Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

Derya'cim demek sende yaptin hiiiim:-)8gunde 2,5cm bide cok hizli etki etmis.ben simdi 20 tamamladim 1 beden gitti.42 den 40 bedene indim.
Kedi cim bacaklari cok guzel toparliyo kalcaya gelince evet benimli cm olarak kuculdu.simdi bayramdan sonra tam olarak brazile basliyorum call ile inceltirken brazil ile seklini almis olacak yukselmesi lazim.bunuda ancak brazil yapiyo.

Derya'cim demek sende yaptin hiiiim:-)8gunde 2,5cm bide cok hizli etki etmis.ben simdi 20 tamamladim 1 beden gitti.42 den 40 bedene indim.
Kedi cim bacaklari cok guzel toparliyo kalcaya gelince evet benimli cm olarak kuculdu.simdi bayramdan sonra tam olarak brazile basliyorum call ile inceltirken brazil ile seklini almis olacak yukselmesi lazim.bunuda ancak brazil yapiyo.

Lioncum basldim bir hevesle bakalim sonu nereye varacak. Spor yapa yapa baska taraflarimi inceltirken belimi kalinlastirmisim bakalim nasil eritecegim yine hic istemedigim bir durumdu. Yazin fazla vaktim.yok diye squat yaptim aklima geldikce popoma cok iyi geldi. Birkac hareket belirledim bolgesel ise yarayanlardan artik sanirim kendi programimi yapacagim. Call iyi gelirse devam ederim ona da.

Kızlar iyi bayramlar.lütfen banada yardım edebilirmisiniz? Basenlerim çok çıkık olmaya başladı nasl eritebilirim?şimdiden teşekkür ederim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Lioncum seni buralarda bırakıp da gitmişim geri geldiiiim:-) okul olunca ancak yaz dönemi buralara bakabiliyorum. Sporuma ramazan sonrası güzelce başlıyorum bu sefer bayağ da kilo vermişim direkt şekillenmeye başlar diye düşünüyorum. Denemiş ve sonuçlarını almış biri olarak tüm arkadaşlara da yardım için burdayııım:-) bugün gün 1. Göğüs 81 bel 66 kalça 94. Amacım şekillenme, ölçülerden yana bir sorunum yok göğüsün büyümesini istemek dışında:-) bu arada kış boyunca haftada 1 gün de olsa farklı aralıklarda devam ettim spora kesinlikle çok faydası var 😉

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar iyi bayramlar.lütfen banada yardım edebilirmisiniz? Basenlerim çok çıkık olmaya başladı nasl eritebilirim?şimdiden teşekkür ederim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kız kulesi canım brazil butt lifti dene işeyarıyor

Lioncum seni buralarda bırakıp da gitmişim geri geldiiiim:-) okul olunca ancak yaz dönemi buralara bakabiliyorum. Sporuma ramazan sonrası güzelce başlıyorum bu sefer bayağ da kilo vermişim direkt şekillenmeye başlar diye düşünüyorum. Denemiş ve sonuçlarını almış biri olarak tüm arkadaşlara da yardım için burdayııım:-) bugün gün 1. Göğüs 81 bel 66 kalça 94. Amacım şekillenme, ölçülerden yana bir sorunum yok göğüsün büyümesini istemek dışında:-) bu arada kış boyunca haftada 1 gün de olsa farklı aralıklarda devam ettim spora kesinlikle çok faydası var 😉

Cnm benim cok ozledim seni yazini gorur gormez nasil sevindim.Vallahi aklim sende kaldi yoktun buralarda.Hersey yolundadir umarim yaz donemini iyi degerlendir.Bende basliyorum brazile yeniden zaten hep aklimdaydi.Buralardasin o zaman ben calisiyorum firsat buldukca bakiniyorum buralara.

Lioncum basldim bir hevesle bakalim sonu nereye varacak. Spor yapa yapa baska taraflarimi inceltirken belimi kalinlastirmisim bakalim nasil eritecegim yine hic istemedigim bir durumdu. Yazin fazla vaktim.yok diye squat yaptim aklima geldikce popoma cok iyi geldi. Birkac hareket belirledim bolgesel ise yarayanlardan artik sanirim kendi programimi yapacagim. Call iyi gelirse devam ederim ona da.
İnsallah iyi gelir sanada cnm.Yanliz kalca kismini farkli bi sekle sokuyo o hareketleri yapma.onun icin brazile basliyorum bende iyi toparladi bi beden gitti.sguat nasil diklestiriyo dimi yapiyorum arada sureklilik saglayamiyorum iste.belini toparlarsin merak etme cnm.

