Aşk/koca mı, yoksa ailemi.....?

Daha neler...
Kendi görüsmek isteyip istememesi, ona kalmıs ama sen mecburmussun gibi bakıyor olaya, cünkü onların oldun!
Biraz empati yapsın ya, onun annesi mi dogurmus seni?

valla göbeğimi hoplata hoplata gülüyorum şu an,hooşşşşt k....k diyesim var kusura bakmayın ama haketti eşiniz ve ailesi :KK47: ben hayatımda böyle saçma bir şey duymadım,o kim ki onun yüzünden canım aileme sırt çevirecem de görüşmeyecem,bunca yıl bana bakan,beni okutan,gül gibi yetiştiren ailemi kimse için terketmem,kimse umrumda olmaz,ne halin varsa gör derim ve dehlerim,o kadar!! :KK47:

şu düşünce tarzından nefret ediyorum...sana tek diyeceğim sen onlara süper gelin bile olsan düşüncelerinin değişeceğini hiç sanmıyorum zorla bişeyler yapma hangi devirde yaşıyoruz ya

Eşiniz hangi çağda kalmış acaba. Kendine eş mi almış yoksa köle mi?
Hiç taviz vermeyin. Ne münasebet. Küçük olarak özür dilemek, ayağa gitmek sizlere düşer. Herkesin ailesine eşit mesafede olun. O'nun ailesi neysi sizin ailenizde o. Kimsenin kimseden farkı yok.
Bir kadının evlendikten sonra ailesine sırt çevirmesi gibi saçma salak bir düşünceye sahip olan eşinizle sizin epey işiniz var.
Eşinize söyleyin, bir kızınız olsa, evlendiğinde size sırtını dönse ne yapar kendisi acaba.
Sizin yerinizde olsam taviz vermem. Duruma bakılırsa siz taviz verdikçe, eşinizin ve ailesinin istekleri bitmeyecek.

Aaa sen kendini ne sanıyorsun konu sahibi! Gelin olunca otomatik olarak köle olunduğunu unuttun mu? Sen evlendiğin an artık bir ailen yok, en fazla bir gelinsin. Eşinin ailesi her konuda her koşulda çok haklı ayrıca aşırı mükemmel ayrıca erişilmez ulvi insanlar... Eminim o harika insanlar haklıdır. Yok böyle bir dünya... Bana adım atmayana parmağımı oynatmam. Kendilerini fazla önemsemişler...

aşk evliliği yaptığına emin misin?
eğer aşk evliliği yaptıysan da o aşk geri de kalmış.
aşık olduğum kişinin ailesine de aşk duymasam da saygı duyarım.
ne demek ya gelin geliği aileyi öz, doğuranı el görmek?
eşin saçmalamış bence. resmen aileni unut artık bizimsin.

X