Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

merhaba.. ben 24 yaşındayım ilk gebeliğim. çocukluğumdan beri hep balık etli oldum. hiç zayıf halimi bilmem yani. :) hamileliğe 112 kilo ile başladım şu an 108 kiloyum ama doktorumun yönlendirdiği doğum koçu moralimi çok fazla bozdu. benden hastalıklıymışım gibi bahsetti ... normalde hiç bir korkum yoktu ama onunla konuştuktan sonra çok korkmaya başladım 2 ocak 2014te ikili teste gireceğiz :KK43: bebeğime birşey olmayacak biliyorum ama yinede çok korkuyorum lütfen tecrübeli annelerimiz bana yardımcı olabilir mi?

Merhaba, bende seninle hemen hemen aynı durumdayım. 128 ile hamile kaldım şu an 114 kiloyum 24. haftam bitti. Sen benden yaklaşık bir ay öndesin şu anki durumun nasıl kilo aldın mı? Ben aynı zamanda diyetisyenede gidiyorum daha verebilirsin doğru beslenmene devam edersen dedi ama bir aydır ne alıyorum ne veriyorum.

Merhaba, bende seninle hemen hemen aynı durumdayım. 128 ile hamile kaldım şu an 114 kiloyum 24. haftam bitti. Sen benden yaklaşık bir ay öndesin şu anki durumun nasıl kilo aldın mı? Ben aynı zamanda diyetisyenede gidiyorum daha verebilirsin doğru beslenmene devam edersen dedi ama bir aydır ne alıyorum ne veriyorum.

merhaba. şu ana kadar hiç kilo almadım çok şükür... yediklerime dikkat ettim hep. birde günlük yaşantım ve hareketlerimi hiç değiştirmedim... şükürler olsun ki kilo hiç birşeye engel olmadı... 112 kilo ile hamile kaldım şu an 107 kiloyum...

Merhaba
Allah hayirli eylesin.
Su an ne kadarlik hamilesiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar merhabalar bnm de bugun moralim cok bozuk hamile degilim ama kiloluyum ve bu yuzden hamile kalamicam diye korkuyorum suclu hissediyorum kendimi. Evlenmeden once adetim gayet normaldi her ay düzenli oluyordum o zamanda kilom vardi . Ama evlendim ustune biraz daha kilo aldim psikolojim alt ust olmus durumda nabcm bilmiyorum ..6 aylik evliyim ilk ay adet olmadim doktor sokturucu vrrdi oda bni iki haftafa bi iki uc kez adet yapti. Alttan muayene etti hicbisi yok tertemiz dedi. Tekrarlarsa gel hormonlarina bakalim dedi. Sonraki ay on gun gecikti gecen ay tam gunumde oldum. Bu aysa 26. Gunum sanırım hala yumurtlamadim cok gerginim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bunca senedir okurum burdaki yazıları bu sayfa kayıt olmama sebep oldu çok da yardımcı oldu ben de 100+ ile kalanlardanım insülin direncim var 13. hafta itibariyle diyetisyen desteği alıyorum ama listeye aman aman uyduğum söylenemez iş sebebiyle 20. haftamdayım ve hiç kilo almamanın mutluluğunu yaşıyorum :KK9: ufak tefek verdiğim kilolar oldu ilk 3 ayda ve kusma sorunu yaşayan biri değildim 16. haftayı kapatırken eksi 1,5 kilo ve insülin direncimdeki düşme durumu doktorumu da en az benim kadar mutlu etti 26yı 4 kilo ile kapatmamı istemişti doktorum umuyorum onu da almıycam bu arada iki ayağımda da sakatlık var belirtmek isterim yürümem hamilelik harici bile yasak aslında benim durumumda olan herkesin bu desteği almasını şiddetle tavsiye ediyorum proteini eksik etmeyin domates salatalıktan vazgeçmeyin :KK3: umuyorum yüküme yük eklemeden bitiricem bu hamilelik dönemini :emir_bebek:

Kızlar merhaba 106 kilo ile 2. Bebeğime hamileyim henüz 4+ 3 doktora gitmedim 6. Ya da 7. Haftada gidicem inşsllh bi sıkıntı olmaz. Aslında çok tedirginim endişelerim var benim gibi olanları görünce umutlandım hepimizin umutları boşa çıkmaz umarım

Kızlarr bende 103 kilo ile hamile kaldım 14+5 hamilelik haftam ve şuan 102 kiloyum. Ben şimdilik pek dikkat etmiyorum yediğime ama çok ta iştahlı değilim inşallah sorun olmaz. Ilk gebeligdede kiloluydum 95 le hamile kalmıştm105 ile tamamladm hic bir sorun yaşamadım.

