4 aylık hamile olup karnı daha büyük görünenler...

blgbgmr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
2
0
herkese saglikli gunler...

Son düzenleme:
ben 4 aylık hamileyim gören 7 aylık sanıyor.hamile olmadan önce 53 kiloydum şuan 74 kiloyum. çok kilo aldım. doktorum şimdiye kadar gördüğü en çabuk şişen karın oldğunu söyledi.hamile giyim mağazalarına gidiyorum bana 7-8 ay için olan kıyafetlerden veriyorlar.kimse 4 aylık olduğuna inanmıyor.geçen gün yolda bir arkadaşımı gördm seslendim baktı adımı söyleyinceye kadar tanıyamadı. okadar moralim bozukki. normalde 9 ayda 15 kilo almam gerekiyordu ben 4 ayda 20 kilo aldım.karın çevrem 18 cm büyüdü.önceden 34-36 beden giyiyordum. şuan 40-42 giyiyorum. 9. ayda kıyafet bulamıcam sanırım. kocam bile beni tanıyamıyacak.geçen gün hastaneye girerken bir sancı tuttu oradakiler erken doğum sandı.karnım o kadar büyük.çok endişeliyim...

cnm ben de 5 aylık hamıleyım ama banada 7 aylık falan dıolar ama ben 10 kg aldım sen bayagı hzılı gıtmışın belkı suyun fazladır cn ozman karın daha buyuk oluyo bak sana 4 aylıkkenkı resmımı koyayım 3.5 yada 4 aylıktı karşılaştır kendınle bılemedım şimdi görmeden $280520121475.jpg

ben 4 aylık hamileyim gören 7 aylık sanıyor.hamile olmadan önce 53 kiloydum şuan 74 kiloyum. çok kilo aldım. doktorum şimdiye kadar gördüğü en çabuk şişen karın oldğunu söyledi.hamile giyim mağazalarına gidiyorum bana 7-8 ay için olan kıyafetlerden veriyorlar.kimse 4 aylık olduğuna inanmıyor.geçen gün yolda bir arkadaşımı gördm seslendim baktı adımı söyleyinceye kadar tanıyamadı. okadar moralim bozukki. normalde 9 ayda 15 kilo almam gerekiyordu ben 4 ayda 20 kilo aldım.karın çevrem 18 cm büyüdü.önceden 34-36 beden giyiyordum. şuan 40-42 giyiyorum. 9. ayda kıyafet bulamıcam sanırım. kocam bile beni tanıyamıyacak.geçen gün hastaneye girerken bir sancı tuttu oradakiler erken doğum sandı.karnım o kadar büyük.çok endişeliyim...

canım bu kadar kısa sürede bu kio çok fazla ben toplam 20 kg aldım karnım hemen çıktı ilk ay hatta ikiz mi diyenler oluyodu sen mutlaka doktorunla hareket et diyet versin bişeler yapsın duzene bindirsin sen de dikkat et

cok kılo almısısn bencede ben ılk konu baslıgında görünce sandımkı kılolu hamıle kaldın oyüzden karnın büyük ama zayıfta hamıle kalmısısn beslenmene dıkkat etmeye calıs sebze agırlıkl ıbeslen ama tabı tavuk et ıhmal etme hamur işi yıyorsan onu kaldır hayatından tatkıyıda kesmen gerekır sonra dogumda zorlanırsın kıloya baglı ödemler tansıyon yükseklıgı falan ayrıca gebelık sekerıde cıakbılır böyle gıderse dıkkat et

anne sütünün yapısında bolca yağ var vücut gebelik döneminde emzirme dönemi için yağ depoluyo yağa çok dikkat etmelisin çok yağlı yersen acayip kilo yapıyo bende tereyağı faydalı bol bol yiyim dedim şiştim tabi sonra dikkat ettim doğumdan sora hepsi gitti 20 kilonun

canım bak beni yanlış anlama ama nasıl besleniyorsun şuan dört aylıksın bebeğin o kadar küçükkü sabak yediğin bir yumurta ona gün boyu yetebiliyorrr yani birde süt canın istediği için mi bu kadar yiyorsun ben beşinci ayıma girecem karnım yok denecek kadar yani kaçıncı gebeliğin bu arada sana bir tavsiye doktoruna bunu söyle ve sana yemek çizelgesi versin.... lütfen yanlış anlama tmm mıı

cok kılo almısısn bencede ben ılk konu baslıgında görünce sandımkı kılolu hamıle kaldın oyüzden karnın büyük ama zayıfta hamıle kalmısısn beslenmene dıkkat etmeye calıs sebze agırlıkl ıbeslen ama tabı tavuk et ıhmal etme hamur işi yıyorsan onu kaldır hayatından tatkıyıda kesmen gerekır sonra dogumda zorlanırsın kıloya baglı ödemler tansıyon yükseklıgı falan ayrıca gebelık sekerıde cıakbılır böyle gıderse dıkkat et

Merhabaaa
Kilolu hamile kalanların karnı daha mı büyük oluyor ?