İnsallah iyi gelir sanada cnm.Yanliz kalca kismini farkli bi sekle sokuyo o hareketleri yapma.onun icin brazile basliyorum bende iyi toparladi bi beden gitti.sguat nasil diklestiriyo dimi yapiyorum arada sureklilik saglayamiyorum iste.belini toparlarsin merak etme cnm.

Biz de kedicimle bu kalca konusuna takilmistik iyi oldu yazdigin o k8smi atlayayim.

kızlar işe yarıyor mu, nerelerden inceldiniz. ben de başlamak istiyorum. problem alt bölgemde..

Cnm benim cok ozledim seni yazini gorur gormez nasil sevindim.Vallahi aklim sende kaldi yoktun buralarda.Hersey yolundadir umarim yaz donemini iyi degerlendir.Bende basliyorum brazile yeniden zaten hep aklimdaydi.Buralardasin o zaman ben calisiyorum firsat buldukca bakiniyorum buralara.

Evet canım beniim buralardayım ben de çok mutlu oldum bak şimdi ☺️☺️ başlayalım yine maraton arkadaşı olalım bakalım:-) yolunda çok şükür her şey, senin için de öyledir umarımm :-) ilk günümü yaptım her zamanki gibi her yanım tutuldu bugün yeniden yapmaya çalışıcam yüklenmeden açılmıyor biliyoruz ki:-)

kızlar işe yarıyor mu, nerelerden inceldiniz. ben de başlamak istiyorum. problem alt bölgemde..

Canım en çok da alt bölgede işe yarıyor bence, tabii ki üst kısımlar için de iyi bayağı yoğun bir program zaten. Üst bacak alt bacak kesin toparlıyor bayağı etki etti bende hatta çarpık gibidir bacak yapım kaslarla o bile düzeldi:-) popo da tabi ama onun için biraz uğraş gerekiyor, ben daha çok işe yarayanını bulamadım, lionun yaptığı başka sporlar da vardı ama onun yazdığı sayfalara bir bak mutlaka bulacaksındır:-)

Merhaba hanımlar... :80:
Ben de maalesef iflah olamayan bir armut tipim. :-)
Aslında zayıfım ama sıkı değilim.
Ki biliyoruz ki sıkı olmayınca fit ve hoş bir duruşa sahip olamıyor insan.
Gerçi kıyafetlerle bir nebze kurtarıyorum ama şortla vs çok da hoş durmuyor.
Brazil butt`ı bir kez denemiştim ben de ama feci bir temposu var hakikaten.
Yaptıkça alışılıyordur muhakkak ama brazil butt için çok da istikrarlı olmamıştım zamanında.
1 ay sonra düğünüm var ve düğünden sonra işten çıkıp başka şehre yerleşeceğim.
Ve evime geçince spor düzenimi oturtma niyetindeyim.
Çalışırken spor meselesi zor oluyor cidden.
Ya da benim ilk iş tecrübem olunca biraz zorlu geliyor bilemiyorum...
Bu arada Jillian denemişliğim de var, killer buns&tighs, çok zorlanmamıştım ama bunda da istikarı sağlayamamıştım.
Fena kondisyonum yoktur hani... :KK51:
Şimdi benim bu yumoş bacakları ve kalçayı sımsıkı yapabilmem için hangi videoları hangi sırayla önerirsiniz?:KK31:

Merhaba hanımlar... :80:
Ben de maalesef iflah olamayan bir armut tipim. :-)
Aslında zayıfım ama sıkı değilim.
Ki biliyoruz ki sıkı olmayınca fit ve hoş bir duruşa sahip olamıyor insan.
Gerçi kıyafetlerle bir nebze kurtarıyorum ama şortla vs çok da hoş durmuyor.
Brazil butt`ı bir kez denemiştim ben de ama feci bir temposu var hakikaten.
Yaptıkça alışılıyordur muhakkak ama brazil butt için çok da istikrarlı olmamıştım zamanında.
1 ay sonra düğünüm var ve düğünden sonra işten çıkıp başka şehre yerleşeceğim.
Ve evime geçince spor düzenimi oturtma niyetindeyim.
Çalışırken spor meselesi zor oluyor cidden.
Ya da benim ilk iş tecrübem olunca biraz zorlu geliyor bilemiyorum...
Bu arada Jillian denemişliğim de var, killer buns&tighs, çok zorlanmamıştım ama bunda da istikarı sağlayamamıştım.
Fena kondisyonum yoktur hani... :KK51:
Şimdi benim bu yumoş bacakları ve kalçayı sımsıkı yapabilmem için hangi videoları hangi sırayla önerirsiniz?:KK31:

