Kocam eltime aşık

elifbi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
292
4
Merhabalar , 3 yıllık evliyim 2.5 yaşında 1 kızım var. Evlendiğim günden hatta daha öncesinden beri hissettiğim şey kocamın eltime aşık olduğu. Onu koruyup kollaması ondan bahsederkenki tavırları her konuda hak vermesi canıma yetti, ona açık açık her sorduğumda yok öyle bişey diyor ama hiç inanmıyorum. Eltim vasat güzellikte eğitimsiz hayatı evde geçmiş bir kadın, ama kocama göre çok güzel çok küçük bir kadın(yaşı bu arada 34) ilk evlendiğimizde onu nereye gitsek götürmek ister bana aldıklarından onada almak ister,eltimle görüştüğümüz dönemde her akşam bize geliyordu ve ben onun eve gelmesini engelleyene kadar kocam bana zorlamadan el sürmedi. Kocam annesine çok düşkün ben annesine bişey söylesem kriz çıkartır ama eltim k.v canına okuyor azarlıyor aşalıyor kocam annem haketmiştir yada annem yanlış anlamıştır diyor. Ben gitikçe akıl sağlığımdan oluyorum ve kocamdan buz gibi soğudum, 2 sinide görmek bile istemiyorum ama aynı apartmanda oturuyorum.

Esiniz eltinizi seviyor ve sayiyor olabilir. Asik mi ????? konusunda pek emin degilim... Esinizi ve eltinize bu konu üstünde gitmeyin...

Son düzenleme:
Kocaniz kendi kardesinin karisina bakacak kadar düsmüs bir adam mi sizce?
Eger oyleyse bosayin gitsin zaten.
Ama soylediklerinizden ask adina birsey goremedim ben!

3 yıllık evli olup 2,5 yaşında çocuk :KK53:

En baştan beri şüpheleniyordun neden bebek yaptın :KK52: neden devam ettin bu şüphelerle :KK53:

Anlattığın şeyi ima etmek bile korkunç, yaşamak nasıl düşünmek istemem

Kaynın, akrabaların ne diyor sen yanlış anlıyor olmayasın

bende direk aşıkk olarak algılamadım anlattıklarınızdan.
ama fazladan saygı duyuyor olabilir.
ben bu durumu aslında biraz cevremden biliyorum.
bir arkadasmın eşi bizim diğer bir arkadasımıza ne derse hak verir agzı acık dinler vs.ama kendi eşini o kadar beğenmez o kadar sözüne önem vermez dinlemez vs.
ama ortada aşk falan yok.
sebebi belli olmayan bir saygı bir begenme var.begenme dediğim de insan olarak fikir ve dünya görüşü olarak beğenme.

Son düzenleme:
Merhabalar , 3 yıllık evliyim 2.5 yaşında 1 kızım var. Evlendiğim günden hatta daha öncesinden beri hissettiğim şey kocamın eltime aşık olduğu. Onu koruyup kollaması ondan bahsederkenki tavırları her konuda hak vermesi canıma yetti, ona açık açık her sorduğumda yok öyle bişey diyor ama hiç inanmıyorum. Eltim vasat güzellikte eğitimsiz hayatı evde geçmiş bir kadın, ama kocama göre çok güzel çok küçük bir kadın(yaşı bu arada 34) ilk evlendiğimizde onu nereye gitsek götürmek ister bana aldıklarından onada almak ister,eltimle görüştüğümüz dönemde her akşam bize geliyordu ve ben onun eve gelmesini engelleyene kadar kocam bana zorlamadan el sürmedi. Kocam annesine çok düşkün ben annesine bişey söylesem kriz çıkartır ama eltim k.v canına okuyor azarlıyor aşalıyor kocam annem haketmiştir yada annem yanlış anlamıştır diyor. Ben gitikçe akıl sağlığımdan oluyorum ve kocamdan buz gibi soğudum, 2 sinide görmek bile istemiyorum ama aynı apartmanda oturuyorum.

Bu söylediğiniz ne kadar korkunç farkında mısınız? Bir de eşinize de söylemişsiniz.

Benim babam da yengemi çok sever, anneme aldığı hediyeden bazen ona da alır, kardeş gibi büyümüşler sonuçta.

Sizin kalbiniz fesat gibi geldi bana; eğitimsiz vasat eltinizin kalbi güzel demek ki.

Y a psikolojik destek almalısınız herşeyi yanlış anlıyorsunuz...

Veya doğru anlıyorsanız o evde hala ne işiniz var....

Emin olamıyorum diyorsanız '''eşşeğin aklına niye karpuz kabuğu sokuyorsunuz''''

sizin meziyetleriniz ne peki

onun hayatı evde geçiyorsa sizde ev hanımısınız sizin ki nerede geçiyor

böyle bişey varsa eğer bi dakika bile durma orda...
ama bende aşıklık bi nokta göremedim...
amcamda annemi çok çok sever...
babamdan daha çok destek olmuş daha çok yanında olmuştur her konuda...
kızkardeşlerinden ayırmaz..
bence yanlış anlıyorsun...

siz yanlış anlıyor olmayasınız emin misiniz böyle bir şey olduğuna eltinize aşık olduğunu bugüne kadar kaynınız öğrenmemiş görmemişde siz 3 senede mi bunun farkına vardınız ?

her zaman böle oluyor konu açılıyor sonra konu sahibi gidiyor bizde kendi kuyruğumuzu kovalıyoruz ,

Ilginc bir baslik konu reytingi cikiyor...konu sahibi ortadan kayboluyor...

X