklara daha çok etkili gibi ne dersin .
Call abla ,yürürken sallanan bacaklarınızı düşünün ,daha çok sıkın diye diyor ya :KK56: o iç bacak hareketi olabilir :44:

Son düzenleme:
Valla çok yüklendik gibi :26: bir sürü şey yapıyoruz kas yığını olmayalım :KK50::KK1:
Call ında son hareket iç bacaklara daha çok etkili gibi ne dersin .
Call abla ,yürürken sallanan bacaklarınızı düşünün ,daha çok sıkın diye diyor ya :KK56: o iç bacak hareketi olabilir :44:
Bilmiyorum ama olsa devamlı spor yapanlara olurdu birde onlar protein tozları felan kullanıyolar.Kas yapabilmek için önce yağlarımızın gitmesi lazım.Yoksa kolay kolay olmaz gibime geliyo ağırlık ta çalışmıyoruz.Katılıyorum cnm o hareketide yapıyorum ve sıkabildiğim kadar sıkıyorum.Acaba bu hareketlerdenmi artık bacaklarım birbirine sürtmüyo ne dersin etkili olmuşmudur.Ben yaparken kalça ve bacak hareketlerini cayır cayır yanıyo iyice ama ihmal etmiyorum devam edebildiğim kadar edicem.Videoya sabit kalmıyorum çok uzun sürüyo hareketlerinide ezberledim nasılsa 100 e kadar kendim sayıyorum.

kızlar yazdıklarınızı okudum ve çok etkili oldu benim için de.ben de genel olarak fitness yürüyüş tipi şeylerle halletmeye çalışıyordum ama anca kilo verme aşamasında etkisini görebildim. popomun ve bacaklarmın sarkık selülitli çatlaklı halinden kurtulamıyorum diye debelenirken şu brazil butt lift i buldum internette. yapıcam kesin çok hırs yaptım ama işte bir türlü bulamıyordum hiçbir yerden. lion arkadaşım senden allh razı olsun yani resmen. ben macbook kullanıyorum dolayısıyla apple yazılımı torent falan yüklenmiyor torenti olan arkadaşa söyledim o da bulmadım falan dedi eğer linkleri tekrar bulabilirsen bana da yollar mısın lütfen başka bir arkadaşa söylim de indirsin. bu arada azmine hayran kaldım inşllh en çabuk şekilde verim alrsın egzersizlerden canım sen bu azimle o yolladğın resmdeki haline dönersin ben eminim :) bütün yapanlar alır inşllhhh :) ben de bir başlayabilirsem iyi olucak tabiiii

kızlar yazdıklarınızı okudum ve çok etkili oldu benim için de.ben de genel olarak fitness yürüyüş tipi şeylerle halletmeye çalışıyordum ama anca kilo verme aşamasında etkisini görebildim. popomun ve bacaklarmın sarkık selülitli çatlaklı halinden kurtulamıyorum diye debelenirken şu brazil butt lift i buldum internette. yapıcam kesin çok hırs yaptım ama işte bir türlü bulamıyordum hiçbir yerden. lion arkadaşım senden allh razı olsun yani resmen. ben macbook kullanıyorum dolayısıyla apple yazılımı torent falan yüklenmiyor torenti olan arkadaşa söyledim o da bulmadım falan dedi eğer linkleri tekrar bulabilirsen bana da yollar mısın lütfen başka bir arkadaşa söylim de indirsin. bu arada azmine hayran kaldım inşllh en çabuk şekilde verim alrsın egzersizlerden canım sen bu azimle o yolladğın resmdeki haline dönersin ben eminim :) bütün yapanlar alır inşllhhh :) ben de bir başlayabilirsem iyi olucak tabiiii
Sendende Allah razı olsun cnm sağol inşallah hepimizde sonuç alırız.Resimlerimi yükleyebilsem ekleycem sonuçları herkes görsünde daha çok hırs ve azim yapsınlar diye.Başla indirir indirmez çok etkili ben 12 hafta yapmıştım ameliyatlar girince kaldı bir kaç ay şimdi tekrar başladım.Ben linkleri özelden gönderiyorum cnm umarım bir problem çıkmadan indirirsin.

çok saol lioncumm :)) burdam hep birlikte biribimizi motive ede ede ilerleriz artıkk ben de başlayıp sonç aldıkça paylaşıcam sizinlee :)

lion81 çok teşekkür ederim ama ben bir türlü yükleyemiyorum acayip acayip birşeyler çıkıyor :/
normalde anlarım pcden yüklerim kurarım falan ama bunu anlamıyorum :/

lion merhaba canım bu brazil butt lift kaç dakikalık video bir türlü bulamıyorum.acaba youtube da varmı? şimdi ben nerden bulcam bunu..

lion81 çok teşekkür ederim ama ben bir türlü yükleyemiyorum acayip acayip birşeyler çıkıyor :/
normalde anlarım pcden yüklerim kurarım falan ama bunu anlamıyorum :/
Cnm şu anda işte olduğum için kontrol edemiyorum eve gittiğimde torrentimi açarım ordan aktif link hangisiyse onu gönderirim.Bu gönderdiğim linkte alternatifler çok olduğu için karışık.Msn den göndersem çok fazla uzun sürüyo denedim.

lion merhaba canım bu brazil butt lift kaç dakikalık video bir türlü bulamıyorum.acaba youtube da varmı? şimdi ben nerden bulcam bunu..
30 ila 40 dk lık videolar var karın 20 dak.Youtube da sadece reklamı var torrenten indirebiliyorsun torrent yoksa önce onu indir sonrada ben eve gittiğimde aktif linkleri kontrol edip özelden gönderirim sanada.

