Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

lion81

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2011
2.129
266
Benim hayatım hep kilolu geçtiği için yarı ömrümü zayıflamakla uğraştım diyebilirim.Ortaokul yıllarımdan beri spor diyet herşeyi yaptım ve aldım.Kitaplar cd'ler spor aletleri vs gibi bir çok yöntemi denedim.Yaptığım şeyleri sıralasam sayfaya sığmaz.Kısaca geçmişten biraz bahsedeyim nasıl bugünkü halime kavuştuğumu anlatayım size.Can sıkıntısından alkolik sigara bağımlısı gibi yemeklere saldırıyodum karnımın doyduğunu bilmiyordum tabi.Annem başımın etini yiyodu ben senden gencim sen koca karı gibi oldun kimse seni almayacak az ye yemeklerden midem bulansın diye de söylemediği kalmıyodu hatta mutfağın kapısını bile kilitledi.O anki durumumu anlatamam krizlere giriyodum resmen mutfağın kapısını bile zorluyodumki acaba diğer odaların anahtarı oluyomu diye denemeye başladım bir tanesi uydu tabi.Gizli gizli yemekleri aşırmaya başladım annem baktı benle başedemeyecek bıraktı en sonunda benimle uğraşmayı.Spora gelince 1 hafta spor yapıyodum etkisini görüyodum sonra tembellikten kalıyodu tabi.Sabahları erken kalkıp koşuya çıkardım,Oturduğum apartmanın üst katına kadar kaç tur yapacaksam iner çıkardım,dergi gazete veya televizyonda gördüğüm etkili hareketleri yapardım.Evde herhangi masa oturak gibi eşyaları step gibi kullanırdım step yapardım.Hepsinde de sonuçları alıyordum ama gerisi gelmiyodu.Beyne hitap eden düşüncelerini değiştirmeye yönelik kitaplar alırdım.güzel bir gaza gelirdim ama yine sonrası yok tabi.

Sıra evlenmeye gelince eşim annesine beni istemediğini çok kilolu olduğumu evlendikten sonrada bomba gibi olacağını söylemiş.Bu da benim kulağıma geldi tabi.Ben duramadım o hırsla 15 kilo verdim evlendiğimde 50 kiloydum.Doğumdan sonra kilo alınca yine mücadelem başladı.Aynı spolar diyetler devam etti.Ama öyle kafama koymuştum ki istediğim kıyafetleri giyemiyordum çok kompleks haline getirdim.Kendimi beğenmemeye başladım küsmüştüm resmen herşeye.2.doğumda daha fazla kilo aldım yine veremedim.Taki 3 sene öncesine kadar bu şekilde devam etti herşey nice midemi bulandırsın da yemek yemeyeyim diye içtiğim çaylar haplar vsssss.Fazla uzatmayayım.Gelelim sonuçlarına

3 sene önce işe girdim reklam ajansında çalışmaya başladım baktım oradaki insanlar modern güzel giyimli bakımlılar bende hırs yaptım tabi hayatımı kendi kendime zehir ettim onlar gibi bende olabilirim dedim ve başladım maratona.Akşamları yemeği kestim acıkırsam atıştıracak bişeyler yedim.Zorladım kendimi midem resmen açım diye bağırıyodu.Ama bu sefer bırakmayacağım dedim zamana yaydım hemen birden kilo vermeye çalışmadım sabretmeye motivasyonumu kaybetmemeye çalıştım.Sporu arada yaptım.Eliptik bisiklet aldım eve onu arada kullandım.Kilo vermeye başladıkça daha çok heveslendim Sonra 70 kilodan aşağı doğru inmeye başladıkça azmim de arttı tabi.Güzel elbiselerle hayal ettim kendimi zayıfladığımda neler yapacağımı düşündüm.En çok istediğim kotlarıma girmekti kotumu her zaman görebileceğim bir yere astım.Buzdolabının üstünede resimler astım.Bu şekilde istediğim kiloya da indim.Hemen kuaföre gidip saçlarımı ilk kez röfle yaptırdım kotumuda giyip işyerine gittim kimse tanıyamadı beni şok oldular gözleri yerinden çıkacaktı sanki.Ailem çevrem bana inanmadıkları için beni gördüklerinde tanıyamadılar resmen.Özelliklede eşim bana neler söylerdi neler utanayımda zayıflayayım diye.Azimle başardım ama.

