Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Deryacım nosee cnm mesajınız için güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.10 dk da bir mesaj sorunu olduğu için buraya yazayım dedim.Şimdi daha iyiyim yeniden canlandığımı doğduğumu hissediyorum.Herşeye rağmen içimde mutluluk kıvılcımları var.Daha çok hırslandım iyi oldu bu düşüş aslında her sıkıntı insanı kendine getiriyomuş meğer bunu ilk kez yaşamıyorum ama hepside farklı şeyler yaşatıyo.Geçmişe bende sünger çektim yapmam gerekenleride yaptım affetmem gerekenleri tek tek ele alarak onları affetmeyi öğrendim.Hatta annemi bile eşimi kaynanamı affederek geçmişimi şifalandırdım büyük bi yük kalktı üzerimden meğer sırtımda gereksiz ne kadar yük varmış hafiflediğimi hissettim.Herşey bi tecrübeydi benim için.Eğer zayıflamak istediğimiz hedefe ulaşmak istiyorsak ruhsal açlığı doyurmak önce onu doyuma ulaştırmak lazımmış.Benimkisi mide açlığı değildi zaten ruhumu doyurma çabasıydı ki şimdi atıştırmak ihtiyacı bile hissetmiyorum.

Cnm yoga çok eskiden yapmıştım bedene çok iyi geliyo vücudun oksijen almasını sağlıyo yani her daim oksijen alıyoruz ama nefes alırken bile farkına vararak bilinçli bi şekilde yapamıyoruz.Dün içimden bi dürtü yeniden harekete geçirdi beni rahat bırakmadı yani bende akşam akşam kalktım 40 dk.eliptik bisiklet 3 dk.leg magıc 50 squat yaptım.Bu sefer bırakmak istemiyorum.İşe başlamak istiyorum aklımda o kadar çok şey varki işe gidip gelirken giyeceklerimin bile hayalini kurdum.Olmak istediğim bu beden değil bana ait olan bedene ulaşmak istiyorum sanki o zaman daha kendinden emin olacak özgüvenli bi kadın olacakmışım gibi geliyo hayali bile beni mutlu ediyo.Aklımdan bi çok kıyafeti kombine ediyorum kendimi öyle daha çekici daha güzel daha cesur daha başarılı bi kadın olarak görüyorum.İşte hedefime ulaşamamak beni yordu sanırım.

O güzel mesajlarınız için canlarım Allah gönlünüzden geçen isteklerinizi gerçekleştirsin.:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

Cnm evet ben yazmıştım nasıl iyi geldimi sanada.İnan sıkıntıların arasında bize şükredebileceğimiz daha nice güzellikleri hatırlatıyo dimi.Cnm hepside tecrübe bizler için aslında bu söz bunu çok iyi ifade ediyo ''Allah istediğin kişileri değil istemediklerini çıkararak sana öğretmenlik etmelerini sağlar hayattan öğrenmemiz gereken dersleri öğretir bu insanlar''.Bende annemin ısrarıyla evlendim ve sonrasındaki sıkıntılar bitmedi ne yazıkki daha 16 yaşında nişanlandım ve hayata erken başladım erken olgunlaştım.Hepsinide inancımla aştım.Herşeyden önce kendimizi düşünmemiz lazım.Çok iyi yapıyorsun ne güzel sende de herşeyi aşabilecek gücünün olduğunu hissediyorum.Tabiki hepimizde var bu içimizdeki güc herşeyden üstün onu kullanabilsek farkına varabilsek işte o zaman hiçbişey bizi durduramaz.

Sağlık herkesten ve herşeyden daha önemli çünkü hiçkimse sana kaybetiğin sağlığını geri veremez.İnşallah sende önemli bi sorun çıkmaz Allah yardımcın olsun cnm.Benimde tedavi edilemeyen vitiligo hastalığım var hepside aynı stres.Bi kaç sene öncesine kadar fazla yoktu olan yerlerde de küçüktü şimdi büyüdüler vücudumu sarmaya başladılar düşün biraz daha ilerlerse yamalı gibi olur tenim.Göğüslerimde var yayıldı iyice etrafına,koltukaltlarımda var büyüdüler hatta tüylerim bile beyaz çıkıyo vücudumun diğer yerlerinde fazla büyük değil.Peki sonuç noldu bana eski halimi getirebileceklermi.Hayatı kendimize zehir etmeyelim hiç olmazsa,doğru hayat herşeye rağmen çok güzel geri kalan ömrümüzü bari heba etmeyelim.Sanada şifa diliyorum cnm hayırlı sonuçlar çıkar inşallah kötü düşünme olurmu.