Cnm şu anda işte olduğum için kontrol edemiyorum eve gittiğimde torrentimi açarım ordan aktif link hangisiyse onu gönderirim.Bu gönderdiğim linkte alternatifler çok olduğu için karışık.Msn den göndersem çok fazla uzun sürüyo denedim.

Tamam canım çok teşekkürler :KK19:

lion81 merhaba,
topiğini baştan sona okudum. sana bi şey sormak istiyorum. ben de senin gibi basen bölgesinden şikayetçiyim. şu an kilo sorunum var ama zayıfken bile basenlerim vardı. bi türlü kurtulamadım onlardan. baştan sona aksatmadan yaptığım tek egzersiz programı slim in 6'di. o da tüm vücuda yönelik bi şey olduğu için basen bölgemden istediğim sonucu alamadım. brazil butt lift'i geçen senelerde indirmiştim, ama ona henüz başlamadım. jillian killer buns&tighs'ı da yeni indirdim ve sadece 1 kere yaptım şimdilik. aynı zamanda callanetics de yapıyorum. jillian'a devam etmek istiyorum ama ikisini de denemiş biri olarak önce sana danışayım dedim. brazil butt lift mi yoksa jillian mı özellikle basen bölgesinde daha etkili?
bir de çok merak ettim resimlerini. bir yerde resimlerime bak gibi bi şey söylemişsin. sanırım herkes göremiyor. nasıl görebilirim onları?

lion81 merhaba,
topiğini baştan sona okudum. sana bi şey sormak istiyorum. ben de senin gibi basen bölgesinden şikayetçiyim. şu an kilo sorunum var ama zayıfken bile basenlerim vardı. bi türlü kurtulamadım onlardan. baştan sona aksatmadan yaptığım tek egzersiz programı slim in 6'di. o da tüm vücuda yönelik bi şey olduğu için basen bölgemden istediğim sonucu alamadım. brazil butt lift'i geçen senelerde indirmiştim, ama ona henüz başlamadım. jillian killer buns&tighs'ı da yeni indirdim ve sadece 1 kere yaptım şimdilik. aynı zamanda callanetics de yapıyorum. jillian'a devam etmek istiyorum ama ikisini de denemiş biri olarak önce sana danışayım dedim. brazil butt lift mi yoksa jillian mı özellikle basen bölgesinde daha etkili?
bir de çok merak ettim resimlerini. bir yerde resimlerime bak gibi bi şey söylemişsin. sanırım herkes göremiyor. nasıl görebilirim onları?
Ah o basenler yokmu başımın belası benimkide genetik işin kötüsü.Aynen cnm 50 kilolu olduğum dönemde bile gitmediler.Şimdi o kadar takmıyorum çünkü popomun şekli kapatıyo yani neren güzelse orayı ortaya çıkaracaksın ki kötü tarafların fazla dikkat çekmesin.Popomun şeklini almasınıda Brazil butt lifte borçluyum cnm.Jillianı daha öncesinde çok hırslandığım için 3 videoyuda peşpeşe yapmıştım.Hatta Bodyrock topiğinde de takılmıştım gelişmeleri orda paylaştım.Sonra araya ameliyatlar girince kaldı.ben şimdi Jillian la başladım hızlı etki etti diye 1 ayı tamamladığımda Brazile geçecem.Kilo sorunun varsa Jillian ile başla çünkü onda yağ yakımı güzel ben bugün level 1 in son günündeyim yarından itibaren level 2 ye geçiyorum.
Brazile gelince oda şekillenmek toparlanmak için etkili yine sonuçaları çok güzel inceltiyo vücudu.Ben farkını 5 hafta sonra görmeye başlamıştım.Düzenli yaptım bacaklarımında inceldiğini gördüm.Örnek verirsem açık olarak söylüyorum farkı benim popo yere doğru iyice yığılmıştı artık yağlardan popo alt çizgim de kaybolmuştu.Sonraki gelişmelerde ise popom şekillenmeye başladı bacak ve popo birbirinden ayrıldı oradaki yağlar azaldı popo alt çizgim ortaya çıktı ve sonundada yuvarlak dar kalkık bir popo ortaya çıktı.Bunlar 12 hafta sonunda daha güzel oldu.Yani Brazil yapacaksan devamınıda getirmen lazım 1 ay yaptım tamam olmadı deyip pes etme sakın sonradan görüyorsun farkını.Bende şimdi jillian yapıyorum arkasından call yapıyorum call la daha hızlı şekle girsinler diye.Bence jillian ile başla yağ yak sonra Brazille devam edersin seçim senin jilliandan sıkılırsan Brazil yaparsın motivasyonunu yüksek tutmak için arada birbiriyle kombine edersin.Benim zamanın olmadığı için Brazil yapamıyorum yoksa niyetim her ikisindende peşpeşe yapmaktı.
Resim yok tatlım daha doğrusu dijital fotoğraf makinesiyle çektiğim fotoları buraya yükleyemiyorum çok uğraştım ama resim boyutu büyük diye kabul etmiyo sadece iki resim var kotla çektiğim şimdi tekrar çekiyorumki fark nasıl diye.Yani makinede kayıtlı resimler albüm yapacaktım yüklenseydi buraya.Kotlu resmimi buraya ekliyorum cnm.

$Resim 003.jpg $Resim 007.jpg
Bu resimleri bir kaç hafta önce eklemiştim buraya şimdiki hali aynı kotla daha güzel iki haftadır Jillian yapıyorum.Yine kalçalar sarkmaya başlamıştı artık 2 haftada jillianla toparlandılar.Birde bunun püf noktası hareketleri yaparken mesela kalça hereketi yapıyorsanız orayı sıkarak yapın bacaksa bacakları sıkın o şekilde daha iyi etki ediyo ilk zamanlar yapamıyordum ama şimdi alışkanlık oldu her hareketimde sıkıyorum.

X