Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Imam nikahı nasıl kıyılır

1. Konu Sahibi : cidosh #1
    Giriş tarihi
    Jan 2011

Imam nikahı nasıl kıyılır

merhaba kızlar, yarın resmi nikahım kıyılıyor ondan sonra dini nikah kıyılacak. lütfen biri bana dini nikah nasıl kıyılır hoca ne sorar çok merak ediyorum.

2. Konu Sahibi : cidosh #2
    Giriş tarihi
    Jun 2012
    Gelin - damat ve iki şahşt eşliğinde hoca biraz dini bilgiler vererek evlilik çin nasihatler de bulunur. Ve geline mehir sorar , istemem diyemiyosun zorunluymuş.. Mehir ne dersen ? Bir nevi kadına ait güvence belli bir gramda altın olabiliyor..

3. Konu Sahibi : cidosh #3
    kızımın 2 gün önce evimizde imam nikahı kıyıldı,
    mehir 5000 e karar verildi,

4. Konu Sahibi : cidosh #4
    Alıntı biranne54 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızımın 2 gün önce evimizde imam nikahı kıyıldı,
    mehir 5000 e karar verildi,
    5000 gr mı? bıraz fazla degılmı 5 kg:)

5. Konu Sahibi : cidosh #5
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    meyir dışında başka birşey sorulmuyor mu? ben bunu merak ediyorum.

6. Konu Sahibi : cidosh #6

Sormayanlarda var tabi

32 farzda soruluyor.

7. Konu Sahibi : cidosh #7
    Alıntı dasle kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    32 farzda soruluyor.
    nasıl yani 32 farz soruluyor anlayamadım ben

8. Konu Sahibi : cidosh #8
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    Alıntı ilke84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    nasıl yani 32 farz soruluyor anlayamadım ben

valla bize 32 farz falan sorulmadi. evlilik hakkinda nasihat ve mehir. sonra hoca 3 kez esin olarak aldin mi diye soruyor o kadar. bide bize dediler ki adettir tatli dagatilir nikahtan sonra. tatli alip gitmistik

9. Konu Sahibi : cidosh #9
    Alıntı selencano kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    valla bize 32 farz falan sorulmadi. evlilik hakkinda nasihat ve mehir. sonra hoca 3 kez esin olarak aldin mi diye soruyor o kadar. bide bize dediler ki adettir tatli dagatilir nikahtan sonra. tatli alip gitmistik
    sen ne kadar istedin?

10. Konu Sahibi : cidosh #10
    benimki biraz komikti, hoca 32 farzı sordu, gusül abdestinin şartlarını sordu, imanın islamın şartları, son olarak da kelime-i şahadet getirin dedi:) sınav mı yapıldı nikah mı kıyıldı anlamadım

Sayfa: 1/2 12 SonSon