Sonrasına gelince vücudum haliyle sarktı hoş bir görüntü olmadı.Bunu toparlamak için spora başladım.Hergüz düzenli yapmaya çalıştım şimdi etkisini gördüğüm sporları da sizinle paylaşmak istedim.

12 hafta boyunca Brazil Butt Lift yaptım linki burda Brazil Butt Lift - Butt Transformation in Weeks (1 of 2) - YouTube / Brazil Butt Lift - Total Butt Transformation - YouTube
Sonuç harika kalçalarım şekle girdi kalktı toparlandı hatları ortaya çıktı kotlardan eteklerden bile farkedildi.Sonrasında bodyrock tv hareketlerine başladım burada topikte var.linkide http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...tMjzDg&usg=AFQjCNGa_v0uyBIfNTBxnuauAXJes2Z1Pg / http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...tMjzDg&usg=AFQjCNEQk3WrAlT-zo7hqJdGQNh8_xKwkg Burdaki hareketleri yapmaya başladım.

Son olarakta Jillian Michaels Killer Buns&Thigs videolarını internettn indirip yapmaya başladım sonuç çok seksi vücut hatlarına kavuşuyosunuz.Fakat ben malesef geçirdiğim ameliyatlardan ara vermek zorunda kaldım ve şimdi eski seksi halini kaybettim.Şimdi bugünden itibarende tekrar maratonuma başlıyorum. Şimdiden ölçülerimi de yazmak istiyorum ki aradaki fark ortaya çıksın.Bel bilmiyorum orayla fazla uğraşmıyorum ince belli olduğum için kendilinden inceliyo.Kalça ve basen : 99 cm alt kısımla uğraşıyorum.İç bacak basen kalçalar bu kısma yönelik egzersizleri tercih ediyorum.Kilom gayet iyi zayıflamadan vücudumu sıkılaştırmayı ve toparlamayı istiyorum.

Kusura bakmayın çok uzun oldu ama yazmak istedimki hepimize motivasyon olsun diye.

Link isteyen arkadaşlar için ilk sayfaya ekliyorum linkleri

Beachbody - Brazil Butt Lift ( (Kalça dikleştirme kaldırma videosu)
Brazil Butt Lift - High & Tight Watch & Download MP4 Online – vDownload.eu (Basen,bacak hareketleri yüksek ve sıkı olmayı sağlıyo)
Brazil Butt Lift - Cardio Axe Watch & Download MP4 Online – vDownload.eu
Brazil Butt Lift - TUMMY TUCK Watch & Download MP4 Online – vDownload.eu (Karın için)

Diğer videolar çıkmıyo bazen ama tekrar tekrar deneyin mesela Rio Extreme,Sculpt,Bum bum rapido,Secret Weapon ve karın için kısa video var.Zaman aşımına uğruyo diye yazıyo ama denemeye devam edin bugün çıkmasa bile ertesi gün video açılabiliyo.

Açtığınız videonun yanındaki sol tarafındaki downland Mp4 video yazan yerin altındaki 240p/360p/480p rakamlarından birine tıklayın (resimlerin videonun megapiksel boyutu sanırım)Videolar inmeye başlar sol alt köşede görürsünüz indiğini.

Son düzenleme:
bende başlamak istiyorum.belki düşen bombesi yok olan kalçamı ttoparlayabilirim

bende başlamak istiyorum.belki düşen bombesi yok olan kalçamı ttoparlayabilirim
Aynen cnm istediğin sonucu elde edeceğinden eminim.Bende başladım hatta şimdiki fotolarımı bile çektim sonraki fotolarımıda ekleyecem.Değişimi sizlerlede paylaşmak istiyorum.