Canım benim ne güzel yazmışsınnn:KK16:
Rabbimin kudreti o kadar büyük ki evet korkuyorum ama içime bir gram negatiflik girmesine izin vermiyorum derdi veren Allahım dermanı da verecektir stresi azaltmaya çalışalım hayatımızda bazen engel olamıyoruz ama indirgeyebildiğimiz kadar en aza indirelim:KK34: o kadar iyi geldi ki anlatamam düşük yaptığım dönemi senin sayende atlattım canım benimmm
Rabbim yar ve yardımcın olsun çok büyük zorlukların üstesinden gelmişsin hep olduğu gibi şu an ki psikolojininde üstesinden geleceksin hatta rahatsızlığında gerileyecek inşallahhhhh hemde daha güçlü bir şekilde kalkacaksın ayağa Rabbimin izniyle dualarım seninle:KK16::KK16:

Lioncum seni böyle sorularla sıkmak istemem ama ben squats yapsam kalçalar gibi iç-arka bacaklarımda çalışır mı:KK16:

Sevgili asbelove gecmis olsun Allah acil sifalar versin. Spor ne yaparsan yap sana iyi gelecegini düsünüyorum en azindan seni baska düsüncelere sevkedecektir.
Lioncum cok sevindim. Artik bundan sonra gelecege bak ve önce kendin icin yasa. Tüm istediklerini giyeceksin arkadasim. Güc bizde artik!!!

Sevgili asbelove gecmis olsun Allah acil sifalar versin. Spor ne yaparsan yap sana iyi gelecegini düsünüyorum en azindan seni baska düsüncelere sevkedecektir.
Lioncum cok sevindim. Artik bundan sonra gelecege bak ve önce kendin icin yasa. Tüm istediklerini giyeceksin arkadasim. Güc bizde artik!!!

çok doğru söylüyorsun canım çok teşekkür ederimmmmmm. ben onlarla yıllardır yaşıyorum zaten ağrı yapmasa gayet mutluyum yani onlarla ben bi de severler beni sağolsunlar her kontrole gittiğimde muhakkak ya yenileri türemiş olur ya eskileri büyümüş olur:KK1:
ya bir de yağlar 30dk dan sonra yakılmaya başlıyor ya ben sabah 3 akşam 3 toplam 6km yürüyorum ama 35dk yürüyebiliyorum o yüzden ben hiç yağ yakmıyorum dimiiii:KK16::KK16:

Lioncum seni böyle sorularla sıkmak istemem ama ben squats yapsam kalçalar gibi iç-arka bacaklarımda çalışır mı:KK16:

merhabalar :)
öncelikle gecmis olsun
squat kalca ve alrka bacak icin 1 numarali hareket
haftanin 3 günü mutlaka yapiyorum 100 lerden basladim 5er 5 er arttiriyorum bide söyle bi cizelge var
$squat-challenge.png

öncelikle abslove çok geçmiş olsun... inşallah kötü birşey çıkmaz...herşeyin başı sağlık.. hatta kilo da hastalıkların habercisi ne yazık ki...

kızlar benim şöyle bir düşüncem var... ne kadar vücut fiziksel birşey de olsa beyinin gücü altında...yani spor yaparken olumlu düşünürsek sağlıkla zayıflıyorum gibi olumlama yaparsak, vücutta yanıt veriyor fakat olumsuz düşünürsek ( ne yaparsam yapayim oluyor gibi ) vücutta yanıt vermiyor...belki saçma gelebilir ama bence işe yarıyor...

ayrıca biraz önce xhit 200 calories burn in 20 minutes yaptım.. terletici tavsiye ederim...