Merhaba canım :-) brazilden gidiceksen eğer high tigh ve bumbum yap derim ben öncelikle, en çok onlar şekil veriyor. Hatta bumbum daha da çabuk etki ediyor, high tigh daha kalıcı olmasını sağlıyor bana sorarsan ama ben çok sıkılıyorum mesela onu yaparken:-) cardio axe tam bir canavar o bence kilo vermek istiyorsan daha ideal ama dediğin gibi o da çok iyi kondisyon sağlar. Killersı ben yapmadım ama çok duydum belki onu da yapabilirsinn

bugün bum bum ve tummy tuck yaptım ramazanda sadece high tight yapmıştım bayram dolayısıyla ara verdim 5.haftama başlıyorum ama malesef
ramazan dolayısıyla kilo aldım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:cardio axe ve leslie ile desteklemeyi düşünüyorum yağlardan da kurtulurken bir yandan da şekillenmek istiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar seneler önce 15 kilo verdim o zamandan beri etim yumuşacık:KK43: hiç birşeyde istikrar sağlayamadım şimdi burada yazılanları okuyunca gaza gelip brazil butt bum bum yaptım ama sadece 20 dk dayanabildim.20 dk da bile kan ter içinde kaldım moralim bozuldu kızlar.arkasındanda mari winsor buns and thight yapabildim:KK43:

Biz de kedicimle bu kalca konusuna takilmistik iyi oldu yazdigin o k8smi atlayayim.
Bencede atla cnm kucultuyo cunku farkli bi sekil aliyo anlatmak zor biliyodum zaten en azindan beden olarak kuculttu biraz daha kibar oluyosun kilonda olsa.
Evet canım beniim buralardayım ben de çok mutlu oldum bak şimdi ☺️☺️ başlayalım yine maraton arkadaşı olalım bakalım:-) yolunda çok şükür her şey, senin için de öyledir umarımm :-) ilk günümü yaptım her zamanki gibi her yanım tutuldu bugün yeniden yapmaya çalışıcam yüklenmeden açılmıyor biliyoruz ki:-)

Evet baslayalim ilk zamanlardaki gibi cnm.İyi cnm sevindim yolunda olmasina benimde yolunda cok sukur.
Bende dun ilk high&thigh ile basladim nihayet burda gaza gelip devamini getirebiliriz.zorluguda cekicezki istedigimize ulasalim.

Aramiza yeni arkadaslar gelmis hosgeldiniz aramiza.Tek tek alinti yapmadan yazayim dedim cok sık giremiyorum.Ben cok video denedim hepside ayri goruntu ve etki ediyo.Bazilari kuculturken bazilari kalinlastiriyo bunuda yasamadan goremiyoruz.İclerinde en etkilisi brazil oldu her zaman soyluyorum.Cok guzel seksi hatlara kavusturuyo ona garanti verebilirim.Ama dogru programlamak gerekiyo kilonuz var bi ysndan brazil yapip bi yandan yemeye devam ederseniz daha kalinlasabilirsiniz.bi yandan yag var bi yandan kas yapiyosunuz hos bi sonuc cikmiyo ortaya kardiyo yapin pilates yapin dogru beslenmeyle muhakkak destekleyin.

Bu arada bende dun basladim brazilime ama bugun yapamayacam yolculuga cikiyorum amcamin kizinin dugunu var memlekette pazartesi donerim allah izin verirse o zamanda devam ederim insallah.Soylemeyecektim ama soyliyim 73 74 kilodaydim ramazanda bi istahim kesildi hala devam ediyo simdi 66 ya dusmusum 7 kilo gitti cok sukur.insallah devami gelir.Brazile devam edin sonuclarina degecek gorursunuz.

X