Bende şimdi kendmce spor yapıyorum bu yaşımda kilo ala vere yumoş yumoş bi vücudum oldu:KK47: İç bacak kendimi bildim bileli benm için bi sorun iç bacağı olmayan insanlara imrenerek bakarım bacaklarım birleşmeden orası birleşiyoo ünv gitmeden istediğim vücuda kavuşurum umarımmm:KK8:

Bende şimdi kendmce spor yapıyorum bu yaşımda kilo ala vere yumoş yumoş bi vücudum oldu:KK47: İç bacak kendimi bildim bileli benm için bi sorun iç bacağı olmayan insanlara imrenerek bakarım bacaklarım birleşmeden orası birleşiyoo ünv gitmeden istediğim vücuda kavuşurum umarımmm:KK8:

Cnm benim sorunumda orası oldu hep kalçalarımdan memnunum ama iç bacak ve basen kötü löm löm ediyo yürürken otururken sanki bir bacak daha varmış gibi.İç bacaklarım yüzünden etek giydiğimde birbirine yapışan ve sürtmekten yara olan iç bacaklarım.Kilom iyi balık etliyim ve öylede kalmak istiyorum zayıflık bana gitmiyo.Burda linkini verdiğim videolarda bacağın her kısmı iç bacak ve basenlerde olmak üzere kalçayıda şekillendiren egzersizler.Bende bazen göbeğim olsaydı da bacaklarım olmasaydı diyorum imreniyorum selülitsiz ince bacaklara.
Yukarıda bahsettiğim Brazil Butt Lift egzersizleri her bölgeye hitap ediyo.Karın için ayrı cd,kalça bacaklar için ayrı cd dambıllarla yapılan komple vücutu çalıştıran egzersiz birde cardio ağırlıklı ama dansla yapılan Rio karnavalındaki gibi aynen o şekilde videolar var.Bacaklar için plates lastiği veya bacaklara takılan ağırlıkla yapılıyo olmayan gerek yok bu hareketlerle iç dış bacak basenlerde çalışıyo.Şimdi nasıl etki ettiğini anlatabilsem ama yukarda verdiğim linkte ayrıntılı bir şekilde gösteriyo.Jillian'da çok etkili bacaklar ve kalça çok güzel yanıyo incelmeyen ve erimeyen basenlerim şekle girmeye başlamıştı.Kalçalarda da etkili.
İnternetten torrent ten indirebilirsiniz.

Cnm benim sorunumda orası oldu hep kalçalarımdan memnunum ama iç bacak ve basen kötü löm löm ediyo yürürken otururken sanki bir bacak daha varmış gibi.İç bacaklarım yüzünden etek giydiğimde birbirine yapışan ve sürtmekten yara olan iç bacaklarım.Kilom iyi balık etliyim ve öylede kalmak istiyorum zayıflık bana gitmiyo.Burda linkini verdiğim videolarda bacağın her kısmı iç bacak ve basenlerde olmak üzere kalçayıda şekillendiren egzersizler.Bende bazen göbeğim olsaydı da bacaklarım olmasaydı diyorum imreniyorum selülitsiz ince bacaklara.
Yukarıda bahsettiğim Brazil Butt Lift egzersizleri her bölgeye hitap ediyo.Karın için ayrı cd,kalça bacaklar için ayrı cd dambıllarla yapılan komple vücutu çalıştıran egzersiz birde cardio ağırlıklı ama dansla yapılan Rio karnavalındaki gibi aynen o şekilde videolar var.Bacaklar için plates lastiği veya bacaklara takılan ağırlıkla yapılıyo olmayan gerek yok bu hareketlerle iç dış bacak basenlerde çalışıyo.Şimdi nasıl etki ettiğini anlatabilsem ama yukarda verdiğim linkte ayrıntılı bir şekilde gösteriyo.Jillian'da çok etkili bacaklar ve kalça çok güzel yanıyo incelmeyen ve erimeyen basenlerim şekle girmeye başlamıştı.Kalçalarda da etkili.
İnternetten torrent ten indirebilirsiniz.

