Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herbaderm yüz beyazlatıcı krem kullanan var mı?

1. Konu Sahibi : merve420 #1

Yardım :( Herbaderm yüz beyazlatıcı krem kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda kozmetik marketine gittiğimde hep karşıma çıkıyor ama emin olup bir türlü alamadım kullanıp memnun kalan varmı cvplarınız için şimdiden teşekkürler...Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  HERBADERM-YuZ-BEYAZLATICI-KREM_3735_1.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  131.4 KB (Kilobyte)

2. Konu Sahibi : merve420 #2
    ben kullanmadım ama çok duymuştum iyi diye. acaba fiyatnı biliyor musun?

3. Konu Sahibi : merve420 #3
    Alıntı adaege17 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben kullanmadım ama çok duymuştum iyi diye. acaba fiyatnı biliyor musun?
    fiyatı internette 19 tlydi ama internetten pek güvenemiyorum alışveriş için burdada bi kozmetik mağazasında da 22,5 a görmüştüm.

4. Konu Sahibi : merve420 #4
    aynennn son günlerde bu krem karşıma çıkıyor kullanan kimseyi görmedimmmm :/

5. Konu Sahibi : merve420 #5
    Alıntı karbeyaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynennn son günlerde bu krem karşıma çıkıyor kullanan kimseyi görmedimmmm :/
    evet canım bende biraz araştırıyım da öle alayım demiştim ama ek fazla bilgi bulamıyorum sanıyorum yeni bi ürün ama alıcam galiba

6. Konu Sahibi : merve420 #6
    bu kremi kullanıp memnun kalan var mı?

7. Konu Sahibi : merve420 #7
    mrh arkadaşlar.ben aldım kullanıyorum. koltuk altı bölgem sirden dolayı kararma yaptı. daha kullanalı 3 gün oldu beyazlama var. 17 tl ye almıştım. umarım tamamen giderir.bittiğinde paylaşırım.

8. Konu Sahibi : merve420 #8
    Arkadaşlar ben sadece yüzümdeki ton farklılıkları, lekeler gitsin istiyorum. Tenimin beyazlamasını istemiyorum. Bu krem ten rengimi beyazlatır mı?Sadece lekeleri ton farklılıklarını giderse seve seve alacaktım ama beyazlatma olayı beni düşündürüyor

9. Konu Sahibi : merve420 #9

Onaylıyorum

Kızlar ben kullanıyorum çilleirm wardıı rengını açtııı bakalımm tamamını kullanncmm inşş iyı olurr

10. Konu Sahibi : merve420 #10
    Alıntı zeynepcikk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar ben kullanıyorum çilleirm wardıı rengını açtııı bakalımm tamamını kullanncmm inşş iyı olurr
    bende kullanıyorum cilt renginde beyazlama oldu ama lekelerde bi faydasını göremedm

Sayfa: 1/3 123 SonSon