Kızlarr bende 103 kilo ile hamile kaldım 14+5 hamilelik haftam ve şuan 102 kiloyum. Ben şimdilik pek dikkat etmiyorum yediğime ama çok ta iştahlı değilim inşallah sorun olmaz. Ilk gebeligdede kiloluydum 95 le hamile kalmıştm105 ile tamamladm hic bir sorun yaşamadım.

Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.
Nasil kg vererek adogum yaptiniz?

Gorelim Mevla neyler, neylerse guzel eyler...

arkadaşlar uzun zamandır buraları hep okuyordum. hamile kalmadan öncede çok okuyordum. buralarda 90+ kiloyum ve hamileyim diye yazanlara çok özenirdim. allaha şükürler olsun 7-8 ay uğraştıktan sonra hamile kalmışım ben anlamadım çünkü üzerine adet gördüm ben. çok ilginç. adet düzensizliği için ultrasona girince anlaşıldı meğer 8 haftalık hamileymişim çok sevindik. rabbim isteyen herkese tattırsın. öyle zor öyle acı bişey ki beklemek insanların kilolu olduğunuz için tüm problemi sizde araması kayın validem gillerin gereksiz baskıları çok sıkıntılar çektim ama rabbime şükürler olsun hamile kaldım. şuan 96 kiloyum. iki ay önce kaldığıma göre bu civarlarda yani 96-97 kg mışım. inşallah tüm bekleyenler tüm isteyenler dilediklerine kavuşurlar. şimdi diyetisyene gideceğim. daha fazla kilo almamak için çünkü riskliymiş. ilerleyen zamanlarda yazarım gelişmeleri

arkadaşlar uzun zamandır buraları hep okuyordum. hamile kalmadan öncede çok okuyordum. buralarda 90+ kiloyum ve hamileyim diye yazanlara çok özenirdim. allaha şükürler olsun 7-8 ay uğraştıktan sonra hamile kalmışım ben anlamadım çünkü üzerine adet gördüm ben. çok ilginç. adet düzensizliği için ultrasona girince anlaşıldı meğer 8 haftalık hamileymişim çok sevindik. rabbim isteyen herkese tattırsın. öyle zor öyle acı bişey ki beklemek insanların kilolu olduğunuz için tüm problemi sizde araması kayın validem gillerin gereksiz baskıları çok sıkıntılar çektim ama rabbime şükürler olsun hamile kaldım. şuan 96 kiloyum. iki ay önce kaldığıma göre bu civarlarda yani 96-97 kg mışım. inşallah tüm bekleyenler tüm isteyenler dilediklerine kavuşurlar. şimdi diyetisyene gideceğim. daha fazla kilo almamak için çünkü riskliymiş. ilerleyen zamanlarda yazarım gelişmeleri

Hayirli olsun bebeginiz. :)

Gorelim Mevla neyler, neylerse guzel eyler...

Bende 92 kilo ile hamile kaldım.Şu an 89 kiloyum.14. haftadayım.İnşallah çok kilo almam.Diyetisyen desteği de alıyorum.Cumartesi günü kontrole gittim diyetisyen iki ay daha kilo alma sonra mecburen alman gerekir dedi.İnşallah 7-8 kiloyla tamamlarım sağlıklıca daha fazla almam.Çünkü normal doğum istiyorum.Yürüyüşe de başladım faydası olur inş.Rabbim hepimize de kazasızca sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

Bende 92 kilo ile hamile kaldım.Şu an 89 kiloyum.14. haftadayım.İnşallah çok kilo almam.Diyetisyen desteği de alıyorum.Cumartesi günü kontrole gittim diyetisyen iki ay daha kilo alma sonra mecburen alman gerekir dedi.İnşallah 7-8 kiloyla tamamlarım sağlıklıca daha fazla almam.Çünkü normal doğum istiyorum.Yürüyüşe de başladım faydası olur inş.Rabbim hepimize de kazasızca sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.
Aklıma gelmişken gebelik diyabeti ne zaman belli oluyor.Benim şimdiye kadar bütün testlerim tahlillerim normal çıktı da inş. olmaz.

Merhaba arkadaşlar,
Peki büyük beden hamile kıyafeti,özellikle pantolon, nerden alıyorsunuz.Bugün lcw ya baktım ama küçücüktü

Merhaba arkadaşlar,
Peki büyük beden hamile kıyafeti,özellikle pantolon, nerden alıyorsunuz.Bugün lcw ya baktım ama küçücüktü
Evet ben de merak ediyorum lcwdekilerin şuanki 44 bedenime anca denk gelir kalça kısmı. Kiyafet bulanlar önerilerini paylaşsın lütfen.

X