Gerçekten çok çok fazla kilo almışsın ben beş aylık hamileyim 3 kilo aldım üstelik herşey yememe rağmen sizi üzmek istemem ama acaba seninki ödem yada başka bir şey olabilir mi:44: bence bunun altında başka bir neden var 9 ay boyunca 20 kilo alanı duydumda 4 ayda 20 kilo alanı ilk kez duyuyorum aman dikkat et bebeğin suyu çok fazla olabilir yada vücudun su topluyor olabilir bu aylarda ödem çok olur :KK31:

aman sende.Endişelenme .Ben 45 kg ile gebe kaldım.28 kg aldım.Üstelik üç yıl sonra 50 kg ile gebe kaldım,yine 28 kg aldım.Şimdi üçüncüye gebeyim.Ve 61 kg yum.

kendi adıma sevınsem senın adına üzülsemmi bilemedim ben 6aylığım 9 kilo aldım herkes bana çok derken (normale göre bu da çok) senınkını görünce bi nebze rahatladım tek kilolu ben değilim diye hanı bir sorun olmasın sağlıklı birşekilde doğsunda

canım herhlde yediklerine fazla dikkat etmedin bu doğumuda zorlaştırır biraz yürüyüş yap bence

canım üzme kendini. bende senin gibiyim. boyum kısacık 10 kilo aldım. 1,5 metre boya 70 kiloyu hayal et artık. gel biz senle dertleşelim. ben bugünden itibaren merdiven çıkmaya karar verdim egzersiz yapamıyorum evden çıksım gelmiyo çok sıcak. merdiven boşluğu serin oluyo:) üstelik bana annemden kalan bir de kolesterol var bebeğime geçer diye korkuyorum. bütün gün aç geziyorum sonra akşam yemeğini çok yiyorum o da kilo yapıyo:KK43: 5 aylık hamileyim bende.kocaman oldum şimdiden.topik falan açtım kendime.ilk aylarda kilo alan yok mu benim gibi diye ama pek yazan olmadı.sonra seni buldum dedim yalnız değilmişim.inan psikolojim altüst oldu.

Yapmayın nolur kizlar...kilo fln...bebeğiniz olcak anne olcaksinizya dert etmeyin kendinize...2 senedir Bebegim olsun istiyorum ama Allah kısmet etmedi daha....ne zaman hamile kadın görsem icim burkuluyo...coksanslisiniz degerini bilin...

yapmayın nolur kizlar...kilo fln...bebeğiniz olcak anne olcaksinizya dert etmeyin kendinize...2 senedir bebegim olsun istiyorum ama allah kısmet etmedi daha....ne zaman hamile kadın görsem icim burkuluyo...coksanslisiniz degerini bilin...

allahım sanada nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah allah gönlüne göre versin güzel arkadaşım...:KK17:

bu kadar kilo yemekle alınmaz.Muhtemelen feci ödem oluşmuş vücudunda,günde 1 saat kadar yürü ve bol su iç canım.

ay çok şaşırdım kızlar benimde bebiş 13 haftalık 53 kiloydum hamile kaldımda şimdi 49um bulantı ve kusmalardan son 1 haftadır kusmalar bitti yavştan karnım büyümeye başladı.bide cinsiyeti nezman belli oldu sizlerin

oyy maşallah benım de çok bellı deıl herhalde kışıye gore degısıyor hatta ben oyle hamılelıkte kusma falanda yasamadıgım halde çok kılo almadım inşallahda almam bel fıtgım var yataktan kalkamam herhalde

bende 3 aylık hamıleyım ama gorenler 5 aylık gıbı sanıyolar ben hamıle kalmadan oncede kıloluydum sımdıde aslında cok fazlada yemıyorum ama bı kere karnım vardı hamıle kalmadan once hep var

Slm bende 4aylik hamileyim ama karmim cok buyudu herkez ikiz zannediyo bende alti kilo aldim hic uzulme ilk cocugumda ben cok kilo almisdim dogumdan sonra verdim vucut su topluyo fazla kilo gibi gozukuyo dogumdan sonra cabuk atiyosun tansiyonuna ve sekerine dikkat et gerisimi takma anneligin tadini cikar Allah herkeze tattirsin :)

X