İlişkiden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlar

bir yildir dusunuyoruz...bilmemki..her ay ayni seyler yasaninca boyle piskilojim bozuluyor iste..hamdolsun diyelim :2:

cnmm benmm ağustos topiğine arada gel oraya sürekli bakyrm habrleşelim çok güzel topiğimiz umtszluk kalmk yok bizim topikdee :))

hepimiz aynı duygular içindeyiz cnm bnmmm bnde 6 aydr yaşyrm dilerimki bu ay müjdeli habeerlerni alalım..gel uğurlu topiğimiz uğuruna inanda gel amaa :)

rabbim hayırlısını versin

inan bır donem sureklı hamıle gıbı olurdum yerımden kalmaz dölelnmesını beklerdım iş fln yapmazdım ne alakaysa ve mutlaka adetıme 1 hafta kala test yapardım..ama sımdı 9. ayımdayım son aylarda ııce umıtsızlestım test bıle yapmıyorum bılıyorumkı yıne husran hakkımızda hayırlısı artık

merhaba,
bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum.çünkü ilişkiden bir kaç gün sonra psikopatlaşıyorum ve herşeyi belirti zannediyorum. :)
şimdiden paylaşımınıza sağlık..

hamilelik belirtileri -regli görülmemesini saymazsam ki regli olmadığınızda şüphelenirsiniz fiziksel bir belirti olmaz ve test yaparsınız pozitifse kan testi yaptırıp işi garantiye alırsınız ve gebe olduğunuzu öğrenirsiniz. evet hamilesinizdir. fakat asıl hamilelik yani bebeğin olduğunu belli eden fiziksel bulgular- 2-3 ay arasında başlar o da kusma baş ağrısı yorgunluk halsizlik sürekli uyuma isteği gibi. bundan önce yaşadığınızı düşündüğünüz bel çekilmeler, ağrılar, bulantılar tamamen psikolojik. 4-5 aylıkken göbeğiniz çıkmaya başlar ve ilk hareketini 5 ay civarında hissedersiniz. o da zayıf bir harekettir ve çok sık olmaz. 7 ayda ise daha net anlarsınız hareketlerini ve iyiden iyiye ağırlaşmaya hazır olun. umarım hepiniz bebeklerinizi bir gün alırsınız kucağınıza. hoşçakalın

inan bır donem sureklı hamıle gıbı olurdum yerımden kalmaz dölelnmesını beklerdım iş fln yapmazdım ne alakaysa ve mutlaka adetıme 1 hafta kala test yapardım..ama sımdı 9. ayımdayım son aylarda ııce umıtsızlestım test bıle yapmıyorum bılıyorumkı yıne husran hakkımızda hayırlısı artık

cnm ilişkiden sonra hiç ayağa kalkmayıp duvara doğru kaldır ve öylece bir süre kal sonrasında da yat uyu birkaç saat ve yıkanmadan dinlen. bunu sık sık yaparsan hamile kalacağına inanıyorum. bende işe yaramıştı. umarım sende bebeğini alırsın kucağına.

cnmm benmm ağustos topiğine arada gel oraya sürekli bakyrm habrleşelim çok güzel topiğimiz umtszluk kalmk yok bizim topikdee :))

hepimiz aynı duygular içindeyiz cnm bnmmm bnde 6 aydr yaşyrm dilerimki bu ay müjdeli habeerlerni alalım..gel uğurlu topiğimiz uğuruna inanda gel amaa :)

rabbim hayırlısını versin

topigin adi nedir tam olarak ? agustos annelerimi ?

cnm ilişkiden sonra hiç ayağa kalkmayıp duvara doğru kaldır ve öylece bir süre kal sonrasında da yat uyu birkaç saat ve yıkanmadan dinlen. bunu sık sık yaparsan hamile kalacağına inanıyorum. bende işe yaramıştı. umarım sende bebeğini alırsın kucağına.

hepsını yapıyorum cnm sabaha kadar dus almıyorum allah affetsın

hepsını yapıyorum cnm sabaha kadar dus almıyorum allah affetsın
ben biraz bu konuda araştırma yaptımda hiçte gerek yokmuş ayakları havaya kaldırmanın ne bilim işte duş almamanın falan
muhakkaki meni bi şekilde çıkarmış zaten 1 damla bile yetermiş hamile kalmaya
bende bunu uyguladım bikaç arkadaş faydası oluyor deyince ama gereksizmiş aslına bakarsan
oluruna bırakmak lazım sanırım...
hayırlısı olsun hakkımızda

ben biraz bu konuda araştırma yaptımda hiçte gerek yokmuş ayakları havaya kaldırmanın ne bilim işte duş almamanın falan
muhakkaki meni bi şekilde çıkarmış zaten 1 damla bile yetermiş hamile kalmaya
bende bunu uyguladım bikaç arkadaş faydası oluyor deyince ama gereksizmiş aslına bakarsan
oluruna bırakmak lazım sanırım...
hayırlısı olsun hakkımızda

haklısın canım kıı kaldır dıyor bacakları kımısı gerek yok dıyor allah askına her hamıle kalan ayak mı dıkıyormus?

dedıgın gıbı hayırlısı rabbım ol dıyecekkı olsun melegımız

haklısın canım kıı kaldır dıyor bacakları kımısı gerek yok dıyor allah askına her hamıle kalan ayak mı dıkıyormus?

dedıgın gıbı hayırlısı rabbım ol dıyecekkı olsun melegımız
Mesela bi yerde okudum hem tuhafıma gitti hemde güldüm canım
diyo ki yazıda ''nasıl ki yemek yiyor su içiyorsa ve bunu bir şekilde vücuttan atıyorsak,
menide muhakkak bi şekilde çıkacaktır diyo..
sonuçta rahim depo değil...her içeri giden bi daha çıkmasa çatlarız herhalde''beni çok güldürdü bu yazı ve bencede çokça doğruluk payı var..
hayırlısı canım allah isteyen herkese nasip etsin

yaa öylede ben yerimde duramıyorum heyecandan 1 hafta var adetime
çok merak ediyorum
pek bi belirtim yok varsa da öyle olmasını istediğimdendir:KK1:

canım benim de 10 gün falan var hafif karnımda ağrı var ara ara batmalar oluyor ama tüm bunlar psikolojik de olabilir tabi:)))

canım benim de 10 gün falan var hafif karnımda ağrı var ara ara batmalar oluyor ama tüm bunlar psikolojik de olabilir tabi:)))
canım bende de zaman zaman batmalar oluyor
ama en belirginide 3 gündğr akıntım var
başkada bişey yok
zaten halsizlik hep oluyo
miğdem bulanıyo ama oda hep oluyo çünkü reflüm var:KK14::KK14:

X