Lekeler, Çiller Herbaderm yüz beyazlatıcı krem kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sizin mesajınızın alıntıladığınız mesajla bağlatısınız anlyamadım burada dikkat çekmek istediğim başka bir husus sadec bir mesaj bırakmışi arkadaşlar örn ve ürünü övüyorlar

Evet evet soylemek istediginizi anladim ben gercek kullanici yorumunu gorebilmeniz adina alintiladim. Bu tip urunlerde reklam yapan tanitim icin msj yazan cok,dolayisiyla insanin kafasi karisiyor ne yazik ki.

Evet ben bir üretici olarak kimyasal bir ürün kullanmamanızı öneririm,bunun için bir krem imiz mevcuttur

ben kullandım krem yogun kıvamlı yüzde kireç gibi bir beyazlık bırakıyor ama nemlendirmesi iyi yağlı bir krem. Yüzümde tabaka şenlinde beyazlık bıraktıgı için kullanmayı kestim ayaklarım için kullanıyorum boşa gitmesin diye. Bitince bir daha almayacagım.

n
Canım bende yaklaşık 4 ay kullandım ama hiç bi faydasını görmedim. Alma derim parana yazık,ben eczacıyla konuştum bu şekilde kozmetik ürünlerini alma dedi her ne kadar adı herbaderm olsa da alma benden sana tavsiye.

nerden aldın onu :dusun:

Bende kullandım ama kullanmaz olaydım. Cildimde bir sürü küçük sivilce yaptı kullanmayı hemen kestim. Güya lekeler için kullanılıyo birde...

Bende kullandım ama kullanmaz olaydım. Cildimde bir sürü küçük sivilce yaptı kullanmayı hemen kestim. Güya lekeler için kullanılıyo birde...
Almıştım 39 tl ye iade ettim yerine güneş koruyucu aldim. ..şimdilik. ama herkesten bir LR duyuyorum. Onun ürünlerini aldim buhun yarin elime gelir sabirla kullanıp sizlerede yazarim .aryik 3un 5 in hesabini yapmadim aldim hayırlısi

Bende Herbaderm kullananlardanim. 3 ay once kuzenimin tavsiyesi uzerine aldim. Sabah - aksam nemlendirici krem yerine kullandim. yuzumdeki gunes lekelerinde bir acilma olmadi fakat cildim aydinlandi ve ton farkliliklari azaldi. Fakat kuzenimin ne yaptiysa gecmeyen degisik bir sivilceleri vardi. ( sivilceler cildin disinda degil icine dogru fakat ciltde kirmizidan mora giden renklerde noktalar halinde gozukuyordu ) dugununden once sans eseri aktarda karsilasmis ve almis. Gorunce inanamadim ne ilaclar , ne kimyasal peelingler uygulaasina ragmen gecmeyen sivilceleri gecmis. Kaymak gibi bir cildi vardi. Ama bende ondaki kadar fark yaratmamasina ragmen nemlendirmesinden ve azda olsa cildimin rengini acmis olmasindan memlunum. Sanirim etkisi cilt tipine gore degisiyor. Benim cildim karma ve alerjik o sebeple her kremi kullanamiyorm fakat bu krem hicbir sikinti yaratmadi. Bu arada ben 25 tl ye aktardan almistim.
canım merhaba yorumu yazalı çok oomuş ama birşey sormak istiyorum sürekli kullanmakmı gerekiyor ani açılma değişim gördükten ve yeterli olduğunu düşünüp bırakınca eski haline dönüyor mu soormak istedim. baya deneyim sahibi olmuşsunuz

Arkadaslar bu farmasi ve LR tüm ürünleri denedim fosss giden param oldu birgün facebook ta yazdım bunlar bunları kullandım geçmiyor almayin paranız yazık orda biri expigment4 diye bir krem kullan teşekkür etcen yaav onuda deneyim ne olcakki dedim ve sonuç harika bu krem eczane de 6.8 tl felan yüzümü temizleme suları gibi bişeyle yıkayıp sürdüm uyudum sabah gene temizleme losyon u ile yıkayıp güneş koruyucu kullandım ara verdim bir hafta cilt soyuldu biraz kırmızı oldu güneş koruyucu güvenilir 50+ hep devaaam ben mutlu oldum darısı size ee öpüyorum hepinizi

X