Onkoloji - Kanser ve Türevleri Karbonatlı su ile kanser tedavisi (okuyun)

mavis2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
97
1
54
Merhaba arkadaşlar.Geçen yıl akciğer kanserinden anneciğimi kaybettim.Burada pek çok kader arkadaşıyla konustuk bilgileri paylaştık,moral verdik.Biraz önce bir yemek sitesinde gezerken rastladığım bir bilgiyi buraya kopyalıyorum.Denemenin zararı olmaz sanırım.
KARBONATLI SU İLE KANSER TEDAVİ EDİLEBİLİRMİ?NEDEN OLMASIN?

Bu da nesi dediniz biliyorum başlığı görünce. Birkaç gündür kafamı kurcalıyor bu konu. Facebook'ta gördüğüm bir paylaşım, araştırmacı ruhumu depreştirdi. Kemal Milar adlı bir bey derlemiş bu konuyu. Kendisinin sayfasına Facebook'tan ulaşabilirsiniz. Kanserin asıl sebebi mantarlarmış, yok etmek için günde birkaç çay kaşığı karbonatla hazırlanmış su içmek yeterliymiş. Bu konuyu derin derin yazmaya sayfalar yetmez. Son yıllarda kanserli bir yakını olmayan ya da kanserden yakınını kaybetmeyen yok malesef. Madem gördüm, araştırdım, inandım, o zaman paylaşmalıyım dedim. Kanserli yakını olanlar mutlaka ellerinden geleni yapıyorlardır eminim. 4 yıl önce babam kansere yakalandığında ağlayarak her şeyi araştırmıştım. Keşke o zamanlar bu konuyu görmüş olsaydım, belki de babam hala hayatta olurdu. Kanserin tedavisi bu kadar kolay mı dediğinizi duyar gibiyim ama bence kolay. Hiç bir yan etkisi olmayan, son derece ucuz bir yöntemle kanseri yenmek mümkün bence de.

İnternette araştırma yaptığımda Türkçe yazılmış siteler içinde bir tek burada rastladım desem?
http://www.doğaltedavi.net/f124/bıkarbonatla_kanser_tedavisi-4385.html

Özetle nasıl tedavi edildiğini yazmam gerekirse, her gün 1-2 çay kaşığı karbonatı bir su bardağı suya karıştırıp içeceksiniz. Olay bu kadar basit. Bunu bulan doktorun başka yöntemleri de var. Olayın özü vücudun alkali hale getirilmesi. Kanserin asıl sebebi mantarlar. Candida yani. Yediğimiz içtiğimiz genetiği oynanmış yiyecekler, işlenmiş gıdalar, cipsler, kolalar hepsi 'asidoz'a yol açıyor. Asidoz demek hücrelerin oksijen alamaması demek. Oksijen alamayan hücre çürüyor. Çürüyen hücrede mantar oluşuyor. Mantarların yayılmasını önlemek için, vücut mantarların etrafını sarıyor ve bu da tümörleri oluşturuyor. Doktorlar tümörü kesip aldıklarında mantarlar diğer yerlere de yayılıyor.
Tüm bunları günlerdir yaptığım araştırmalarda izledim. Asidozun çaresi ne niye baktığımda vücudun PH seviyesinin yükseltilmesi gerektiğini okudum. Ph nasıl yükselir diye baktım, karbonatlı su bunu yapıyor. Karbonatın mide ülseri olanlar hariç zararı yok. Siz de araştırın göreceksiniz. Olay bu kadar basit aslında.

Gerisini öğrenmek için lütfen bu videoları inceleyin. Malesef ingilizce bilmeyen varsa bilen birine seyrettirsin. Çevirip yazarken yapacağım bir hata olmasını istemiyorum. Zaten kansere çare arayan biri varsa içinizde, dört elle bu konuya sarılacağından şüphem yok.

BAKING SODA Kills CANCER,2of2 Matches NC Dr 30years ago.Cured his CANCER 5 days YT=VitoVerns CH - YouTube
Cancer Cure Sodium Bicarbonate 1/3 - YouTube
Cancer Cure Sodium Bicarbonate 2/3 - YouTube
Cancer Cure Sodium Bicarbonate 3/3 - YouTube
UMARIM İŞİNİZE YARAR DOSTLAR.Kopyaladığım site acemi şef adlı yemek blogu

Başlığı görünce bile ne hale geldim anlatamam. Biz bunu bilmeden yapıyorduk! Babam 6 ay önce cilt kanserine yakalandı, boynundan ve dudağından kitleler alındı daha sonra babam şua tedavisi gördü. Bilenler vardır baş-boyun bölgesi radyoterapi de en zorlu alandır. Babamın yemek borusu ve ağzının içi yaralarla doldu ve bi süre sonra su bile içemez hale geldi çünkü yemek borusu yaralardan o kadar daralmıştı ki damla damla akıyordu midesine su bile. Tabi bu durumda dişlerini fırçalaması imkansız halde geldi ve ışın tedavisi dişleri de çürüttüğü için bizde bi diş hekimine başvurduk. O da karbonatlı suyu kimi zaman içerek, kimi zaman gargara yaparak bi nevi ağız bakımı yapabileceğini söyledi. Babam aylardır bunu uyguluyor. Umarım bi faydası mutlaka dokunmuştur. Paylaşım içinde gerçekten çok teşekkürler...

karbonatlı suyu, normalde hiçbir şeyimiz yoksa bile uygulasak mı acaba? önlem olarak mesela...

karbonatlı suyu, normalde hiçbir şeyimiz yoksa bile uygulasak mı acaba? önlem olarak mesela...
Günde bi bardak içilebilir aslında. Yani benim fikrime göre biz kanseri anca büyüyünce farkediyoruz belki de bunu sürekli içerek daha büyümeden farkında olmadan kendimizi tedavi etmiş olabiliriz. Hem karbonat gerçekten faydalı midem falan çok yandığında bi tatlı kaşığı ağzıma atıp arkasından su içerim yarım saate hiç bişeyim kalmıyor...

Bilemiyorum ki arkadaşlar,Benim ülserim var,dokunmasından korkarım.Kanserden daha beter değil ama belki faydası olur.O ilk haberi duyduğumuz ilk anda deliler gibi çare derdine düşüyoruz.İçimizdeki ateşle,yana döne sevdiklerimiz için bir gün fazladan ,acısız ağrısız kazanabilmek için hemde

Meme kanseriyim zor kısmı atlattım ama ilaç tedavim devam ediyor . Bu karbonatlı suyu denedim büyük bir ümit ve heyecanla ama iki üç gün mide ağrısından kıvrandım bide üstüne doktordan azar işitiverdim . Kemoterapi midemi mahvetmiş bunları kaldıramazmışım doktor öyle dedi. Zaten içer içmez fenalaştım başım döndü midem bulandı........ Kullananlar dikkatli olsunlar. Selam ve dua ile.

X