çok doğru söylüyorsun canım çok teşekkür ederimmmmmm. ben onlarla yıllardır yaşıyorum zaten ağrı yapmasa gayet mutluyum yani onlarla ben bi de severler beni sağolsunlar her kontrole gittiğimde muhakkak ya yenileri türemiş olur ya eskileri büyümüş olur:KK1:
ya bir de yağlar 30dk dan sonra yakılmaya başlıyor ya ben sabah 3 akşam 3 toplam 6km yürüyorum ama 35dk yürüyebiliyorum o yüzden ben hiç yağ yakmıyorum dimiiii:KK16::KK16:

Sevgili asbelove mutlaka yaptigin hareketin faydasi oluyordur merak etme. Zamanin daha fazla oldugu günlerde vücudunu sasirtacak farkli calismalar yapmaya calis böylece daha basarili olursun. Her hareket hic hareket yapmamaktan iyidir.

Hayalini kurdugunuz popoya, su anda sahip oldugunuzun üzerine oturarak ulasamazsiniz!!!
Brazil Butt Lift...

Burn 200 Calories in 20 Minutes - YouTube

Bu sabah ben de erken kalkip yaptim. Sevgili nosee ye katiliyorum, yoruyor ama kisa sürede yapilabilecek iyi bir kardio ve bölgesel karisimi bir calisma.
Bu arada sevgili asbelove aklima bir sey geldi. Leslie bir röportajinda calisan ve vakti olmayan bayanlar icin yemeklerden önce birer mil yürüyün faydasini göreceksiniz demisti.

asbelove
Lioncum seni böyle sorularla sıkmak istemem ama ben squats yapsam kalçalar gibi iç-arka bacaklarımda çalışır mı
Olurmu hiç öyle cnm ne sıkılması yardımcı olabiliyosam ne mutlu bana bunun için burdayım.Evet cnm tabiki çalışıyo bacakların arkası hamstring adı neyse oralarada etki ediyo.İç bacak içinde sumo squat bacaklarını aç iyice ayakların karşıya bakacak şekilde öyle yaparsan da iç bacaklarında devreye girer hemde kalçayada etkisi var.

Thalix'in verdiği takvime göre gidiyorum bende sırayla spor sonrası yapıyorum.

öncelikle gecmis olsun
haftanin 3 günü mutlaka yapiyorum 100 lerden basladim 5er 5 er arttiriyorum bide söyle bi cizelge var
Eki Görüntüle 732039

öncelikle abslove çok geçmiş olsun... inşallah kötü birşey çıkmaz...herşeyin başı sağlık.. hatta kilo da hastalıkların habercisi ne yazık ki...

kızlar benim şöyle bir düşüncem var... ne kadar vücut fiziksel birşey de olsa beyinin gücü altında...yani spor yaparken olumlu düşünürsek sağlıkla zayıflıyorum gibi olumlama yaparsak, vücutta yanıt veriyor fakat olumsuz düşünürsek ( ne yaparsam yapayim oluyor gibi ) vücutta yanıt vermiyor...belki saçma gelebilir ama bence işe yarıyor...

ayrıca biraz önce xhit 200 calories burn in 20 minutes yaptım.. terletici tavsiye ederim...
Kesinlikle katılıyorum buna en güzel örnekte benim.Her ne kadar olumlu düşünsemde bacaklarımdaki yağları gördükçe umudum kırılıyo bi yerde.Her şekilde olumlamayı yapıyorum ama bazen olumsuz düşüncelerede engel olamıyo insan.

derya1970
Hayalini kurdugunuz popoya, su anda sahip oldugunuzun üzerine oturarak ulasamazsiniz!!!
Brazil Butt Lift...
deryacım ne güzel yazılar paylaşıyosun vallahi sabah sabah ne güzel mesaj kendime getirdi yani.

öncelikle gecmis olsun
Eki Görüntüle 732039
çok tşk ederim Rabbim sağlığımızı almasınnn 1haftadır yapıyorum bakalım faydasını görürüm inşallah:KK16:

sağolasın nosee:KK16:çok doğru söylüyorsun iş önce beyinde bitiyor akşam acaip yorgun bir şekilde gittim eve ve utanarak söylüyorum yürüyüşten başka spor yapamadımmm:KK17:
Sevgili asbelove mutlaka yaptigin hareketin faydasi oluyordur merak etme. Zamanin daha fazla oldugu günlerde vücudunu sasirtacak farkli calismalar yapmaya calis böylece daha basarili olursun. Her hareket hic hareket yapmamaktan iyidir.
ben biraz aceleciyim herhalde özellikle de vücutta eriyen en son yer olan bacaklar konusunda sabırda lazım dimi:KK9:
Brazil Butt Lift...
kesinlikle çok haklııııı:KK34:
Olurmu hiç öyle cnm ne sıkılması yardımcı olabiliyosam ne mutlu bana bunun için burdayım.Evet cnm tabiki çalışıyo bacakların arkası hamstring adı neyse oralarada etki ediyo.İç bacak içinde sumo squat bacaklarını aç iyice ayakların karşıya bakacak şekilde öyle yaparsan da iç bacaklarında devreye girer hemde kalçayada etkisi var.

Thalix'in verdiği takvime göre gidiyorum bende sırayla spor sonrası yapıyorum.
tamamdır canım çok teşekkür ederim bugünden itibaren öyle yapıyorum çizelgeyle başlayayım bende hadi hayırlısıııı:KK52::KK52:

Kızlar bu Brazil Butt Lift'te 2 program oluyor ya bir günde mesela Bum Bum ve Basics gibi. Onlar arasında kaç dakika dinleniyoruz, çünkü ben daha birini yaparken ölüyorum. :18:

Pear Shape olana başladım ama aklım klasik olan programda da kaldı.

Kızlar bu Brazil Butt Lift'te 2 program oluyor ya bir günde mesela Bum Bum ve Basics gibi. Onlar arasında kaç dakika dinleniyoruz, çünkü ben daha birini yaparken ölüyorum. :18:

Pear Shape olana başladım ama aklım klasik olan programda da kaldı.

Canım kızlar daha iyi bilir ama ben arka arkaya yapıyordum . yağ yakımı vucut ısınmışken daha çok oluyor ya yani çalışmalar daha çok yarasın diye ama istersen ayrı ayrı da yapabilirsin ilk başlarda zor geliyor gerçekten bu normal..

Az önce 40 dk 4km koşu bandı yaptım.. Bir de xhit mcdonalds calorie burner yaptım 6 dk da 170 kalori yakıldığını iddia ediyorlar, pek inandırıcı gelmedi ama neyse...

http://www.polar.com/e_manuals/FT4/Polar_FT4_user_manual_Turkce/manual.pdf

Arkadaslar polar ft4 saatlerin Türkce kullanim kilavuzu icin link veriyorum, tek tek mesajlar aliyorum madem ilgilenenler var genel bir paylasim olsun. Sevgiler.

ya teşşekürler ama satın aldığm yer gönderdi zaten mail olarak sana sormak istediğim bişey var ben dün halletim çözdüm gibi egzersize başlamadan önce start bastım sonrasında 126 cal dedi ama o egzersiz en az 500 cal diyo hareketleride hemen hemen hepsini yaptım..acaba kemerimi tam ıslatamadım ne dersin ondan mı oldu

ya teşşekürler ama satın aldığm yer gönderdi zaten mail olarak sana sormak istediğim bişey var ben dün halletim çözdüm gibi egzersize başlamadan önce start bastım sonrasında 126 cal dedi ama o egzersiz en az 500 cal diyo hareketleride hemen hemen hepsini yaptım..acaba kemerimi tam ıslatamadım ne dersin ondan mı oldu

Egzersizlerde kalori harcamasi kisiden kisiye degisir. Kac kilo olduguna, hareketleri video ile ayni tempoda yapip yapmadigina da bagli. Ne kadar fazla kilolu olunursa kalori harcamasi da o yönde artis gösterir, az kilolular daha az kalori harcar ayni egzersizlerde. Videolarda verilen harcama tavan siniridir genelde.

Egzersizlerde kalori harcamasi kisiden kisiye degisir. Kac kilo olduguna, hareketleri video ile ayni tempoda yapip yapmadigina da bagli. Ne kadar fazla kilolu olunursa kalori harcamasi da o yönde artis gösterir, az kilolular daha az kalori harcar ayni egzersizlerde. Videolarda verilen harcama tavan siniridir genelde.

Peki bisey daha heigwey diye bi yer var boy giriliyo galiba orda 3den basliyo anlamadim 1.68 I nasil girecem ya kusura bakma.lutfen

X