Teşekkür ederimm:KK16:

Jillianı denedm 1 gün 10 dk sonra bıraktım pc de kuzu kuzu yatıyo zorladı beni biraz :) Şimdi trambolinle çalışıyorum ama yanına ek bi egzersiz daha lazım.

Ne zaman kilo alsam bacaklara mı gidiyo anlamıyorum ya ordan anlıyorum resmenn 1 hafta ölçüyü kaçırmaya gelmiyo :)) İnceltmiştim bayaa sonra ipin ucunu baya kaçırınca eskisi gidi olduu :26:

Söylediğin videoları hemen indiriyorum tekrar çok teşekkür ederimmm:KK42:

Canımmm merhaba
bende seninle aynı dertten muzdairibim jiilianın 30 day başladım
bugün 6. günüm
ama benimde derdim iç bacak hangi video önerirsin
sürten bacakalrdan nefret ediyroummmmm:KK47::KK47::KK47:

Canımmm merhaba
bende seninle aynı dertten muzdairibim jiilianın 30 day başladım
bugün 6. günüm
ama benimde derdim iç bacak hangi video önerirsin
sürten bacakalrdan nefret ediyroummmmm:KK47::KK47::KK47:

Yukarda bahsettiğim videolar çok iyi.Hatta hafta hafta şekle girdiğini kendinde göreceksin.Ben çok zorlayıcı hareketleri bile yaptım bacağıma ağır kum torbaları bile taktım o şekilde zorlandım.Ama bunlar bir müddet sonra bıktırıyo sabırsızım ben hemen sonuç almak istiyorum.Brazil Butt Lift te iki videoyu peşpeşe yapıyordum.Ter içinde kalıyorsun ama sonuçlarıda çok güzel.Habire aynaya bakıyordum ben sürekli kıyafetleri deniyodum sonucu yoldan geçen arabaların ve insanların bile dönüp bakması.Yukardaki verdiğim youtube videolarına bak aynen ordaki sonuçlara sende sahip oluyorsun ama düzenli yapmak şartıyla.
Brazil butt lift te iç bacak için etkili iki hareket vardı.Yan uzanıyorsun üsteki bacağını dizinden kır alttaki bacağını yukarı kaldır ve indir sonra saat yönünde çevir sonra tersine çevir.Jillian killer videosunda da var ama ordaki daha zorlayıcı önce beginner hareketleriyle yapıyosun alışınca zor olanını yapıyorsun.Ben her iki videoyuda öneririm.

$brazil poposu.jpg $brazil.jpg

Bu resimdeki benim popo Brazil Butt Lift egzersizleriyle şekle girmiş hali.Şimdi kendimi saldım tabi tekrar spora başlayarak toparlamaya çalışıcam.Şimdiki halimin resimlerinide ekleyecem.

Yukarda bahsettiğim videolar çok iyi.Hatta hafta hafta şekle girdiğini kendinde göreceksin.Ben çok zorlayıcı hareketleri bile yaptım bacağıma ağır kum torbaları bile taktım o şekilde zorlandım.Ama bunlar bir müddet sonra bıktırıyo sabırsızım ben hemen sonuç almak istiyorum.Brazil Butt Lift te iki videoyu peşpeşe yapıyordum.Ter içinde kalıyorsun ama sonuçlarıda çok güzel.Habire aynaya bakıyordum ben sürekli kıyafetleri deniyodum sonucu yoldan geçen arabaların ve insanların bile dönüp bakması.Yukardaki verdiğim youtube videolarına bak aynen ordaki sonuçlara sende sahip oluyorsun ama düzenli yapmak şartıyla.
Brazil butt lift te iç bacak için etkili iki hareket vardı.Yan uzanıyorsun üsteki bacağını dizinden kır alttaki bacağını yukarı kaldır ve indir sonra saat yönünde çevir sonra tersine çevir.Jillian killer videosunda da var ama ordaki daha zorlayıcı önce beginner hareketleriyle yapıyosun alışınca zor olanını yapıyorsun.Ben her iki videoyuda öneririm.
Canım teşekkür ederim
Killer buns dün 10 dk yaptım ama nasıl terlemedim
popomdan aktı resmen yaa
sende var mı indirilmiş hali bu videoların
bana varsa yollarmısın
2 videodu üst üstemi yapıcaz??
ben şimdi jillian 30 day yapıyorum
ve killer buns yapmak istiyorum
sende hangisi daha etkili
brazil butt mu killer buns mı?

