Tüp Bebek Merkezleri Aret kamar hastalarıı aciillll

sabalak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
185
2
arkadaşlar bende 2. tüp bebeğe başlıcam ALLAHkısmet ederse.bülent tıraşla aret kamar arasında kaldım.sizce hangisi?bide aret kamarla tüp bebek yaptıranlar bi sorum var.sizler tedavi sırasında kaç dozluk iğneler kullandınız ve isimleri .şimdiden teşekkürler ...

ben aslında bülent tıraşa gitmek istiyorum.ama sgk anlaşmaları yok ilaçlar hariç fiyatı 4250 ilaçlarımda 2000 buluyo.daha once umut tüpbebek merkezinde 2 aşılama 1 tüp denedik.ama tutmadı.tüp denememiz zaten bi fiyaskoydu.düşük dozlarla tek yumurtam olustu.oda zaren 2 gün labratuarda yasamadı bile.transfer dahi olmadı.aşılamalar desen onlarda 150 mllik daha sonra 75 lik dozlarla bir iki yumiş oldu.tabiki bence tutmaması normaldi.eşimde bi sorun yok.bende hipo hipo var.(yumurta tembelliği).şimdi tekrar tüp düşünüyoruz.bülent beyle görüştüm.çok iyi bi doktor.reçete yazdı baslamak istersem diye.450 lik menegon la baslayacakmış.bu biraz beni umutlandırdı aslında.çunkü diğer denemelerim düşük dozda olmuştu.yumurtam zaten olmuyodu bide düşük doz tutmaması için bi sebepti belkide.bülent beye gitmelimiyim sizce. hadi bi akıl verin bana.

canım merhaba gebelik elde edebildin mi bende hipoluyum ve aret kamar a gitmek istiyorum

X