Bölgesel İncelme Basenlerimi nasıl eritebilirim ve hangi alet daha etkili olur?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

pofudukk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
216
8
merhaba kızlar. benim srunum şu boyum 1 58 kilom 52 ve belim ince. fakat bacaklarım kalın yani basen sorunum var. sırf yağ. ben bunu nasıl eritebilirim bilmiyorum netten araştırdım ve birkaç spor aleti buldum bunlar hakkında fikriniz var mı hangisi daha etkili oluri leg magic, pilates, kondisyon aleti, bölgesel masaj aleti, step aleti $movimento_1.jpg $ADLER-KONDISYON-BISIKLETI-FATURALI-KARGO-BEDAVA__59534614_0.jpg $behrend-body-masager-ton_2296_.jpg $resimpilates5.jpg $b6ead5f9-9ac0-41ab-9884-a4fac9e2a595.jpg $Altis-TB-10-Kol-ve-Bacak-Egzersi_2261_1.jpg

benim de tek sorunum bacaklarim basenimdi ve ben bir sene boyunca kardiyo spor olarak bisikletle calistim ve platesle de bunu destekledim. yag yakmayi bisiklet saglarken plates de vucudun incelmeini ve guzel sekil almasini sagliyor.

benim calistigim bu tarz bir bisikletti pedalli ve uzerinde ayni zamanda cesitli hareketler yapiyordum ve bisiklet surerken dumbell de kullaniyordum bazen :KK34:

Son düzenleme:
bilmiyorum ben fitness salonuna gidip program takip etmistim orda

bu bisiklet uzerinde hareketlerle de desteklediginde ve ayakta surme ozelligiyle vucudun her yerini calistiriyor

ben bi ara ultra herşey dahil otelde çalışıp kaldığımdan acaip kilo almıştım. annemden bir fırça yedim. gittim bi fitness salonuna kaydoldm. 3 ayda 2 kilo anca vermişimdir. ama 2 beden inceldim :) sonra gaza geldm. beni fitness salonu kesmez evde de çalışcam dedim. kondisyon bisikleti aldm. dar bütçemde ona da yer ayırdım faln. alalı 2 yıl oldu. fitness a gitmedim. bisiklete de toplamda 5 saat binmemişimdir :KK70: o yüzden sallonlar daha ii. ordaki hatunları grünce gaza gelio insan. hatta kendini kıyaslıosun direk. ay benim bi taraflarım daha küçük ben daha ii olcam faln :KK70: rekabet iidr :)

ben bi ara ultra herşey dahil otelde çalışıp kaldığımdan acaip kilo almıştım. annemden bir fırça yedim. gittim bi fitness salonuna kaydoldm. 3 ayda 2 kilo anca vermişimdir. ama 2 beden inceldim :) sonra gaza geldm. beni fitness salonu kesmez evde de çalışcam dedim. kondisyon bisikleti aldm. dar bütçemde ona da yer ayırdım faln. alalı 2 yıl oldu. fitness a gitmedim. bisiklete de toplamda 5 saat binmemişimdir :KK70: o yüzden sallonlar daha ii. ordaki hatunları grünce gaza gelio insan. hatta kendini kıyaslıosun direk. ay benim bi taraflarım daha küçük ben daha ii olcam faln :KK70: rekabet iidr :)

aynen:):) evde çalışılmıyor ama salon olunca para verdim hakkını vermeliyim falan deyip gaza geliyor insan :)

X