Canım teşekkür ederim
Killer buns dün 10 dk yaptım ama nasıl terlemedim
popomdan aktı resmen yaa
sende var mı indirilmiş hali bu videoların
bana varsa yollarmısın
2 videodu üst üstemi yapıcaz??
ben şimdi jillian 30 day yapıyorum
ve killer buns yapmak istiyorum
sende hangisi daha etkili
brazil butt mu killer buns mı?
Tamam gönderirim e.mail adresini özelden gönder yada msn adresimi vereyim ordan kopyalayabilirim.Ben killer buns&thigs öneririm.Brazili uzun vadede yani sonuçlarını 1 ayda alırken Killer de ise kısa vadede sonuç alıyorsun.Yani 1 haftada veya 15 günde şekillendiğini görebiliyorsun hemen birden pat diye incelmiyosun tabiki gözle gözülür bir incelme ve sıkılaşma başlıyo.İki videoyu üst üste yapmayın ilk başlayanlar için ben kondisyon olarak kendimi iyi hissettiğim zaman daha çabuk sonuç alayım diye iki videoyu üst üste yapıyordum.Çok yoruyo ve zorluyo tabi.

Tamam gönderirim e.mail adresini özelden gönder yada msn adresimi vereyim ordan kopyalayabilirim.Ben killer buns&thigs öneririm.Brazili uzun vadede yani sonuçlarını 1 ayda alırken Killer de ise kısa vadede sonuç alıyorsun.Yani 1 haftada veya 15 günde şekillendiğini görebiliyorsun hemen birden pat diye incelmiyosun tabiki gözle gözülür bir incelme ve sıkılaşma başlıyo.İki videoyu üst üste yapmayın ilk başlayanlar için ben kondisyon olarak kendimi iyi hissettiğim zaman daha çabuk sonuç alayım diye iki videoyu üst üste yapıyordum.Çok yoruyo ve zorluyo tabi.

yazıyorum özelden san acanım
ayrıca bu killer bunsda part part onlarıda mı her part 10 gün yapılcak?

canım günaydın Brazil Butt Lift egzersizlerini nasıl indirebiliriz peki.tamamını nerden bulacağız.sende varmı

canım günaydın Brazil Butt Lift egzersizlerini nasıl indirebiliriz peki.tamamını nerden bulacağız.sende varmı
Cnm torrentten indirebilirsin.Bende videoları var ama msn den başka arkadaşlarada denedim olmadı.Şimdi linkini bulup o şekilde vermeyi düşüşünüyorum.

tamam canım sagol.takipteyim seni.ahhh şu popomun bombesi yeniden gelse.

Gelir cnm olmasaydı benimki olmazdı düzenli 12 hafta boyunca yaptım.Popom resmen bacaklarımla basenlerimle birleşmişti aşağıya doğru yığılmıştı artık.Bu egzersizlerle o yağlar azalmaya ve popomun alt çizgisi de çıkmaya başladı sonra biraz daha kalktı.Kendi tecrübeme dayanarak tavsiye ediyorum zayıf olan bir kadının bile kıvrımlarını ortaya çıkarıyo kaslar belirginleşiyo.En güzel tarafıda tanga giyildiğinde ortaya çıkıyo çok seksi bir görüntü oluyo gerçektende.

Fotolarımı çekmiştim şimdiki halimi nedense yükleyemiyorum buraya.Evdeki bilgisayardan tekrar deneyecem.

tamam bekliyoruz,bakalım ben dün başladım yapmaya hamladım bayağı.kalça için birkaç harekete başladım,devam edecem bu brazil butta daha indirmedi bekliyorum 2saate bitecek.

X